کد خبر: ۶۶۹۸۲
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
فرماندار محمودآباد:
فرماندار محمودآباد از افتتاح ۲۳ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۳۲۷ میلیارد و ۴۳ میلیون ریال در شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، یحیی یوسف پور پیش از ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: امسال در ایام الله دهه فجر تعداد ۲۰ پروژه در بخش دولتی با اعتباری بالغ بر ۸۵ میلیارد و ۴۲ میلیون ریال  و سه پروژه در بخش غیر دولتی ( خصوصی ) با اعتباری بالغ بر ۲۴۳ میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد در تشریح پروژه ها گفت : دو پروژه در بخش کشاورزی، دو پروژه در بخش گردشگری، یک پروژه در بخش صنعت، یک پروژه در بخش بهداشت و درمان و دو پروژه در بخش فرهنگی و اداری با اعتباری بالغ بر ۸۸۰ میلیون ریال  در بهمن ماه سالجاری افتتاح خواهد شد.

وی افزود : در بخش عمرانی ۱۴ پروژه  با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد ریال شامل بهسازی و آسفالت معابر با تقویت و اصلاح شبکه های برق ، احداث خانه محرومین به بهره برداری خواهد رسید.

همچنین فرماندار محمودآباد از به زمین زدن کلنگ احداث  دو پروژه در شهر سرخ رود  در این ایام خبر داد و گفت: احداث سالن ورزشی دو هزار نفری و استراحتگاه و پارک شهرداری در زمینی به مساحت پنج هزار متر مربع و بهسازی پل اصلی شهر در طول ۵۵ متر با هدف احیای معماری سنتی از سوی شهرداری سرخ رود احداث خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

همه ساله با شروع ماه مهر کوچه ها و خیابان ها رنگ و بوی دیگری پیدا می کنند و شور و شوق دانش آموزان جلوه زیبایی به جامعه می بخشد.
روس‌ها می‌توانند خودوری پوتین را بخرند/ تصاویر

روس‌ها می‌توانند خودوری پوتین را بخرند/ تصاویر

روس‌ها به زودی فرصت خرید نسخه کوچک‌تر از خودروی رسمی ولادیمیر پوتین را خواهند داشت، زیرا خودروی لوکس اوروس سنات در نمایشگاه مسکو معرفی شده است. هدف نهایی این شرکت فروش ۱۰ هزار خودرو در سال است.