کد خبر: ۶۶۵۸۱
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد
فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف 7 تن و 711 کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل تریاک، هروئین، حشیش، شیشه و ... در این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، کیومرث عزیزی اظهار کرد: 7 تن و 711 کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل تریاک، هروئین، حشیش، شیشه و ... در 10 ماه ابتدای امسال در استان مرکزی کشف شد.

وی با بیان اینکه در این مدت 23 باند تهیه و توزیع مواد افیونی نیز منهدم شده است، افزود: 9 هزار و 765 معتاد در استان دستگیر و به مراکز درمانی و کمپ‌های ترک اعتیاد معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی همچنین اظهار کرد: 319 نفر قاچاقچی و 2 هزار و 265 نفر خرده‌فروش مواد مخدر نیز در این راستا دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.