کد خبر: ۶۴۷۸۱
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
شهردار منطقه9 از حضور دانش آموزان در شهرک ترافیک منطقه و برگزاری کارگاه های آموزشی برای آنها خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدعلی مفاخریان شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: از آنجا که آموزش مستقیم رفتارهای ترافیکی به کودکان در محیط واقعی با خطراتی همراه است، کودکان و نوجوانان می توانند با حضور در شهرک ترافیک در محیطی شبیه به محیط واقعی از آموزش های نظری و عملی در زمینه بکارگیری ماشین، دوچرخه، خطوط عابر پیاده و سایر علائم راهنمایی و رانندگی بهره مند شدند. 

وی افزود: دوره کودکی مهم ترین زمانِ یادگیری و آموزش است، روزانه صد نفر دانش آموز برای بازدید به پارک ترافیکی منطقه می آیند و در فضایی که مانند یک شهر شبیه سازی و طراحی شده است آموزش های لازم به آنها ارائه می شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

زیست‌پذیری فزاینده مناطق شهری، روشی برای جلوگیری از آلودگی و حفاظت از منابع طبیعی در مناطق شهری و پیرامون آنها است که ارتباط مستقیم با بافت فرسوده شهری دارد و برای ارتقاء سطح کیفی زیست پذیری از نظر اقتصادی ،اجتماعی و محیط زیست تجدید نظر در آن صورت گیرد.
تاکسی‌های گردشگری در راه تهران/ استقرار پلیس گردشگری در سطح پایتخت در دست اقدام

تاکسی‌های گردشگری در راه تهران/ استقرار پلیس گردشگری در سطح پایتخت در دست اقدام

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با اشاره به برگزاری 50 تور گردشگری در شهر تهران در ایام نوروز گفت: در مجموع هزار و 215 تن از تورهای گردشگری نوروز 97 تهران استفاده کردند.