کد خبر: ۶۴۵۶۲
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۲
معاون فرمانداری ایلام:
معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری ایلام از رعایت نشدن حقوق کارگران در بعضی از شرکت های خصوصی ایلام انتقاد کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجید کاکی در جلسه کمیسیون کارگری اظهار داشت: شرکت پتروشیمی در قبال تعهدات داده شده به کارگران مسئول است و باید مطابق با موازین قانونی حقوق آنها را پرداخت کند.

وی افزود: با وجود آنکه تاکنون برای پیگیری مشکلات این افراد درخواست جلسه شده ولی مسئولان این مجموعه تاکنون در این نشست ها حضور پیدا نکرده اند.

معاون فرماندار ایلام تاکید کرد: مسئولان استان بطور ویژه مشکلات کارگران را رصد و نسبت به پرداخت حقوق و مزایای آنها حساس و خود را متعهد می دانند.

کاکی نقش کارگران را در رونق فضای کسب و کار و تولید در کشور و استان حائز اهمیت دانست و بر لزوم رعایت و رصد مشکلات آنها تاکید کرد.

وی اضافه کرد: در صورتیکه هنگام عقد قرارداد موازین قانونی توسط کارگر و کارفرما رعایت شود، این مشکلات بوجود نمی اید.

معاون فرماندار ایلام در مورد مسائل کارگران شرکت گاز نیز گفت: این مسئله در زمینه پایه سنواتی کارگران بوده که قرار است با حضور دستگاه های مسئول به مظنور حل و فصل ان جلسه ای برگزار شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 230 هزار تومان کاهش، 4 میلیون و 771 هزار تومان و دلار با نزول 931 تومانی،16 هزار و 91 تومان فروخته شد.
پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

شروع جنگ تجاری آمریکا و چین با اعمال تعرفه علیه کالاهای دو کشور در حالی از روز گذشته اجرایی شد که تبعاتی بر اقتصاد دنیا و ایران بجا خواهد گذاشت.