کد خبر: ۶۴۶۸۸
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱
مدیرکل هواشناسی آذربایجان‌غربی:
مدیرکل هواشناسی آذربایجان‌غربی گفت: امروز هوای صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد در آذربایجان‌غربی پیش‌بینی می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، صادق ضیائیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در ارومیه با اشاره به نقشه‌های پیش یابی اظهار کرد: بررسی آخرین نقشه‌های پیش‌یابی نشان‌دهنده عبور امواج کم‌دامنه و ضعیف از سطح آذربایجان‌غربی است.

وی با اشاره به وضعیت جوی روز ‌شنبه افزود: شنبه هوای صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد در آذربایجان‌غربی پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان با اشاره به دمای هوای ارومیه در طول روز ادامه داد: امروز دمای هوای ارومیه هشت درجه بوده و وزش باد از سمت جنوب‌غربی و با سرعت چهار تا ۱۰ متر بر ثانیه است.

وی در ارتباط با دمای هوای ارومیه در ساعات پایانی روز خاطرنشان کرد: در شب دمای هوای ارومیه 4- درجه بوده و وزش باد از سمت جنوب‌غربی و با سرعت چهار تا 10 متر بر ثانیه است.

ضیائیان در ارتباط با وضعیت کیفی هوای ارومیه گفت: براساس نقشه‌ها و بررسی آلاینده‌ها کیفیت هوای امروز ارومیه سالم ارزیابی می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.