کد خبر: ۶۶۰۷۱
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۰
مدیر درمان تأمین اجتماعی لرستان خبر داد
مدیر درمان تأمین اجتماعی لرستان از افتتاح ۳۰ میلیارد تومان پروژه در حوزه درمان تأمین اجتماعی این استان طی ایام دهه فجر خبر داد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، امین بهاروند در شورای رفاه لرستان در سخنانی با اشاره به پروژه‌های قابل‌افتتاح در لرستان اظهار داشت: درمجموع در حوزه درمان تأمین اجتماعی لرستان ۳۰ میلیارد تومان پروژه آماده بهره‌برداری است.

وی با اشاره به افتتاح مرکز درمانی تأمین اجتماعی در شهرستان ازنا بااعتبار ۸.۵ میلیارد تومان گفت: همچنین بخش «ام آر آی» بیمارستان تأمین اجتماعی خرم‌آباد بااعتبار ۷.۵ میلیارد تومان آماده بهره‌برداری است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی لرستان از افتتاح بخش سنگ‌شکن بیمارستان تأمین اجتماعی خرم‌آباد بااعتبار ۱.۵ میلیارد تومان، سه طرح درمانی در شهرستان بروجرد، دو طرح در شهرستان دورود و ... عنوان کرد: بازسازی فضای داخلی ۹ مرکز سرپایی تأمین اجتماعی استان نیز در دستور کار قرارگرفته است.

بهاروند در ادامه سخنان خود با اشاره به کمبود پزشک متخصص در بیمارستان‌های تأمین اجتماعی لرستان تصریح کرد: با اقدامات صورت گرفته امسال تعداد پزشکان متخصص استان ۳۰ درصد افزایش پیداکرده و می‌طلبد که توجه جدی‌تری در این زمینه به لرستان شود.

وی از افزایش تعداد عمل‌های صورت گرفته در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تأمین اجتماعی از ۶۰۰ مورد در ماه به هزار مورد در ماه خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز / تصاویر

مراسم تشییع پیکر‌های شهدای حادثه تروریستی اهواز با حضور حجت الاسلام رحیمیان و مروی نمایندگان مقام معظم رهبری و دیگر مسئولان کشوری و لشکری برگزار شد و پیکر‌های شهیدان با حضور جمع کثیری از مردم از حسینیه عاشقان ثارالله اهواز به سمت چهارراه زند تشییع شد.
بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

بوی ماه مهر در شهر/ تصاویر

همه ساله با شروع ماه مهر کوچه ها و خیابان ها رنگ و بوی دیگری پیدا می کنند و شور و شوق دانش آموزان جلوه زیبایی به جامعه می بخشد.
آخرین اخبار