کد خبر: ۶۴۸۹۲
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی هرمزگان:
فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی استان هرمزگان از رفع تصرف ۵۷۰۰ متر مربع از اراضی ملی استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نیکبخت اظهارداشت: این مقدار اراضی ملی با صدور احکام قضایی و تلاش یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان از دست  سودجویان خارج شد.

وی افزود: در پی شناسایی اراضی تصرف شده توسط فرد یا افراد ناشناس یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان هرمزگان با اعزام تیم های عملیاتی خود با بهره گیری از امکانات موجود نسبت به رفع تصرف ۳ هزار متر مربع به ارزش ۱۵۰ هزار میلیون ریال در شهرستان بندرعباس اقدام کرد.

نیکبخت خاطرنشان کرد: یگان حفاظت در برخورد با معترضان و متصرفان بدون هیچ اغماضی به شدیدترین وجه برخورد می کند.

 وی همچنین از رفع تصرف دو هزار و ۷۰۰  متر مربع به ارزش ۳۷۰۰ میلیون ریال از ابتدای دیماه تاکنون خبر داد. اراضی موصوف در سالهای گذشته توسط متعرضین تصرف شده بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کشف ۱۶۰ میلیون دلار ارز غیرمجاز

کشف ۱۶۰ میلیون دلار ارز غیرمجاز

جانشین نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به اقدامات پلیس برای مقابله با قاچاق کالا و ارز اشاره و کشف ۱۶۰ میلیون دلار قاچاق و پلمپ ۵۰ واحد را از اقدامات بیان کرد.
اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

یک کارشناس بودجه گفت: برای اصلاح نظام بودجه‌بندی لازم است در بالاترین سطح تصمیم گیری شهرداری، اشتراک نظری در خصوص کارآمدکردن نظام برنامه‌ای و بودجه‌ای به وجود آید که البته به معنی شفاف‌کردن فرآیندهای تخصیص منابع، رعایت اکید انضباط مالی و ... است.