کد خبر: ۶۵۷۵۶
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
مدیرکل تعزیزات حکومتی گیلان خبر داد
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از کشف و ضبط بیش از ۲۶ هزار ثوب انواع پارچه قاچاق طی بازرسی از انبار یک واحد صنفی در رشت خبر داد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا قشلاقی اظهار کرد: در بازرسی از انبار یک واحد صنفی در شهر رشت بیش از ۲۶ هزار ثوب انواع پارچه قاچاق کشف و ضبط شد.

 وی افزود: پرونده این تخلف در شعبه پنجم ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان رشت مطرح و رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیزات حکومتی  گیلان خاطرنشان کرد: با احضار متهم و استماع دفاعیات و تکمیل تحقیقات، شعبه رسیدگی کننده با توجه به ارائه نکردن مدارک لازم از سوی متهم، تخلف نگهداری و مباشرت در تهیه و عرضه کالای قاچاق را محرز اعلام و حکم به ضبط کالای قاچاق به نفع دولت و پرداخت دو میلیارد و ۶۵۱ میلیون ریال جزای نقدی صادر کرد که این رای در شعبه تجدیدنظر تائید و قطعی شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
احداث گورستان منطقه‌ای در شرق و غرب پایتخت مجوز قانونی دارد

احداث گورستان منطقه‌ای در شرق و غرب پایتخت مجوز قانونی دارد

مدیرعامل اسبق بهشت زهرا گفت: کمبود جا برای دفن اموات مدتهاست شروع شده و بر همین اساس طرح توسعه منطقه‌ای بهشت زهرا در شمال و جنوب و شرق و غرب تهران با اخذ وجاهت قانونی از فرمانداری و شورای شهر وقت کلید خورد.
قرائت سوگند سید محمدعلی افشانی شهردار تهران + متن سوگندنامه

قرائت سوگند سید محمدعلی افشانی شهردار تهران + متن سوگندنامه

در حالی که قرار بود در مراسم تحلیف افشانی شهردار جدید تهران استاندار و فرماندار تهران نیز حضور یابند اما هیچ یک از آنها در این مراسم حاضر نشدند.