کد خبر: ۶۴۵۶۲
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۲
معاون فرمانداری ایلام:
معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری ایلام از رعایت نشدن حقوق کارگران در بعضی از شرکت های خصوصی ایلام انتقاد کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجید کاکی در جلسه کمیسیون کارگری اظهار داشت: شرکت پتروشیمی در قبال تعهدات داده شده به کارگران مسئول است و باید مطابق با موازین قانونی حقوق آنها را پرداخت کند.

وی افزود: با وجود آنکه تاکنون برای پیگیری مشکلات این افراد درخواست جلسه شده ولی مسئولان این مجموعه تاکنون در این نشست ها حضور پیدا نکرده اند.

معاون فرماندار ایلام تاکید کرد: مسئولان استان بطور ویژه مشکلات کارگران را رصد و نسبت به پرداخت حقوق و مزایای آنها حساس و خود را متعهد می دانند.

کاکی نقش کارگران را در رونق فضای کسب و کار و تولید در کشور و استان حائز اهمیت دانست و بر لزوم رعایت و رصد مشکلات آنها تاکید کرد.

وی اضافه کرد: در صورتیکه هنگام عقد قرارداد موازین قانونی توسط کارگر و کارفرما رعایت شود، این مشکلات بوجود نمی اید.

معاون فرماندار ایلام در مورد مسائل کارگران شرکت گاز نیز گفت: این مسئله در زمینه پایه سنواتی کارگران بوده که قرار است با حضور دستگاه های مسئول به مظنور حل و فصل ان جلسه ای برگزار شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

در حالی افزایش قیمت دلار دوباره آغاز شد که علت صعود قیمت به اعتقاد کارشناسان بازار ارز کم شدن عرضه و عدم ورود بانک مرکزی اعلام شده است.
شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

نماینده سه دوره مجلس گفت: نمایندگان مجلس امیدوارند با کوچک شدن جامعه یارانه بگیر ،سرمایه گذاری در فضای کسب و کار با نظارت مجلس افزایش یابد.