کد خبر: ۶۶۵۹۷
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
در دهه فجر سال جاری صورت می‌گیرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: در این ایام پروژه‌های متعددی در استان قزوین افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد که از جمله آنان می‌توان به یک هزار و 80 واحد مسکونی در نقاط شهری و روستایی استان اشاره کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی فرخزاد به برنامه‌های ایام‌الله دهه فجر اشاره و اظهار داشت: در این ایام پروژه‌های متعددی در استان قزوین افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد که از جمله آنان می‌توان به یک هزار و 80 واحد مسکونی در نقاط شهری و روستایی استان اشاره کرد.

وی ادامه داد: در امور زیربنایی و عمرانی پروژه‌های مختلفی از سوی دستگاه‌های اجرایی استان قزوین در دهه فجر سال جاری با اعتبار 324 میلیارد و 589 میلیون و 700 هزار تومان قابل افتتاح و به بهره‌برداری بوده که اداره‌کل بنیاد مسکن با 9 پروژه، شرکت برق 205 پروژه و آبفای روستایی با 14 پروژه آماده بهره‌برداری است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: همچنین در حوزه راه و شهرسازی تعداد 14 پروژه، آبفای شهری 11 پروژه، شرکت گاز 113 پروژه، شهرداری‌های استان 24 پروژه و دهیاری‌ها 419 پروژه در دهه فجر افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

فرخزاد با بیان اینکه میانگین مدت زمان اجرای تمام پروژه‌ها در استان قزوین 9 ماه است، یادآور شد: امیدواریم با همکاری و تعامل دستگاه‌های اجرایی بتوانیم تمام این پروژه‌ها را به منصه ظهور برسانیم.

این مسؤول با اشاره به پروژه‌های امور فرهنگی و اجتماعی تصریح کرد: در بخش فرهنگ(نوسازی مدارس، دانشگاه، فناوری اطلاعات) تعداد 70 پروژه، امور حمایتی و خدماتی(بهزیستی، کمیته امداد، پایانه‌ها) 61 پروژه و در حوزه بهداشت و سلامت(علوم پزشکی، ورزش، مدیریت درمان و دامپزشکی) 18 پروژه قابل بهره‌برداری و افتتاح است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

چشم‌انداز صنعت خودرو در برجام منهای 1؛پژو و رنو ماندنی هستند؟

با خروج آمریکا از برجام دو سناریو ماندن و رفتن اروپایی‌ها از صنعت خودرو محتمل است که می تواند وضعیت بازار خودرو را تغییر دهد. هرچند مجلسی‌ها معتقدند قراردادهای خودرویی مانع از خروج یک جانبه خودروسازان خارجی است و منجر به پرداخت غرامت خواهد شد.
ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان/ وقتی گردشگر خود را همچون شهروند حس می‌کند

دبیرکل مجمع جهانی شهرهای اسلامی از ظهور نسل سوم صنعت گردشگری در جهان خبر داد که براساس آن گردشگر، تعامل آموزشی، احساسی، اجتماعی و مشارکتی با مکان و مردمی که در آن سکونت دارند خواھد داشت و از همین رو گردشگر خود را ھمچون شھروند حس می کند.