کد خبر: ۶۶۵۹۵
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۰
رئیس کمیسیون املاک شورای شهر قزوین:
رئیس کمیسیون املاک و مستغلات شورای اسلامی شهر قزوین گفت: کد درآمد تأسیسات شهرداری در بودجه 97 شهرداری مبهم است و شفاف نیست.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جلسه شورای اسلامی شهر قزوین با ادامه بررسی بودجه 97 شهرداری قزوین در تالار اجتماعات این شورا برگزار شد.

در این جلسه، کد درآمد تأسیسات شهرداری با مبلغ دو میلیارد و 800 میلیون تومان در بودجه توسط اعضای شورای اسلامی شهر قزوین، مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس کمیسیون املاک و مستغلات شورای اسلامی شهر قزوین در این جلسه اظهار داشت: شهرهایی همانند گیلان و مازندران که جذب توریست دارند، هیچ امکاناتی در اختیار گردشگران قرار نمی‌دهند اما در برخی از مکان‌ها پنج هزار تومان ورودی دریافت می‌کنند.

مهدی عبدالرزاقی افزود: دو میلیارد در بودجه 97 بابت کد درآمد تأسیسات شهرداری تعریف شده اما هنوز چنین درآمدی مبهم است و شفاف نیست.

وی با اشاره به حق ورودی به بوستان باراجین اضافه کرد: با توجه به اینکه در سال آینده مبلغ این ورودی افزایش نیافته است می‌تواند در جذب گردشگر مؤثر باشد.

در ادامه جلسه حکمت‌اله داودی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین بیان کرد: یک هزار تومان که در ورودی فدک از گردشگران دریافت می‌شود به دلیل رعایت مسائل امنیتی و نظارتی است.

احد چگینی عضو شورای اسلامی شهر قزوین هم با بیان اینکه در کد درآمد تأسیسات شهرداری بیش از دو میلیارد تومان طی سال آینده در نظر گرفتند، تصریح کرد: این کد در طول سال جاری هیچ درآمدی نداشته چگونه ممکن است که در سال 97 چنین مبلغی درآمدزایی کند به نظر بنده این عدد در بودجه حباب ایجاد می‌کند.

مدیر بودجه شهرداری قزوین هم در این جلسه، کد درآمد تأسیسات شهرداری در بودجه شفاف است، عنوان کرد: در بوستان باراجین منطقه گردشگری درست می‌شود تا منبع درآمدی کسب شود.

علی نعیمی‌پور توضیح داد: مبلغ دو میلیارد تومان که در نظر گرفتند در سال آینده با اجاره دادن ساختمان‌های گردشگری سوئیت‌ها و رستوران‌ها و موارد دیگر به دست می‌آید.

وی با اشاره به اینکه در شهرهای دیگر برای نگاه کردن به جاذبه‌های گردشگری از مردم پول می‌گیرند، گفت: بوستان باراجین با همه امکاناتی که دارد فقط یک هزار تومان حق ورود از گردشگران گرفته می‌شود که مبلغ بالایی نیست.

مدیر بودجه شهرداری قزوین یادآور شد: کد درآمد تأسیسات شهرداری باز نگه داشته می‌شود تا با مسؤول مربوطه بوستان ملی باراجین مورد بررسی قرار گیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.