کد خبر: ۶۶۸۳۰
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد هرمزگان خبر داد
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد هرمزگان گفت: ۶۱ میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان هرمزگانی برای اجرای ۴۰۴۰طرح اشتغال‌زایی پرداخت شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عبدالرضا خسروانی با اشاره به اینکه تسهیلات اشتغال‌زایی به‌صورت قرض‌الحسنه به خانوارهای تحت حمایت این نهاد و نیازمندان اعطا می‌شود، گفت: مددجویان تحت حمایت کمیته امداد هرمزگان طی ۱۰ماهه امسال با دریافت ۶۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی از محل صندوق امداد ولایت و منابع بانکی در چهار هزار و ۴۰ طرح اشتغال‌زایی مشغول به فعالیت شدند.

مددجویان تحت حمایت کمیته امداد هرمزگان با دریافت ۶۱ میلیاردتومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی از محل صندوق امداد ولایت و منابع بانکی در چهار هزار و ۴۰ طرح اشتغال‌زایی مشغول به فعالیت شدند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد هرمزگان در بازدید از طرح‌های اشتغال اجراشده توسط مددجویان گزارشی در این حوزه طی ۱۰ ماهه امسال ارائه کرد.

خسروانی گفت: ۱۲ میلیاردتومان وام اعطایی از محل منابع داخلی امداد و ۴۹ میلیارد تومان از محل قرض‌الحسنه بانکی به مددجویان پرداخت‌شده است و طرح‌های ایجادشده در بخش مختلف شامل: ۲۷۷ طرح کشاورزی، ۴۷ طرح صیادی، ۷۸۶ طرح دامداری، یک هزار و۹۱۶ طرح خدماتی و ۷۸۴ شغل خانگی بوده است.

وی با اشاره به اینکه بیشتر طرح‌های اشتغال و خودکفایی کمیته امدادطرح‌های کوچک اقتصادی هستند گفت: هم‌اکنون ۱۵ بانک در این استان با این نهاد درزمینه پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی همکاری دارند.

خسروانی ابراز امیدواری کرد با همیاری گسترده‌تر بانک‌های عامل در تسریع پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان، شاهد خوداتکایی خانوار تحت حمایت کمیته امداد باشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.