کد خبر: ۶۴۷۷۱
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
با تخصیص 150 میلیارد ریال اعتبار صورت می گیرد
نماینده مردم سقز و بانه از تخصیص ۱۵ میلیارد تومانی به حوزه راه در مسیرهای منتهی به بانه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محسن بیگلری با اعلام این خبر افزود: دستور نهایی برای تخصیص 150 میلیارد ریال به حوزه راه به منظور توسعه و بهسازی مسیرهای منتهی به بانه از دولت اخذ شد.

وی اظهار داشت: این اعتبار برای توسعه و بهسازی مسیرهای منتهی به بانه اعم از بانه - سقز؛ بانه - مریوان؛ بانه - سردشت و همچنین سقز به مریوان اختصاص یافته است.

بیگلری با اشاره به مسافر پذیر بودن بانه و شرایط نامناسب زیر ساخت‌های جاده ای در این مسیر خاطرنشان کرد: تخصیص اعتبار برای توسعه و بهسازی مسیرهای مواصلاتی به بانه از مدتها پیش در دستور کار بود که با توجه به کمبود منابع مالی دولت بی‌نتیجه مانده بود.

نماینده مردم سقز و بانه گفت: در سفر دکتر تاج گردون رئیس کمسیون برنامه و بودجه مجلس به بانه دستور تخصیص اعتبار برای توسعه راه های ارتباطی مذکور اخذ و ضمیمه نامه قبلی به حضور دکتر نوبخت رسید.

بیگلری یادآور شد: در نهایت امروز دستور نهایی‌تخصیص 15 میلیارد تومان برای حوزه راه در محورهای مذکور اخذ شده است که به محض واریز عملیات اجرایی در این مسیرهای منتهی به بانه آغاز بکار خواهد کرد.

نماینده مردم سقز و بانه تصریح کرد: بسیاری از این مسیرها مانند بانه سردشت و همچنین بانه سقز پیمانکار دارند ولی به دلیل کمبود منابع مالی تا به امروز عملیات توسعه و بهسازی این مسیرها متوقف شده بود که با جذب اعتبار 150 میلیارد ریالی دوباره شاهد از سر گیری این پروژه ها خواهیم بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ییلاق « سوباتان » / تصاویر

ییلاق « سوباتان » / تصاویر

ییلاق سوباتان در ارتفاع 2000 متری از سطح دریا سالانه گردشگران داخلی و خارجی زیادی را میزبان می شود. این ییلاق یکی از سرسبزترین و زیباترین ییلاق های کشور است که در ۲۲ کیلومتری شهر لیسار از توابع تالش و در ۳۶ کیلومتری شمال غرب تالش استان گیلان قرار دارد.
آتش سوزی در میدان شوش / تصاویر

آتش سوزی در میدان شوش / تصاویر

آتش سوزی در انبار اجناس نخی و عدل های پنبه، واقع در میدان شوش خسارت های مالی فراوانی برجای گذاشت.