کد خبر: ۶۶۶۰۴
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
با استفاده از تجربیات کشور کره
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: درصدد هستیم با استفاده از تجربیات کشور کره تهدید مدیریت پسماند در قزوین را به فرصت تبدیل کنیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نشستی مشترک شهردار قزوین، اعضای شورای اسلامی شهر با هیأت کره‌ای در خصوص مدیریت پسماند برگزار شد.

در این نشست مشترک مجموعه مدیریت شهری قزوین با هیأتی متخصص از کشور کره جنوبی در خصوص اهمیت مدیریت پسماند در شهرها و انعقاد تفاهم‌نامه در این راستا بحث و تبادل نظر کردند.

حکمت الله داوودی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در نشست مشترک مجموعه مدیریت شهری با هیأتی از کره جنوبی اظهار داشت: یکی از چالش‌های شهرهای بزرگ دنیا، مدیریت پسماندهای بخش خانگی، صنعتی و یا بیمارستانی است که محیط زیست را به طور جدی مورد تخریب قرار می‌دهد.

وی تأکید کرد: شهرها با استفاده از تجربیات و دانش یکدیگر، این زباله‌ها را که نوعی تهدید محیط زیستی به شمار می‌آید، به فرصت تبدیل کرده و راه مهار و دفن مناسب آن را می‌یابند.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین یادآور شد: امیدواریم در این نشست بتوانیم با استفاده از دانش کشور کره در زمینه مدیریت پسماندها به نتایج خوبی برسیم و تهدیدات این بخش را به فرصت تبدیل کنیم.

داوودی در خاتمه گفت: امیدوارم هیأت کره‌ای، مدتی که در قزوین حضور دارند از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری شهر بهره ببرند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.