کد خبر: ۶۶۰۷۱
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۰
مدیر درمان تأمین اجتماعی لرستان خبر داد
مدیر درمان تأمین اجتماعی لرستان از افتتاح ۳۰ میلیارد تومان پروژه در حوزه درمان تأمین اجتماعی این استان طی ایام دهه فجر خبر داد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، امین بهاروند در شورای رفاه لرستان در سخنانی با اشاره به پروژه‌های قابل‌افتتاح در لرستان اظهار داشت: درمجموع در حوزه درمان تأمین اجتماعی لرستان ۳۰ میلیارد تومان پروژه آماده بهره‌برداری است.

وی با اشاره به افتتاح مرکز درمانی تأمین اجتماعی در شهرستان ازنا بااعتبار ۸.۵ میلیارد تومان گفت: همچنین بخش «ام آر آی» بیمارستان تأمین اجتماعی خرم‌آباد بااعتبار ۷.۵ میلیارد تومان آماده بهره‌برداری است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی لرستان از افتتاح بخش سنگ‌شکن بیمارستان تأمین اجتماعی خرم‌آباد بااعتبار ۱.۵ میلیارد تومان، سه طرح درمانی در شهرستان بروجرد، دو طرح در شهرستان دورود و ... عنوان کرد: بازسازی فضای داخلی ۹ مرکز سرپایی تأمین اجتماعی استان نیز در دستور کار قرارگرفته است.

بهاروند در ادامه سخنان خود با اشاره به کمبود پزشک متخصص در بیمارستان‌های تأمین اجتماعی لرستان تصریح کرد: با اقدامات صورت گرفته امسال تعداد پزشکان متخصص استان ۳۰ درصد افزایش پیداکرده و می‌طلبد که توجه جدی‌تری در این زمینه به لرستان شود.

وی از افزایش تعداد عمل‌های صورت گرفته در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تأمین اجتماعی از ۶۰۰ مورد در ماه به هزار مورد در ماه خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.