کد خبر: ۶۶۶۰۲
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین:
مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در راستای ارتقای کیفیت ساخت و ساز‌های واحدهای صنعتی، کار نظارت بر ساخت وسازها در شهرک‌های صنعتی استان تشدید می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا خانپور در دیدار با اعضای هیأت‌مدیره انجمن شرکت‌های ساختمانی و تأسیساتی استان قزوین اظهار داشت: ساخت و ساز طرح‌های صنعتی و پروژه‌های عمرانی و زیربنایی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بر اساس اصول و ضوابط قانونی اجرا و ساخته می‌شود و شرکت شهرک‌ها برای ارتقای کیفیت این پروژه‌ها به طور مستقیم بر آن‌ها نظارت دارد تا  تخلفاتی در این زمینه صورت نگیرد.

وی ادامه داد: تمام ساخت و سازهای واحدهای صنعتی از مرحله عقد قرارداد در شهرک‌های صنعتی  زیر نظر مستقیم این شرکت و با ضوابط و اصول  ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی(HSEE) احداث شده و در صورت عدم رعایت اصول ساخت و ساز پایان کار ساختمانی صادر نمی‌شود و باید با همکاری انجمن شرکت‌های ساختمانی و تأسیساتی و سازمان نظام مهندسی و نظارت عالیه این شرکت از تخلفات احتمالی جلوگیری شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین تصریح کرد: در حال حاضر 330 طرح صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در مرحله ساخت و ساز(دیوارکشی، نصب سوله، نصب ماشین‌آلات) است.

در ادامه محمد مهدی مدنی رئیس هیأت‌مدیره انجمن شرکت‌های ساختمانی و تاسیساتی استان قزوین از آمادگی پیمانکاران استانی در اجرای پروژه‌های عمرانی و همچنین ساخت و نظارت کارخانجات صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سقوط تاور کرین از ارتفاع 12 متری

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک تاور کرین در یک پروژه ساختمانی واقع در جاده مخصوص خبر داد و گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی در پی نداشت.
مهمترین  رویداد 26 دی ماه چیست؟

مهمترین رویداد 26 دی ماه چیست؟

۳۹ سال پیش در چنین روزی محمدرضا پهلوی پس از وقایع خونین ۱۷ شهریور و ۱۳ آبان ۵۷، ایران را به مقصد آسوان مصر ترک کرد.