کد خبر: ۶۶۹۲۰
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۱
در سومین روز از دهه فجر
هفت پروژه آب و فاضلاب شهری در بندرانزلی با اعتباری بیش از ۱۳ میلیار ریال سومین روز از دهه مبارک فجر در این شهرستان به بهره برداری رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، همزمان با سومین روز از ایام الله دهه فجر هفت پروژه توسعه آب و فاضلاب شهری با اعتباری بیش از۱۳ میلیارد ریال با حضور مسئولان بندرانزلی به بهره برداری رسید.

توسعه، اصلاح و نگهداری شبکه فاصلاب سنتی با اعتبار شش میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال، بهسازی و ارتقای تاسیسات آبرسانی بخش غازیان با اعتبار یک میلیار و ۸۰۵ میلیون ریال، رنگ آمیزی خطوط انتقال آب با اعتبار یک میلیارد و ۶۰۲ میلیون ریال و تجهیز تاسیسات آب و تصفیه خانه فاضلاب به سیستم مانیتورینگ با اعتبار ۲۰۰ میلیون ریال از جمله این طرح ها بود.

همچنین ساماندهی ایستگاه پمپاژ کانال شهرک انصارالحسین با اعتبار ۶۰۰ میلیون ریال و توسعه شبکه آب در این منطقه با اعتبار یک میلیارد و ۹۸۵ میلیون ریال، مکانیزه کردن تاسیسات آبرسانی بندرانزلی به تله متری با اعتبار ۲۵۰ میلیون ریال از جمله پروژه های توسعه شبکه آب و فاضلاب شهری در شهرستان بندرانزلی دیگر پروژه های افتتاحی در این روز بود.

یک باشگاه ورزشی در رشته بدنسازی با سرمایه گذاری بخش خصوصی نیز امروز در بندرانزلی با حضور مسئولین افتتاح شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

با خروج آمریکا از برجام دو سناریو ماندن و رفتن اروپایی‌ها از صنعت خودرو محتمل است که می تواند وضعیت بازار خودرو را تغییر دهد. هرچند مجلسی‌ها معتقدند قراردادهای خودرویی مانع از خروج یک جانبه خودروسازان خارجی است و منجر به پرداخت غرامت خواهد شد.
ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی از ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان خبر داد که براساس آن گردشگر، تعامل آموزشی، احساسی، اجتماعی و مشارکتی با مکان و مردمی که در آن سکونت دارند خواھد داشت و از همین رو گردشگر خود را ھمچون شھروند حس می کند.