کد خبر: ۶۴۷۵۴
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۶
فدائي‌فر، مدير منطقه سه شهرداري قزوين:
کيومرث فدائي‌فر، مدير منطقه سه شهرداري قزوين گفت: در 9ماه اول سال جاري، هزار و 299 مجوز حفاري به متراژ 11هزار و 348 مترطول در منطقه سه شهرداري قزوين صادر شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فدائي‌فر افزود: در اين مدت 14 مورد براي شرکت آب و فاضلاب شهرستان قزوين، 7 مورد براي شرکت گاز ناحيه قزوين و 3 مورد براي شرکت برق قزوين مجوز حفاري صادر شده است.

وي بيان کرد: در اين مدت همچنين يک مورد براي سازمان ميادين شهرداري قزوين، 2مورد براي شرکت مخابرات استان قزوين و 2 مورد براي سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري قزوين مجوز حفاري صادر شده است.

اين مقام مسوول بيان کرد: در اين مدت 635 مورد مجوز حفاري براي انشعابات مردمي به متراژ 3هزار و 909 مترطول صادر شده است.

فدائي فر اضافه کرد: در اين مدت در ناحيه مهديه 476مورد، ناحيه انديشه 2مورد و در ناحيه مينودر 157مورد مجوز حفاري انشعابات مردمي در نواحي سه گانه صادر شده است.

وي تاکيد کرد: شهروندان قبل از اقدام به هر گونه حفاري در معابر اصلي و فرعي به طور حتمي از شهرداري و ساير شركت‌هاي خدمات رسان مجوز دريافت کنند تا شهرداري نيز با آگاهي از مجوزهاي صادر شده بتواند به موقع با هماهنگي شركت‌هاي عنوان شده نسبت به مرمت و آسفالت محل حفاري اقدام كند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 230 هزار تومان کاهش، 4 میلیون و 771 هزار تومان و دلار با نزول 931 تومانی،16 هزار و 91 تومان فروخته شد.
پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

شروع جنگ تجاری آمریکا و چین با اعمال تعرفه علیه کالاهای دو کشور در حالی از روز گذشته اجرایی شد که تبعاتی بر اقتصاد دنیا و ایران بجا خواهد گذاشت.