کد خبر: ۶۴۶۸۸
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱
مدیرکل هواشناسی آذربایجان‌غربی:
مدیرکل هواشناسی آذربایجان‌غربی گفت: امروز هوای صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد در آذربایجان‌غربی پیش‌بینی می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، صادق ضیائیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در ارومیه با اشاره به نقشه‌های پیش یابی اظهار کرد: بررسی آخرین نقشه‌های پیش‌یابی نشان‌دهنده عبور امواج کم‌دامنه و ضعیف از سطح آذربایجان‌غربی است.

وی با اشاره به وضعیت جوی روز ‌شنبه افزود: شنبه هوای صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد در آذربایجان‌غربی پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان با اشاره به دمای هوای ارومیه در طول روز ادامه داد: امروز دمای هوای ارومیه هشت درجه بوده و وزش باد از سمت جنوب‌غربی و با سرعت چهار تا ۱۰ متر بر ثانیه است.

وی در ارتباط با دمای هوای ارومیه در ساعات پایانی روز خاطرنشان کرد: در شب دمای هوای ارومیه 4- درجه بوده و وزش باد از سمت جنوب‌غربی و با سرعت چهار تا 10 متر بر ثانیه است.

ضیائیان در ارتباط با وضعیت کیفی هوای ارومیه گفت: براساس نقشه‌ها و بررسی آلاینده‌ها کیفیت هوای امروز ارومیه سالم ارزیابی می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اثرات تک‌تازی‌های نرخ ارز در بازار مسکن؛ گرانی در کمین بازار اجاره در تابستان

اثرات تک‌تازی‌های نرخ ارز در بازار مسکن؛ گرانی در کمین بازار اجاره در تابستان

نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: نوسانات نرخ ارز با رشد حبابی قیمت اوراق تسهیلات مسکن، مصالح و ملزومات ساختمانی خودنمایی کرد اما نگران کننده تر از آن احتمال گرانی بی ضابطه اجاره بها در تابستان امسال است که باید برای آن چاره اندیشی کرد.
تعیین دستوری نرخ ارز چقدر پایدار است ؟

تعیین دستوری نرخ ارز چقدر پایدار است ؟

عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس دهم گفت: قیمت ارز را نمی توان دستوری تعیین کرد ، چرا که الزاماتی دارد و باید عملی و اجرایی شود.