کد خبر: ۶۴۷۳۰
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۲
فرمانده انتظامی شهرستان بهار خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کشف چک پول تقلبی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ بزرگعلی نوری در گفتگو با خبرنگاران گفت: در پی کسب خبر از طریق تماس یکی از شهروندان شهرستان همجوار با پلیس ۱۱۰، مبنی بر حمل چک پول تقلبی توسط فردی که با خودرو در محور های مواصلاتی به سمت شهرستان بهار در حال حرکت است، ماموران انتظامی پاسگاه آبرومند در راستای شناسایی و دستگیری نامبرده اقدام کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار عنوان کرد: خودرو مورد نظر در محور های مواصلاتی شناسایی و متهم که غیر بومی بوده با تعداد ۷۲ قطعه چک پول ۵۰۰ هزار ریالی دستگیر شد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان بهار با تشکر از مردم که نسبت به امنیت شهر و جامعه احساس مسئولیت می کنند، گفت: متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.
برچسب ها: شهرفردا ، همدان ، چک تقلبی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

یک زلزله‌شناس با بررسی زمین‌لرزه‌های ۱۰ سال اخیر اطراف تهران اعلام کرد: مانیتورینگ خردلرزه‌ها در دو سمت شرق و غرب پایتخت می‌تواند اطلاعات موثر -پیش‌نشانگر‌- درباره رفتار گسل‌های اصلی ارائه کند.
قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

این مکان یکی از کهن‌ترین گورستان‌های تاریخی ایران است و مدفن تعدادی از عرفا، فضلا و اندیشمندان ادوار تاریخی کشور از قرون اولیه اسلام تا عصر حاضر را در خود جا داده است.