کد خبر: ۶۴۶۵۸
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶
طی هفته گذشته مطرح کرد
جانشین پلیس راه خراسان جنوبی از وقوع ۲۴ فقره تصادف در جاده های استان طی هفته گذشته خبر داد و گفت: این حوادث ۲۸ مجروح و دو کشته به جای گذاشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ حسین نیک مرد در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد: طی هفته گذشته ۲۴ فقره در جاده های  اصلی روستایی خراسان جنوبی رخ داده است.

وی با بیان اینکه از این میزان دو فقره تصادف فوتی، ۱۹ فقره جرحی و سه فقره خسارتی بوده است، افزود: این حوادث ۲۸ مجروح و دو کشته به دنبال داشته است.

سرهنگ نیک مرد اظهار کرد: ۴۷ درصد از این تصادفات در راه های اصلی خراسان جنوبی و ۴۱ درصد نیز در راه های روستایی رخ داده است.

وی با بیان اینکه ۴۱ درصد تصادفات به شکل واژگونی بوده است، گفت: همچنین ۱۸ درصد از تصادفات برخورد با موتورسیکلت بوده است.

سرهنگ نیک مرد عدم توجه به جلو از سوی رانندگان با میزان ۴۱ درصد را بیشتر عامل بروز این تصادفات دانست و افزود: علت ۲۴ درصد از این تصادفات تخطی از سرعت مطمئنه و ۱۸ درصد نیز عدم رعایت حق تقدم گزارش شده است.

جانشین پلیس راه خراسان جنوبی بیان کرد: ۵۳ درصد از این حوادث در بازه زمانی ساعت ۲۰ تا ۲۴ رخ داده است.

وی با اشاره به تصادف شب گذشته در محور فردوس به سمت بشرویه بیان کرد: این تصادف در کیلومتر ۳۷ این محور رخ داده و بر اثر آن نیز کودکی هفت ماهه جان خود را از دست داده است.

سرهنگ نیک مرد عدم توجه به جلو از سوی راننده را عامل وقوع این حادثه دانست و گفت: از رانندگان خواستاریم نکات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.
آخرین اخبار