کد خبر: ۶۶۶۰۰
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۳
طی سال جدید
در جلسه شورای اسلامی شهر قزوین مطرح شد که روند بررسی و تصویب کدهای تملک پروژه های شهرداری در سال جدید ادامه دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، همزمان با برپایی سومین جلسه بررسی لایحه بودجه سال 97 شهرداری کدهای مربوط به حوزه تملکی مدیریت شهری در سال جدید بررسی و تصویب شد.

کد مربوط به تملک اراضی پونک(ادامه بلوار ایران)، بلوار شرق ملاصدرا یا شهید چگینی، پروژه تملک باراجین و 30 متری بهارستان، کد تملک زمین برای اجرای پارک آفرینش و تملک باغ‌های بلوار باهنر و پارک سرتک به تصویب شورا رسید.

همچنین در این جلسه اعضای پارلمان محلی با کدهای تملکی اجرای ادامه بلوار 55 متری سرتک، پروژه اجرای میدان قدس و تملک خیابان مهناز حدفاصل آبشار تا میدان حلال آب موافقت کردند.

جلسه امروز فرصتی بود تا کدهای دیگری با عنوان پروژه تملک باقی مانده اجرای بلوار امام خمینی(ره)، تملک خانه‌های عارف قزوینی، شهید رجایی و شهید قدرت‌الله چگینی و تأکید دوبرابری رقم تملک ازسوی اعضای شورا به تصویب برسند.

پروژه تملک زمین در نواحی منفصل نجف‌آباد، مشعلدار و ناصرآباد، تملک اجرای پروژه خلیج فارس و تملک گلوگاه‌های ترافیکی گذر محمدیه از دیگر مواردی بود که اعضای شورا با تحقق آن‌ها در سال 97 موافقت کردند.

کدهای تملک پلاک‌های واقع در پل ابوترابی، تملک پلاک‌های واقع شده در مسیر جدید رودخانه دلیچای شهرک دانش هم مورد تصویب اعضای مجلس محلی قزوین قرار گرفت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

با خلق دلار حدود 5000 هزار تومانی، تابو پرواز دلار شکست و ارزش پول ملی کشورمان به پایین ترین سطح ممکن در تاریخ ایران رسید، رکوردی که با خود معیشت ایرانیان را تکان خواهد داد، آنهم از نوع زلزله 9 ریشتری.
هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

برخی کارشناسان معتقدند با توجه به رکود حاکم بر بازار و رکود زنی طلا ممکن است قاچاق این فلز گرانبها و همچنین بورس طلای کم اجرت و دست دوم تقویت شود.