کد خبر: ۶۶۹۸۲
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
فرماندار محمودآباد:
فرماندار محمودآباد از افتتاح ۲۳ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۲۷ میلیارد و ۴۳ میلیون ریال در شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، یحیی یوسف پور پیش از ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: امسال در ایام الله دهه فجر تعداد ۲۰ پروژه در بخش دولتی با اعتباری بالغ بر ۸۵ میلیارد و ۴۲ میلیون ریال  و سه پروژه در بخش غیر دولتی ( خصوصی ) با اعتباری بالغ بر ۲۴۳ میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد در تشریح پروژه ها گفت : دو پروژه در بخش کشاورزی، دو پروژه در بخش گردشگری، یک پروژه در بخش صنعت، یک پروژه در بخش بهداشت و درمان و دو پروژه در بخش فرهنگی و اداری با اعتباری بالغ بر ۸۸۰ میلیون ریال  در بهمن ماه سالجاری افتتاح خواهد شد.

وی افزود : در بخش عمرانی ۱۴ پروژه  با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد ریال شامل بهسازی و آسفالت معابر با تقویت و اصلاح شبکه های برق ، احداث خانه محرومین به بهره برداری خواهد رسید.

همچنین فرماندار محمودآباد از به زمین زدن کلنگ احداث  دو پروژه در شهر سرخ رود  در این ایام خبر داد و گفت: احداث سالن ورزشی دو هزار نفری و استراحتگاه و پارک شهرداری در زمینی به مساحت پنج هزار متر مربع و بهسازی پل اصلی شهر در طول ۵۵ متر با هدف احیای معماری سنتی از سوی شهرداری سرخ رود احداث خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.