کد خبر: ۶۴۵۶۲
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۲
معاون فرمانداری ایلام:
معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری ایلام از رعایت نشدن حقوق کارگران در بعضی از شرکت های خصوصی ایلام انتقاد کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجید کاکی در جلسه کمیسیون کارگری اظهار داشت: شرکت پتروشیمی در قبال تعهدات داده شده به کارگران مسئول است و باید مطابق با موازین قانونی حقوق آنها را پرداخت کند.

وی افزود: با وجود آنکه تاکنون برای پیگیری مشکلات این افراد درخواست جلسه شده ولی مسئولان این مجموعه تاکنون در این نشست ها حضور پیدا نکرده اند.

معاون فرماندار ایلام تاکید کرد: مسئولان استان بطور ویژه مشکلات کارگران را رصد و نسبت به پرداخت حقوق و مزایای آنها حساس و خود را متعهد می دانند.

کاکی نقش کارگران را در رونق فضای کسب و کار و تولید در کشور و استان حائز اهمیت دانست و بر لزوم رعایت و رصد مشکلات آنها تاکید کرد.

وی اضافه کرد: در صورتیکه هنگام عقد قرارداد موازین قانونی توسط کارگر و کارفرما رعایت شود، این مشکلات بوجود نمی اید.

معاون فرماندار ایلام در مورد مسائل کارگران شرکت گاز نیز گفت: این مسئله در زمینه پایه سنواتی کارگران بوده که قرار است با حضور دستگاه های مسئول به مظنور حل و فصل ان جلسه ای برگزار شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.