کد خبر: ۶۴۵۳۶
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹
با نصب نرده های ترافیکی
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 از مناسب سازی، ایمن سازی و نصب نرده در بزرگراه های پرخطر در سطح منطقه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی اناری در این باره گفت:  به منظور کاهش تصادفات بزرگراهی و جلوگیری از ورود عابران به محدوده بزرگراه ها، عملیات ایمن سازی و نصب تجهیزات و امکانات ترافیکی در بزرگراه های منطقه 4 اجرا شد.

وی با اشاره به وجود 8 بزرگراه شریانی در منطقه 4 گفت: اینگونه عملیات ترافیکی در طی سال و با بازبینی های مکرر در صورت لزوم در 8 بزرگراه شریانی منطقه و با تجهیز علائم و المان های ترافیکی در حال اجراست. در این راستا ورودی شرقی بزرگراه شهید یاسینی – بزرگراه بابایی با نصب 100 مترطول نرده ایمن سازی شد.

وی گفت: این عملیات به منظور جلوگیری از ورود عابران پیاده در مدخل ورودی شرقی محدوده بزرگراه یاسینی – بزرگراه شهید بابایی در زیر بزرگراه های فوق الذکر (پل غیر همسطح) اجرا شد.

اناری در پایان افزود: شناسایی اماکن خطر آفرین در سطح منطقه یکی از اولویت های مهم این معاونت است که همچنان تا پایان سال جاری و استقبال از سال جدید ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رقابت های ورزشی کشورهای مشترک المنافع/ تصاویر

رقابت های ورزشی کشورهای مشترک المنافع/ تصاویر

رقابت های ورزشی کشورهای مشترک المنافع در رشته های مختلف در شهر گلد کوست استرالیا در حال برگزاری است.
اثرات تک‌تازی‌های نرخ ارز در بازار مسکن؛ گرانی در کمین بازار اجاره در تابستان

اثرات تک‌تازی‌های نرخ ارز در بازار مسکن؛ گرانی در کمین بازار اجاره در تابستان

نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: نوسانات نرخ ارز با رشد حبابی قیمت اوراق تسهیلات مسکن، مصالح و ملزومات ساختمانی خودنمایی کرد اما نگران کننده تر از آن احتمال گرانی بی ضابطه اجاره بها در تابستان امسال است که باید برای آن چاره اندیشی کرد.