کد خبر: ۶۴۷۲۱
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 4 ازبرگزاری ششمين دوره جشنواره شکوفا خبر داد و گفت: جشنواره امسال با شعار "شهروند كارآمد - شهروند هوشمند " در محلات 20 گانه منطقه آغاز شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،معصومه سادات عمارتی با بیان این خبر افزود: در این دوره شهروندان تهران در قالب 4 محور با بهر ه گیری از فناوری اطلاعات به ارائه توانمندیهای تخصصی خود میپردازند و امید است  در نتیجه ی این رقابتها  پتانسیلهای  بالقوه شهروندان بالفعل شده و امکان بهره برداری  از آن پتانسیل ها و ایده ها  برای پیشبرد اهداف متعالی مدیریت شهری میسر شود. 

وی در ادامه گفت: جشنواره شکوفا در قالب چهار محور خدمات مبتنی بر تلفن همراه ، رسانه های دیجیتال و تولید محتوا، بازی های رایانه ای در دو بخش (طراحی و ساخت بازی های رایانه ای و لیگ بازیهای رایانه ای) و رباتیک برگزار می شود.

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اشاره به آغاز  جشنواره در محلات منطقه گفت: جشنواره شکوفا از ابتدای دی ماه سالجاری در محلات  آغاز شده است و شهروندان مهلت دارند ضمن ثبت نام ، آثار خود را تا 24 بهمن ماه در وبگاه جشنواره شکوفا به نشانی www.ictmanagers.ir ثبت کند و پس از انتخاب و داوری آثار، 10 اسفند برگزیدگان معرفی می شوند.

عمارتی در پایان افزود: اطلاع رسانی از  طریق نصب  پرتابل های پر بازدید محدوده منطقه برای مشارکت حداکثری شهروندان صورت گرفته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

زیست‌پذیری فزاینده مناطق شهری، روشی برای جلوگیری از آلودگی و حفاظت از منابع طبیعی در مناطق شهری و پیرامون آنها است که ارتباط مستقیم با بافت فرسوده شهری دارد و برای ارتقاء سطح کیفی زیست پذیری از نظر اقتصادی ،اجتماعی و محیط زیست تجدید نظر در آن صورت گیرد.
تاکسی‌های گردشگری در راه تهران/ استقرار پلیس گردشگری در سطح پایتخت در دست اقدام

تاکسی‌های گردشگری در راه تهران/ استقرار پلیس گردشگری در سطح پایتخت در دست اقدام

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با اشاره به برگزاری 50 تور گردشگری در شهر تهران در ایام نوروز گفت: در مجموع هزار و 215 تن از تورهای گردشگری نوروز 97 تهران استفاده کردند.