کد خبر: ۶۴۷۲۱
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 4 ازبرگزاری ششمين دوره جشنواره شکوفا خبر داد و گفت: جشنواره امسال با شعار "شهروند كارآمد - شهروند هوشمند " در محلات 20 گانه منطقه آغاز شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،معصومه سادات عمارتی با بیان این خبر افزود: در این دوره شهروندان تهران در قالب 4 محور با بهر ه گیری از فناوری اطلاعات به ارائه توانمندیهای تخصصی خود میپردازند و امید است  در نتیجه ی این رقابتها  پتانسیلهای  بالقوه شهروندان بالفعل شده و امکان بهره برداری  از آن پتانسیل ها و ایده ها  برای پیشبرد اهداف متعالی مدیریت شهری میسر شود. 

وی در ادامه گفت: جشنواره شکوفا در قالب چهار محور خدمات مبتنی بر تلفن همراه ، رسانه های دیجیتال و تولید محتوا، بازی های رایانه ای در دو بخش (طراحی و ساخت بازی های رایانه ای و لیگ بازیهای رایانه ای) و رباتیک برگزار می شود.

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اشاره به آغاز  جشنواره در محلات منطقه گفت: جشنواره شکوفا از ابتدای دی ماه سالجاری در محلات  آغاز شده است و شهروندان مهلت دارند ضمن ثبت نام ، آثار خود را تا 24 بهمن ماه در وبگاه جشنواره شکوفا به نشانی www.ictmanagers.ir ثبت کند و پس از انتخاب و داوری آثار، 10 اسفند برگزیدگان معرفی می شوند.

عمارتی در پایان افزود: اطلاع رسانی از  طریق نصب  پرتابل های پر بازدید محدوده منطقه برای مشارکت حداکثری شهروندان صورت گرفته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.