کد خبر: ۶۶۹۸۲
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
فرماندار محمودآباد:
فرماندار محمودآباد از افتتاح ۲۳ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۲۷ میلیارد و ۴۳ میلیون ریال در شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، یحیی یوسف پور پیش از ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: امسال در ایام الله دهه فجر تعداد ۲۰ پروژه در بخش دولتی با اعتباری بالغ بر ۸۵ میلیارد و ۴۲ میلیون ریال  و سه پروژه در بخش غیر دولتی ( خصوصی ) با اعتباری بالغ بر ۲۴۳ میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد در تشریح پروژه ها گفت : دو پروژه در بخش کشاورزی، دو پروژه در بخش گردشگری، یک پروژه در بخش صنعت، یک پروژه در بخش بهداشت و درمان و دو پروژه در بخش فرهنگی و اداری با اعتباری بالغ بر ۸۸۰ میلیون ریال  در بهمن ماه سالجاری افتتاح خواهد شد.

وی افزود : در بخش عمرانی ۱۴ پروژه  با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد ریال شامل بهسازی و آسفالت معابر با تقویت و اصلاح شبکه های برق ، احداث خانه محرومین به بهره برداری خواهد رسید.

همچنین فرماندار محمودآباد از به زمین زدن کلنگ احداث  دو پروژه در شهر سرخ رود  در این ایام خبر داد و گفت: احداث سالن ورزشی دو هزار نفری و استراحتگاه و پارک شهرداری در زمینی به مساحت پنج هزار متر مربع و بهسازی پل اصلی شهر در طول ۵۵ متر با هدف احیای معماری سنتی از سوی شهرداری سرخ رود احداث خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.