کد خبر: ۶۴۶۹۳
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۲
با ورود 2 سامانه بارشی
رئیس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان از ورود دو سامانه بارشی به استان طی هفته جاری خبر داد و گفت: ورود این سامانه بارش و وزش باد را در استان موجب خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، صونا صرفی در گفت‌وگو با خبرنگاران از زنجان وضعیت جوی امروز استان را صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی و اظهار کرد: برخی از ساعات، استان شاهد وزش باد شدید خواهد بود.

وی ورود سامانه بارشی، افزایش ابر و وزش باد را از پدیده‌های جوی استان برای فردا اعلام و تصریح کرد: این سامانه در مدت زمان فعالیت خود در استان بارش‌هایی را به ویژه در شمال استان از جمله طارم موجب خواهد شد.

رئیس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان مدت زمان فعالیت سامانه بارشی در راه استان را دو روز دوشنبه و سه‌شنبه عنوان کرد و گفت: این سامانه جای خود را به سامانه دیگری در روزهای آخر هفته خواهد داد که هر چند سریع از استان خارج خواهد شد ولی بارش خواهد داشت.

صرفی با اشاره به پوشش ابر موجود در استان طی 24 ساعت گذشته ابراز کرد: این پوشش ابر موجب افزایش دمای استان شده بود که با رفع آن، دما کاهش یافته است.

وی دمای صبح امروز شهر زنجان را سه درجه زیر صفر اعلام کرد و گفت: در حال حاضر دمای شهر زنجان یک درجه زیر صفر است که نسبت به روز گذشته در این ساعت 6 درجه کاهش یافته است.

رئیس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان از ثبت دمای 6 درجه زیر صفر در خیرآباد به عنوان پایین‌ترین دما در سطح استان خبر داد و افزود: بالاترین دمای این بازه زمانی با 19 درجه بالای صفر از آب‌بر گزارش شده است.

صرفی نوسان دمایی شهر زنجان را طی روز گذشته 11 درجه اعلام و تصریح کرد: زنجان طی این مدت دمایی بین سه درجه زیر صفر و 14 درجه بالای صفر را پشت سر گذاشته است.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.