کد خبر: ۶۴۷۲۱
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 4 ازبرگزاری ششمين دوره جشنواره شکوفا خبر داد و گفت: جشنواره امسال با شعار "شهروند كارآمد - شهروند هوشمند " در محلات 20 گانه منطقه آغاز شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،معصومه سادات عمارتی با بیان این خبر افزود: در این دوره شهروندان تهران در قالب 4 محور با بهر ه گیری از فناوری اطلاعات به ارائه توانمندیهای تخصصی خود میپردازند و امید است  در نتیجه ی این رقابتها  پتانسیلهای  بالقوه شهروندان بالفعل شده و امکان بهره برداری  از آن پتانسیل ها و ایده ها  برای پیشبرد اهداف متعالی مدیریت شهری میسر شود. 

وی در ادامه گفت: جشنواره شکوفا در قالب چهار محور خدمات مبتنی بر تلفن همراه ، رسانه های دیجیتال و تولید محتوا، بازی های رایانه ای در دو بخش (طراحی و ساخت بازی های رایانه ای و لیگ بازیهای رایانه ای) و رباتیک برگزار می شود.

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اشاره به آغاز  جشنواره در محلات منطقه گفت: جشنواره شکوفا از ابتدای دی ماه سالجاری در محلات  آغاز شده است و شهروندان مهلت دارند ضمن ثبت نام ، آثار خود را تا 24 بهمن ماه در وبگاه جشنواره شکوفا به نشانی www.ictmanagers.ir ثبت کند و پس از انتخاب و داوری آثار، 10 اسفند برگزیدگان معرفی می شوند.

عمارتی در پایان افزود: اطلاع رسانی از  طریق نصب  پرتابل های پر بازدید محدوده منطقه برای مشارکت حداکثری شهروندان صورت گرفته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

در حالی افزایش قیمت دلار دوباره آغاز شد که علت صعود قیمت به اعتقاد کارشناسان بازار ارز کم شدن عرضه و عدم ورود بانک مرکزی اعلام شده است.
شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

نماینده سه دوره مجلس گفت: نمایندگان مجلس امیدوارند با کوچک شدن جامعه یارانه بگیر ،سرمایه گذاری در فضای کسب و کار با نظارت مجلس افزایش یابد.