کد خبر: ۶۶۸۸۵
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳
مدیر مخابرات منطقه لرستان خبر داد
مدیرمخابرات منطقه لرستان از بهره‌برداری ۲۴۹ پروژه و طرح مخابراتی با اعتباری بالغ‌ بر ۱۳۹۶میلیارد ریال در نقاط مختلف استان همزمان با ایام‌الله دهه فجر خبر داد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هومان محمودی مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر امسال ۲۴۹ طرح و طرح مخابراتی در مخابرات منطقه لرستان با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۱۳۹۶ میلیارد ریال در سطح استان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

محمودی افزود: این طرح های مخابراتی شامل توسعه شبکه فیبرنوری در استان، نوسازی و تجهیزات شبکه تلفن همراه، ایجاد سایت‌های جدید تلفن همراه، نصب تکنولوژی نسل سوم و چهارم تلفن همراه ۳G و ۴G، نصب ۱۶ لینک رادیویی پرظرفیت، اجرای طرح فیبر نوری خانگی FTTH، افزایش پهنای باند دیتا در مراکز شهری و روستایی و کافوی نوری در سطح مخابرات منطقه لرستان است که در دهه فجر افتتاح می‌گردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران در آلودگی غرق شد / تصاویر

تهران در آلودگی غرق شد / تصاویر

آلودگی شدید هوای پایتخت موجب تعطیلی تمام مدارس شده است.
بازار قیصریه یا سلطانی مهم‌ترین بازار اصفهان/ تصاویر

بازار قیصریه یا سلطانی مهم‌ترین بازار اصفهان/ تصاویر

«بازار قیصریه»، یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین بازارهای ایران است که میدان نقش جهان را به میدان کهنه اصفهان وصل می‌کند. در اطراف میدان نقش جهان و بازار قیصریه، فروشندگانی هستند که عتیقه جات و اشیاء قدیمی اصفهان را که رنگ و بویی از تاریخ و تمدن اصفهان دارند به فروش می رسانند.