کد خبر: ۶۴۵۶۲
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۲
معاون فرمانداری ایلام:
معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری ایلام از رعایت نشدن حقوق کارگران در بعضی از شرکت های خصوصی ایلام انتقاد کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجید کاکی در جلسه کمیسیون کارگری اظهار داشت: شرکت پتروشیمی در قبال تعهدات داده شده به کارگران مسئول است و باید مطابق با موازین قانونی حقوق آنها را پرداخت کند.

وی افزود: با وجود آنکه تاکنون برای پیگیری مشکلات این افراد درخواست جلسه شده ولی مسئولان این مجموعه تاکنون در این نشست ها حضور پیدا نکرده اند.

معاون فرماندار ایلام تاکید کرد: مسئولان استان بطور ویژه مشکلات کارگران را رصد و نسبت به پرداخت حقوق و مزایای آنها حساس و خود را متعهد می دانند.

کاکی نقش کارگران را در رونق فضای کسب و کار و تولید در کشور و استان حائز اهمیت دانست و بر لزوم رعایت و رصد مشکلات آنها تاکید کرد.

وی اضافه کرد: در صورتیکه هنگام عقد قرارداد موازین قانونی توسط کارگر و کارفرما رعایت شود، این مشکلات بوجود نمی اید.

معاون فرماندار ایلام در مورد مسائل کارگران شرکت گاز نیز گفت: این مسئله در زمینه پایه سنواتی کارگران بوده که قرار است با حضور دستگاه های مسئول به مظنور حل و فصل ان جلسه ای برگزار شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

یک کارشناس بودجه گفت: برای اصلاح نظام بودجه‌بندی لازم است در بالاترین سطح تصمیم گیری شهرداری، اشتراک نظری در خصوص کارآمدکردن نظام برنامه‌ای و بودجه‌ای به وجود آید که البته به معنی شفاف‌کردن فرآیندهای تخصیص منابع، رعایت اکید انضباط مالی و ... است.
ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

عضو شورای شهر زنجان گفت: در اولین جلسه علنی و رسمی شورای شهر زنجان، تمامی اعضای شورا به اتفاق از شهردار زنجان خواستند در خریدهای سال جاری اولویت با کالاهای ایرانی به خصوص کالاهای بومی تولید شده در شهر زنجان باشد.