کد خبر: ۶۶۶۰۲
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین:
مديرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در راستای ارتقای کیفیت ساخت و ساز‌های واحدهای صنعتی، کار نظارت بر ساخت وسازها در شهرک‌های صنعتی استان تشدید می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمیدرضا خانپور در دیدار با اعضای هیأت‌مدیره انجمن شرکت‌های ساختمانی و تأسیساتی استان قزوین اظهار داشت: ساخت و ساز طرح‌های صنعتی و پروژه‌های عمرانی و زیربنایی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی بر اساس اصول و ضوابط قانونی اجرا و ساخته می‌شود و شرکت شهرک‌ها برای ارتقای کیفیت این پروژه‌ها به طور مستقیم بر آن‌ها نظارت دارد تا  تخلفاتی در این زمینه صورت نگیرد.

وی ادامه داد: تمام ساخت و سازهای واحدهای صنعتی از مرحله عقد قرارداد در شهرک‌های صنعتی  زیر نظر مستقیم این شرکت و با ضوابط و اصول  ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی(HSEE) احداث شده و در صورت عدم رعایت اصول ساخت و ساز پایان کار ساختمانی صادر نمی‌شود و باید با همکاری انجمن شرکت‌های ساختمانی و تأسیساتی و سازمان نظام مهندسی و نظارت عالیه این شرکت از تخلفات احتمالی جلوگیری شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین تصریح کرد: در حال حاضر 330 طرح صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در مرحله ساخت و ساز(دیوارکشی، نصب سوله، نصب ماشین‌آلات) است.

در ادامه محمد مهدی مدنی رئیس هیأت‌مدیره انجمن شرکت‌های ساختمانی و تاسیساتی استان قزوین از آمادگی پیمانکاران استانی در اجرای پروژه‌های عمرانی و همچنین ساخت و نظارت کارخانجات صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

با خروج آمریکا از برجام دو سناریو ماندن و رفتن اروپایی‌ها از صنعت خودرو محتمل است که می تواند وضعیت بازار خودرو را تغییر دهد. هرچند مجلسی‌ها معتقدند قراردادهای خودرویی مانع از خروج یک جانبه خودروسازان خارجی است و منجر به پرداخت غرامت خواهد شد.
ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی از ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان خبر داد که براساس آن گردشگر، تعامل آموزشی، احساسی، اجتماعی و مشارکتی با مکان و مردمی که در آن سکونت دارند خواھد داشت و از همین رو گردشگر خود را ھمچون شھروند حس می کند.