کد خبر: ۶۴۵۳۶
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹
با نصب نرده های ترافیکی
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 از مناسب سازی، ایمن سازی و نصب نرده در بزرگراه های پرخطر در سطح منطقه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی اناری در این باره گفت:  به منظور کاهش تصادفات بزرگراهی و جلوگیری از ورود عابران به محدوده بزرگراه ها، عملیات ایمن سازی و نصب تجهیزات و امکانات ترافیکی در بزرگراه های منطقه 4 اجرا شد.

وی با اشاره به وجود 8 بزرگراه شریانی در منطقه 4 گفت: اینگونه عملیات ترافیکی در طی سال و با بازبینی های مکرر در صورت لزوم در 8 بزرگراه شریانی منطقه و با تجهیز علائم و المان های ترافیکی در حال اجراست. در این راستا ورودی شرقی بزرگراه شهید یاسینی – بزرگراه بابایی با نصب 100 مترطول نرده ایمن سازی شد.

وی گفت: این عملیات به منظور جلوگیری از ورود عابران پیاده در مدخل ورودی شرقی محدوده بزرگراه یاسینی – بزرگراه شهید بابایی در زیر بزرگراه های فوق الذکر (پل غیر همسطح) اجرا شد.

اناری در پایان افزود: شناسایی اماکن خطر آفرین در سطح منطقه یکی از اولویت های مهم این معاونت است که همچنان تا پایان سال جاری و استقبال از سال جدید ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

یک زلزله‌شناس با بررسی زمین‌لرزه‌های ۱۰ سال اخیر اطراف تهران اعلام کرد: مانیتورینگ خردلرزه‌ها در دو سمت شرق و غرب پایتخت می‌تواند اطلاعات موثر -پیش‌نشانگر‌- درباره رفتار گسل‌های اصلی ارائه کند.
قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

این مکان یکی از کهن‌ترین گورستان‌های تاریخی ایران است و مدفن تعدادی از عرفا، فضلا و اندیشمندان ادوار تاریخی کشور از قرون اولیه اسلام تا عصر حاضر را در خود جا داده است.