کد خبر: ۶۶۶۰۰
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۳
طی سال جدید
در جلسه شورای اسلامی شهر قزوین مطرح شد که روند بررسی و تصویب کدهای تملک پروژه های شهرداری در سال جدید ادامه دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، همزمان با برپایی سومین جلسه بررسی لایحه بودجه سال 97 شهرداری کدهای مربوط به حوزه تملکی مدیریت شهری در سال جدید بررسی و تصویب شد.

کد مربوط به تملک اراضی پونک(ادامه بلوار ایران)، بلوار شرق ملاصدرا یا شهید چگینی، پروژه تملک باراجین و 30 متری بهارستان، کد تملک زمین برای اجرای پارک آفرینش و تملک باغ‌های بلوار باهنر و پارک سرتک به تصویب شورا رسید.

همچنین در این جلسه اعضای پارلمان محلی با کدهای تملکی اجرای ادامه بلوار 55 متری سرتک، پروژه اجرای میدان قدس و تملک خیابان مهناز حدفاصل آبشار تا میدان حلال آب موافقت کردند.

جلسه امروز فرصتی بود تا کدهای دیگری با عنوان پروژه تملک باقی مانده اجرای بلوار امام خمینی(ره)، تملک خانه‌های عارف قزوینی، شهید رجایی و شهید قدرت‌الله چگینی و تأکید دوبرابری رقم تملک ازسوی اعضای شورا به تصویب برسند.

پروژه تملک زمین در نواحی منفصل نجف‌آباد، مشعلدار و ناصرآباد، تملک اجرای پروژه خلیج فارس و تملک گلوگاه‌های ترافیکی گذر محمدیه از دیگر مواردی بود که اعضای شورا با تحقق آن‌ها در سال 97 موافقت کردند.

کدهای تملک پلاک‌های واقع در پل ابوترابی، تملک پلاک‌های واقع شده در مسیر جدید رودخانه دلیچای شهرک دانش هم مورد تصویب اعضای مجلس محلی قزوین قرار گرفت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.