کد خبر: ۶۶۹۷۹
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
رییس شورای اسلامی شهر شهریار:
رییس شورای اسلامی شهر شهریار در مراسم معارفه شهردار این شهرستان گفت: بودجه عمرانی شهریار را در پایان دوره پنجم شورا به ۱۰۰۰میلیاردمی رسانیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی مهدور پیش از ظهر یکشنبه با حضور در جلسه تودیع و معارفه شهردار شهریار، طی سخنانی اظهار داشت: با توجه به حضور اضای شورای اداری و اثرگذاران عرصه خدمت در شهرستان شهریار باید بگوییم که از سال ۹۲ که کار شورا را آغاز کردیم خوشبختانه پروژه های بسیار خوبی با چشم انداز بلندی برای شهر شهریار را به انجام رساندیم و حرکت کردیم.

مهدور افزود: در حوزه ترافیکی، عمرانی و فرهنگی در زمانی کار را شروع کردیم که اکثر شهرداری ها حتی توان پرداخت حقوق و مزایای کارکنان خود را نداشتند ولی با یاری خداوند و همچنین همکاری و پشتیبانی مردم شهریار توانستیم شهرداری را به خوبی پیش ببریم و پروژه های عمرانی و مشارکتی و سرمایه گذاری خوبی را برای شهر تعریف کنیم.

وی با بیان اینکه ادامه کار در شورای پنجم نیز تداوم پیدا کرد و به حرکت رو به جلو داشت، گفت: با مشارکت مردم تعداد ۷ نفر از اعضای شورا از دوره چهارم به دوره پنجم راه یافتند که انشااله بتوانند برنامه و هدف هایی را که در دوره قبل تعیین کرده بودند را به جلو ببرند و محقق کنند.

رییس شورای اسلامی شهر شهریار در ادامه بیان داشت: علت تاخیر برگزاری این مراسم و با گذشت ۵ ماه باید بگوییم که شورای اسلامی شهر شهریار طبق وظیفه ای که بر عهده داشت عملکرد و مر قانون را اجرا کرد لذا در جلسه ای که در ۲۱ شهریور ماه برگزار شد شهردار را معرفی نمود و تا الان به جد پیگیر بودیم اما پروسه های طولانی سبب این تاخیر شد.

مهدور با اشاره به اینکه شورای شهریار در مدت مشخص شدن شهردار پروژه های عمرانی، خدماتی و ترافیکی عقب نماندیم و سرپرست شهردار به جد تلاش کرد و وقفه ای در کار ایجاد نشد و با خواست خدا و همت مردم همانطور که در شورای چهارم بودجه ۱۰۰ میلیاردی تحویل گرفتیم و الان برای امسال بودجه ۴۰۰ میلیاردی را محقق می کنیم و امیدواریم در پایان دوره پنجم این مبلغ را به ۱۰۰۰ میلیارد برسانیم و یک کارنامه خوبی را به مردم ارائه دهیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران در آلودگی غرق شد / تصاویر

تهران در آلودگی غرق شد / تصاویر

آلودگی شدید هوای پایتخت موجب تعطیلی تمام مدارس شده است.
بازار قیصریه یا سلطانی مهم‌ترین بازار اصفهان/ تصاویر

بازار قیصریه یا سلطانی مهم‌ترین بازار اصفهان/ تصاویر

«بازار قیصریه»، یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین بازارهای ایران است که میدان نقش جهان را به میدان کهنه اصفهان وصل می‌کند. در اطراف میدان نقش جهان و بازار قیصریه، فروشندگانی هستند که عتیقه جات و اشیاء قدیمی اصفهان را که رنگ و بویی از تاریخ و تمدن اصفهان دارند به فروش می رسانند.