کد خبر: ۶۶۸۸۵
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳
مدیر مخابرات منطقه لرستان خبر داد
مدیرمخابرات منطقه لرستان از بهره‌برداری ۲۴۹ پروژه و طرح مخابراتی با اعتباری بالغ‌ بر ۱۳۹۶میلیارد ریال در نقاط مختلف استان همزمان با ایام‌الله دهه فجر خبر داد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هومان محمودی مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر امسال ۲۴۹ طرح و طرح مخابراتی در مخابرات منطقه لرستان با سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۱۳۹۶ میلیارد ریال در سطح استان افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

محمودی افزود: این طرح های مخابراتی شامل توسعه شبکه فیبرنوری در استان، نوسازی و تجهیزات شبکه تلفن همراه، ایجاد سایت‌های جدید تلفن همراه، نصب تکنولوژی نسل سوم و چهارم تلفن همراه ۳G و ۴G، نصب ۱۶ لینک رادیویی پرظرفیت، اجرای طرح فیبر نوری خانگی FTTH، افزایش پهنای باند دیتا در مراکز شهری و روستایی و کافوی نوری در سطح مخابرات منطقه لرستان است که در دهه فجر افتتاح می‌گردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.