کد خبر: ۶۵۷۵۶
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
مدیرکل تعزیزات حکومتی گیلان خبر داد
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از کشف و ضبط بیش از ۲۶ هزار ثوب انواع پارچه قاچاق طی بازرسی از انبار یک واحد صنفی در رشت خبر داد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا قشلاقی اظهار کرد: در بازرسی از انبار یک واحد صنفی در شهر رشت بیش از ۲۶ هزار ثوب انواع پارچه قاچاق کشف و ضبط شد.

 وی افزود: پرونده این تخلف در شعبه پنجم ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان رشت مطرح و رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیزات حکومتی  گیلان خاطرنشان کرد: با احضار متهم و استماع دفاعیات و تکمیل تحقیقات، شعبه رسیدگی کننده با توجه به ارائه نکردن مدارک لازم از سوی متهم، تخلف نگهداری و مباشرت در تهیه و عرضه کالای قاچاق را محرز اعلام و حکم به ضبط کالای قاچاق به نفع دولت و پرداخت دو میلیارد و ۶۵۱ میلیون ریال جزای نقدی صادر کرد که این رای در شعبه تجدیدنظر تائید و قطعی شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

پرواز دلار در برابر سقوط ریال/دلار 3 هزار تومانی به تاریخ پیوست

با خلق دلار حدود 5000 هزار تومانی، تابو پرواز دلار شکست و ارزش پول ملی کشورمان به پایین ترین سطح ممکن در تاریخ ایران رسید، رکوردی که با خود معیشت ایرانیان را تکان خواهد داد، آنهم از نوع زلزله 9 ریشتری.
هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

هشدار؛ طلای دست دوم و بدون فاکتور نخرید!

برخی کارشناسان معتقدند با توجه به رکود حاکم بر بازار و رکود زنی طلا ممکن است قاچاق این فلز گرانبها و همچنین بورس طلای کم اجرت و دست دوم تقویت شود.