کد خبر: ۶۶۶۰۲
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین:
مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در راستای ارتقای کیفیت ساخت و ساز‌های واحدهای صنعتی، کار نظارت بر ساخت وسازها در شهرک‌های صنعتی استان تشدید می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا خانپور در دیدار با اعضای هیأت‌مدیره انجمن شرکت‌های ساختمانی و تأسیساتی استان قزوین اظهار داشت: ساخت و ساز طرح‌های صنعتی و پروژه‌های عمرانی و زیربنایی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بر اساس اصول و ضوابط قانونی اجرا و ساخته می‌شود و شرکت شهرک‌ها برای ارتقای کیفیت این پروژه‌ها به طور مستقیم بر آن‌ها نظارت دارد تا  تخلفاتی در این زمینه صورت نگیرد.

وی ادامه داد: تمام ساخت و سازهای واحدهای صنعتی از مرحله عقد قرارداد در شهرک‌های صنعتی  زیر نظر مستقیم این شرکت و با ضوابط و اصول  ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی(HSEE) احداث شده و در صورت عدم رعایت اصول ساخت و ساز پایان کار ساختمانی صادر نمی‌شود و باید با همکاری انجمن شرکت‌های ساختمانی و تأسیساتی و سازمان نظام مهندسی و نظارت عالیه این شرکت از تخلفات احتمالی جلوگیری شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین تصریح کرد: در حال حاضر 330 طرح صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در مرحله ساخت و ساز(دیوارکشی، نصب سوله، نصب ماشین‌آلات) است.

در ادامه محمد مهدی مدنی رئیس هیأت‌مدیره انجمن شرکت‌های ساختمانی و تاسیساتی استان قزوین از آمادگی پیمانکاران استانی در اجرای پروژه‌های عمرانی و همچنین ساخت و نظارت کارخانجات صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.