کد خبر: ۶۶۹۲۰
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۱
در سومین روز از دهه فجر
هفت پروژه آب و فاضلاب شهری در بندرانزلی با اعتباری بیش از ۱۳ میلیار ریال سومین روز از دهه مبارک فجر در این شهرستان به بهره برداری رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، همزمان با سومین روز از ایام الله دهه فجر هفت پروژه توسعه آب و فاضلاب شهری با اعتباری بیش از۱۳ میلیارد ریال با حضور مسئولان بندرانزلی به بهره برداری رسید.

توسعه، اصلاح و نگهداری شبکه فاصلاب سنتی با اعتبار شش میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال، بهسازی و ارتقای تاسیسات آبرسانی بخش غازیان با اعتبار یک میلیار و ۸۰۵ میلیون ریال، رنگ آمیزی خطوط انتقال آب با اعتبار یک میلیارد و ۶۰۲ میلیون ریال و تجهیز تاسیسات آب و تصفیه خانه فاضلاب به سیستم مانیتورینگ با اعتبار ۲۰۰ میلیون ریال از جمله این طرح ها بود.

همچنین ساماندهی ایستگاه پمپاژ کانال شهرک انصارالحسین با اعتبار ۶۰۰ میلیون ریال و توسعه شبکه آب در این منطقه با اعتبار یک میلیارد و ۹۸۵ میلیون ریال، مکانیزه کردن تاسیسات آبرسانی بندرانزلی به تله متری با اعتبار ۲۵۰ میلیون ریال از جمله پروژه های توسعه شبکه آب و فاضلاب شهری در شهرستان بندرانزلی دیگر پروژه های افتتاحی در این روز بود.

یک باشگاه ورزشی در رشته بدنسازی با سرمایه گذاری بخش خصوصی نیز امروز در بندرانزلی با حضور مسئولین افتتاح شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.