کد خبر: ۶۶۶۸۸
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶
سرپرست بنادر و دریانوردی قشم خبر داد
سرپرست بنادر و دریانوردی قشم از ترابری ۱۱.۴ میلیون نفر- سفر در بنادر جزیره قشم از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی اشتری ضمن تشریح آمار عملکرد بنادر قشم طی دوره زمانی ده ماهه سال ۹۶ اظهار داشت: طی این مدت، پنج میلیون و۴۱۸ هزار و۶۱۶ تن انواع کالای نفتی و غیر نفتی تخلیه و بارگیری شد.

وی افزود: از این رقم پنج میلیون و ۳۲۱ هزار و ۶۰۶ تن مربوط به کالای غیرنفتی و۹۷ هزار و ۱۰ تن به فرآورده های نفتی اختصاص دارد.

سرپرست اداره بنادر و دریانوردی قشم از صادرات و واردات حدود  ۲۱۴ هزارو۷۲۰ تن کالای غیر نفتی در این جزیره  طی سال جاری خبر داد و افزود: ازابتدای سال جاری تا کنون، ۱۱۳هزار و۸۵۰ تن کالای صادراتی و۱۰۰ هزار و۸۷۰ تن محموله وارداتی تخلیه و بارگیری شد.

اشتری حجم عملیات کاپوتاژ کالای غیر نفتی در بنادر این جزیره را بالغ بر۵ میلیون تن اعلام کرد.ترابری ۱۱.۴ میلیون نفر سفر طی ۱۰ ماه گذشته این مقام مسول همچنین با اشاره به کارنامه فعالیت های مسافری در جزیرهقشم گفت: طی ۱۰ ماه اخیر، ترابری ۱۱ میلیون و ۳۸۶ هزار و۱۴۳ نفر - سفر در بنادر مسافری قشم به انجام رسید.

سرپرست اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: طی این مدت، شش هزار و ۴۹۷ TEU کانتینر در بنادر بهمن و کاوه تخلیه و بارگیری شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

با خلق دلار حدود 5000 هزار تومانی، تابو پرواز دلار شکست و ارزش پول ملی کشورمان به پایین ترین سطح ممکن در تاریخ ایران رسید، رکوردی که با خود معیشت ایرانیان را تکان خواهد داد، آنهم از نوع زلزله 9 ریشتری.
هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

برخی کارشناسان معتقدند با توجه به رکود حاکم بر بازار و رکود زنی طلا ممکن است قاچاق این فلز گرانبها و همچنین بورس طلای کم اجرت و دست دوم تقویت شود.