کد خبر: ۶۶۵۸۵
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
همزمان با دهه فجر؛
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت: ۹ طرح راهداری و عمرانی در هرمزگان به بهره برداری می رسد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، داریوش باقر جوان بیان داشت: برای بهره برداری از این طرح ها ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است و در ایام ا... مبارک  دهه فجر امسال  ۸۰ کـیـلومتر راه اصلی و روستایی در محورهای مواصلاتی استان به  بهـره برداری خواهد رسـیـد.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین این طرح ها بهسازی و تعریض جاده بستک-بندرعباس، بهره برداری از مجتمع خدمات رفاهی آبگون و پلیس راه گهکم و روکش آسفالت جاده های جاسک- کنارک، پارسیان-بندرلنگه و بندرلنگه- بندرآفتاب و احمدی-سیاهو  است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت: این طرح ها با هدف افزایش بهره وری جاده ها و افزایش ایمنی رانندگان انجام شده است.

باقرجوان افزود: برای تکمیل و بهره برداری پرو‍ژه های راهداری اعتباری افزون بر ۱۸میلیارد تومان هزینه شده و همچنین ساخت پاسگاه پلیس راه  گهکم محور بندرعباس- حاجی آباد  و مجتمع خدماتی و رفاهی آبگون واقع در کیلومتر ۵ محور رودان – کهنوج سمت چپ جاده با  برآورد هزینه ای ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی آماده بهره برداری است که امیداست باحضور مسئولین کشوری و استانی در ایام ا... دهه فجر امسال به بهره برداری برسد. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.