کد خبر: ۶۴۷۳۰
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۲
فرمانده انتظامی شهرستان بهار خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کشف چک پول تقلبی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ بزرگعلی نوری در گفتگو با خبرنگاران گفت: در پی کسب خبر از طریق تماس یکی از شهروندان شهرستان همجوار با پلیس ۱۱۰، مبنی بر حمل چک پول تقلبی توسط فردی که با خودرو در محور های مواصلاتی به سمت شهرستان بهار در حال حرکت است، ماموران انتظامی پاسگاه آبرومند در راستای شناسایی و دستگیری نامبرده اقدام کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار عنوان کرد: خودرو مورد نظر در محور های مواصلاتی شناسایی و متهم که غیر بومی بوده با تعداد ۷۲ قطعه چک پول ۵۰۰ هزار ریالی دستگیر شد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان بهار با تشکر از مردم که نسبت به امنیت شهر و جامعه احساس مسئولیت می کنند، گفت: متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.
برچسب ها: شهرفردا ، همدان ، چک تقلبی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.