کد خبر: ۶۶۶۰۰
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۳
طی سال جدید
در جلسه شورای اسلامی شهر قزوین مطرح شد که روند بررسی و تصویب کدهای تملک پروژه های شهرداری در سال جدید ادامه دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، همزمان با برپایی سومین جلسه بررسی لایحه بودجه سال 97 شهرداری کدهای مربوط به حوزه تملکی مدیریت شهری در سال جدید بررسی و تصویب شد.

کد مربوط به تملک اراضی پونک(ادامه بلوار ایران)، بلوار شرق ملاصدرا یا شهید چگینی، پروژه تملک باراجین و 30 متری بهارستان، کد تملک زمین برای اجرای پارک آفرینش و تملک باغ‌های بلوار باهنر و پارک سرتک به تصویب شورا رسید.

همچنین در این جلسه اعضای پارلمان محلی با کدهای تملکی اجرای ادامه بلوار 55 متری سرتک، پروژه اجرای میدان قدس و تملک خیابان مهناز حدفاصل آبشار تا میدان حلال آب موافقت کردند.

جلسه امروز فرصتی بود تا کدهای دیگری با عنوان پروژه تملک باقی مانده اجرای بلوار امام خمینی(ره)، تملک خانه‌های عارف قزوینی، شهید رجایی و شهید قدرت‌الله چگینی و تأکید دوبرابری رقم تملک ازسوی اعضای شورا به تصویب برسند.

پروژه تملک زمین در نواحی منفصل نجف‌آباد، مشعلدار و ناصرآباد، تملک اجرای پروژه خلیج فارس و تملک گلوگاه‌های ترافیکی گذر محمدیه از دیگر مواردی بود که اعضای شورا با تحقق آن‌ها در سال 97 موافقت کردند.

کدهای تملک پلاک‌های واقع در پل ابوترابی، تملک پلاک‌های واقع شده در مسیر جدید رودخانه دلیچای شهرک دانش هم مورد تصویب اعضای مجلس محلی قزوین قرار گرفت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

همه ساله با شروع ماه مهر کوچه ها و خیابان ها رنگ و بوی دیگری پیدا می کنند و شور و شوق دانش آموزان جلوه زیبایی به جامعه می بخشد.
روس‌ها می‌توانند خودوری پوتین را بخرند/ تصاویر

روس‌ها می‌توانند خودوری پوتین را بخرند/ تصاویر

روس‌ها به زودی فرصت خرید نسخه کوچک‌تر از خودروی رسمی ولادیمیر پوتین را خواهند داشت، زیرا خودروی لوکس اوروس سنات در نمایشگاه مسکو معرفی شده است. هدف نهایی این شرکت فروش ۱۰ هزار خودرو در سال است.