کد خبر: ۶۶۹۲۰
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۱
در سومین روز از دهه فجر
هفت پروژه آب و فاضلاب شهری در بندرانزلی با اعتباری بیش از ۱۳ میلیار ریال سومین روز از دهه مبارک فجر در این شهرستان به بهره برداری رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، همزمان با سومین روز از ایام الله دهه فجر هفت پروژه توسعه آب و فاضلاب شهری با اعتباری بیش از۱۳ میلیارد ریال با حضور مسئولان بندرانزلی به بهره برداری رسید.

توسعه، اصلاح و نگهداری شبکه فاصلاب سنتی با اعتبار شش میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال، بهسازی و ارتقای تاسیسات آبرسانی بخش غازیان با اعتبار یک میلیار و ۸۰۵ میلیون ریال، رنگ آمیزی خطوط انتقال آب با اعتبار یک میلیارد و ۶۰۲ میلیون ریال و تجهیز تاسیسات آب و تصفیه خانه فاضلاب به سیستم مانیتورینگ با اعتبار ۲۰۰ میلیون ریال از جمله این طرح ها بود.

همچنین ساماندهی ایستگاه پمپاژ کانال شهرک انصارالحسین با اعتبار ۶۰۰ میلیون ریال و توسعه شبکه آب در این منطقه با اعتبار یک میلیارد و ۹۸۵ میلیون ریال، مکانیزه کردن تاسیسات آبرسانی بندرانزلی به تله متری با اعتبار ۲۵۰ میلیون ریال از جمله پروژه های توسعه شبکه آب و فاضلاب شهری در شهرستان بندرانزلی دیگر پروژه های افتتاحی در این روز بود.

یک باشگاه ورزشی در رشته بدنسازی با سرمایه گذاری بخش خصوصی نیز امروز در بندرانزلی با حضور مسئولین افتتاح شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.