کد خبر: ۶۵۷۵۶
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
مدیرکل تعزیزات حکومتی گیلان خبر داد
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از کشف و ضبط بیش از ۲۶ هزار ثوب انواع پارچه قاچاق طی بازرسی از انبار یک واحد صنفی در رشت خبر داد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا قشلاقی اظهار کرد: در بازرسی از انبار یک واحد صنفی در شهر رشت بیش از ۲۶ هزار ثوب انواع پارچه قاچاق کشف و ضبط شد.

 وی افزود: پرونده این تخلف در شعبه پنجم ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان رشت مطرح و رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیزات حکومتی  گیلان خاطرنشان کرد: با احضار متهم و استماع دفاعیات و تکمیل تحقیقات، شعبه رسیدگی کننده با توجه به ارائه نکردن مدارک لازم از سوی متهم، تخلف نگهداری و مباشرت در تهیه و عرضه کالای قاچاق را محرز اعلام و حکم به ضبط کالای قاچاق به نفع دولت و پرداخت دو میلیارد و ۶۵۱ میلیون ریال جزای نقدی صادر کرد که این رای در شعبه تجدیدنظر تائید و قطعی شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.