کد خبر: ۶۶۶۰۳
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴
معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری قزوین:
معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری قزوین گفت: شهرداری به دنبال کسب درآمد ناپایدار نیست و تلاش دارد درآمدهای پایدار را به دست آورد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جلسه شورای اسلامی شهر قزوین با ادامه بررسی بودجه 97 شهرداری قزوین در تالار اجتماعات این شورا برگزار شد.

در این جلسه کد جریمه کمیسیون ماده 100 غیرنقدی در بودجه، 55 میلیارد تومان پیش‌بینی شده بود که توسط اعضای شورای اسلامی شهر قزوین مورد بررسی قرار گرفت.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری قزوین در این جلسه اظهار داشت: در کمیسیون ماده 100 کد عوارض حذف پارکینگ و جریمه کسری پارکینگ جدا شده است تا کسب درآمد آن‌ها مشخص باشد.

علیرضا خزائلی اضافه کرد: همچنین کد جریمه کمیسیون ماده 100 غیر نقدی 55 میلیارد تومان بوده که باید تهاترهای غیرنقدی صورت گیرد.

وی اضافه کرد: شهروندانی که در جرایم غیرنقدی می‌خواهند با شهرداری تهاتر کنند، مسؤولان این نهاد ابتدا با پیمانکاران رایزنی کرده تا املاک آن‌ها را خریداری کند و سپس شهرداری اقدام به این تهاتر می‌کند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری قزوین عنوان کرد: شورای اسلامی شهر قزوین در نظر دارد سخت‌گیری‌های را مد نظر قرار دهد تا تخلفات در کمیسیون ماده 100 صورت نگیرد با توجه به این موضوع جرایم غیرنقدی هم  روند کاهشی دارد.

خزائلی با بیان اینکه شهرداری به دنبال کسب درآمد ناپایدار نیست و تلاش دارد درآمدهای پایدار را به دست آورد، مطرح کرد: جرایم کمیسیون ماده 100 در امور عمرانی مصرف می‌شود و جرایمی که مرتبط به پارکینگ است، در ساخت پارکینگ هزینه می‌شود.

این مسؤول خاطرنشان کرد: مجموع درآمد کمیسیون ماده 100، کسری پارکینگ و عوارض حذف پارکینگ 70 میلیارد تومان با ردیف‌های جداگانه در بودجه 97 شهرداری قزوین پیش‌بینی شده است.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه  گفت: باید کد جریمه کمیسیون ماده 100 غیرنقدی افزایش داد زیرا با توجه به رونق ساخت‌ و سازها درآمد حاصله از این کد بیشتر می‌شود.

محسن حق‌شناس افزود: اگر افزایش درآمدهای حاصله در سال 97 را در نظر نگیریم در بودجه حباب ایجاد می‌شود.

زهرا یوسفی نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین هم در ادامه اذعان کرد: تخلفات مبنای افزایش درآمد شهرداری نیست و باید به سمتی برود که این عدد طی 10 سال آینده صفر شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

با خلق دلار حدود 5000 هزار تومانی، تابو پرواز دلار شکست و ارزش پول ملی کشورمان به پایین ترین سطح ممکن در تاریخ ایران رسید، رکوردی که با خود معیشت ایرانیان را تکان خواهد داد، آنهم از نوع زلزله 9 ریشتری.
هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

برخی کارشناسان معتقدند با توجه به رکود حاکم بر بازار و رکود زنی طلا ممکن است قاچاق این فلز گرانبها و همچنین بورس طلای کم اجرت و دست دوم تقویت شود.