کد خبر: ۶۴۷۵۴
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۶
فدائي‌فر، مدير منطقه سه شهرداري قزوين:
کيومرث فدائي‌فر، مدير منطقه سه شهرداري قزوين گفت: در 9ماه اول سال جاري، هزار و 299 مجوز حفاري به متراژ 11هزار و 348 مترطول در منطقه سه شهرداري قزوين صادر شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فدائي‌فر افزود: در اين مدت 14 مورد براي شرکت آب و فاضلاب شهرستان قزوين، 7 مورد براي شرکت گاز ناحيه قزوين و 3 مورد براي شرکت برق قزوين مجوز حفاري صادر شده است.

وي بيان کرد: در اين مدت همچنين يک مورد براي سازمان ميادين شهرداري قزوين، 2مورد براي شرکت مخابرات استان قزوين و 2 مورد براي سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري قزوين مجوز حفاري صادر شده است.

اين مقام مسوول بيان کرد: در اين مدت 635 مورد مجوز حفاري براي انشعابات مردمي به متراژ 3هزار و 909 مترطول صادر شده است.

فدائي فر اضافه کرد: در اين مدت در ناحيه مهديه 476مورد، ناحيه انديشه 2مورد و در ناحيه مينودر 157مورد مجوز حفاري انشعابات مردمي در نواحي سه گانه صادر شده است.

وي تاکيد کرد: شهروندان قبل از اقدام به هر گونه حفاري در معابر اصلي و فرعي به طور حتمي از شهرداري و ساير شركت‌هاي خدمات رسان مجوز دريافت کنند تا شهرداري نيز با آگاهي از مجوزهاي صادر شده بتواند به موقع با هماهنگي شركت‌هاي عنوان شده نسبت به مرمت و آسفالت محل حفاري اقدام كند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

عضو شورای شهر زنجان گفت: در اولین جلسه علنی و رسمی شورای شهر زنجان، تمامی اعضای شورا به اتفاق از شهردار زنجان خواستند در خریدهای سال جاری اولویت با کالاهای ایرانی به خصوص کالاهای بومی تولید شده در شهر زنجان باشد.
روزهای خوب دریاچه‎ ارومیه / تصاویر

روزهای خوب دریاچه‎ ارومیه / تصاویر

در اولین روز های سال ۹۷ آب دریاچه ارومیه نسبت به روزهای گذشته بالا آمده و دریاچه حال نسبتا خوبی دارد.