کد خبر: ۶۶۹۲۰
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۱
در سومین روز از دهه فجر
هفت پروژه آب و فاضلاب شهری در بندرانزلی با اعتباری بیش از ۱۳ میلیار ریال سومین روز از دهه مبارک فجر در این شهرستان به بهره برداری رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، همزمان با سومین روز از ایام الله دهه فجر هفت پروژه توسعه آب و فاضلاب شهری با اعتباری بیش از۱۳ میلیارد ریال با حضور مسئولان بندرانزلی به بهره برداری رسید.

توسعه، اصلاح و نگهداری شبکه فاصلاب سنتی با اعتبار شش میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال، بهسازی و ارتقای تاسیسات آبرسانی بخش غازیان با اعتبار یک میلیار و ۸۰۵ میلیون ریال، رنگ آمیزی خطوط انتقال آب با اعتبار یک میلیارد و ۶۰۲ میلیون ریال و تجهیز تاسیسات آب و تصفیه خانه فاضلاب به سیستم مانیتورینگ با اعتبار ۲۰۰ میلیون ریال از جمله این طرح ها بود.

همچنین ساماندهی ایستگاه پمپاژ کانال شهرک انصارالحسین با اعتبار ۶۰۰ میلیون ریال و توسعه شبکه آب در این منطقه با اعتبار یک میلیارد و ۹۸۵ میلیون ریال، مکانیزه کردن تاسیسات آبرسانی بندرانزلی به تله متری با اعتبار ۲۵۰ میلیون ریال از جمله پروژه های توسعه شبکه آب و فاضلاب شهری در شهرستان بندرانزلی دیگر پروژه های افتتاحی در این روز بود.

یک باشگاه ورزشی در رشته بدنسازی با سرمایه گذاری بخش خصوصی نیز امروز در بندرانزلی با حضور مسئولین افتتاح شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

با خلق دلار حدود 5000 هزار تومانی، تابو پرواز دلار شکست و ارزش پول ملی کشورمان به پایین ترین سطح ممکن در تاریخ ایران رسید، رکوردی که با خود معیشت ایرانیان را تکان خواهد داد، آنهم از نوع زلزله 9 ریشتری.
هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

برخی کارشناسان معتقدند با توجه به رکود حاکم بر بازار و رکود زنی طلا ممکن است قاچاق این فلز گرانبها و همچنین بورس طلای کم اجرت و دست دوم تقویت شود.