کد خبر: ۶۶۵۹۷
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
در دهه فجر سال جاری صورت می‌گیرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: در این ایام پروژه‌های متعددی در استان قزوین افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد که از جمله آنان می‌توان به یک هزار و 80 واحد مسکونی در نقاط شهری و روستایی استان اشاره کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی فرخزاد به برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر اشاره و اظهار داشت: در این ایام پروژه‌های متعددی در استان قزوین افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد که از جمله آنان می‌توان به یک هزار و 80 واحد مسکونی در نقاط شهری و روستایی استان اشاره کرد.

وی ادامه داد: در امور زیربنایی و عمرانی پروژه‌های مختلفی از سوی دستگاه‌های اجرایی استان قزوین در دهه فجر سال جاری با اعتبار 324 میلیارد و 589 میلیون و 700 هزار تومان قابل افتتاح و به بهره‌برداری بوده که اداره‌کل بنیاد مسکن با 9 پروژه، شرکت برق 205 پروژه و آبفای روستایی با 14 پروژه آماده بهره‌برداری است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: همچنین در حوزه راه و شهرسازی تعداد 14 پروژه، آبفای شهری 11 پروژه، شرکت گاز 113 پروژه، شهرداری‌های استان 24 پروژه و دهیاری‌ها 419 پروژه در دهه فجر افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

فرخزاد با بیان اینکه میانگین مدت زمان اجرای تمام پروژه‌ها در استان قزوین 9 ماه است، یادآور شد: امیدواریم با همکاری و تعامل دستگاه‌های اجرایی بتوانیم تمام این پروژه‌ها را به منصه ظهور برسانیم.

این مسؤول با اشاره به پروژه‌های امور فرهنگی و اجتماعی تصریح کرد: در بخش فرهنگ(نوسازی مدارس، دانشگاه، فناوری اطلاعات) تعداد 70 پروژه، امور حمایتی و خدماتی(بهزیستی، کمیته امداد، پایانه‌ها) 61 پروژه و در حوزه بهداشت و سلامت(علوم پزشکی، ورزش، مدیریت درمان و دامپزشکی) 18 پروژه قابل بهره‌برداری و افتتاح است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

همخوان نبودن انتظارات معلولین با امکانات شهرداری

شهردار تهران با بیان اینکه تهران بیش از ۱۰۰ هزار معلول دارد، گفت: انتظارات این افراد با امکانات شهرداری همخوانی ندارد.
استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

نرخ ارز که طی هفته های اخیر روند صعودی خود را حفظ کرده است به گفته کارشناسان از هیچ قانونی تبعیت نکرده و شرط بندی دلالان و نبود سیاست صحیح ارزی مهمترین دلیل ناپایداری نرخ ارز گزارش شده است.