کد خبر: ۶۴۵۳۶
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹
با نصب نرده های ترافیکی
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 از مناسب سازی، ایمن سازی و نصب نرده در بزرگراه های پرخطر در سطح منطقه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی اناری در این باره گفت:  به منظور کاهش تصادفات بزرگراهی و جلوگیری از ورود عابران به محدوده بزرگراه ها، عملیات ایمن سازی و نصب تجهیزات و امکانات ترافیکی در بزرگراه های منطقه 4 اجرا شد.

وی با اشاره به وجود 8 بزرگراه شریانی در منطقه 4 گفت: اینگونه عملیات ترافیکی در طی سال و با بازبینی های مکرر در صورت لزوم در 8 بزرگراه شریانی منطقه و با تجهیز علائم و المان های ترافیکی در حال اجراست. در این راستا ورودی شرقی بزرگراه شهید یاسینی – بزرگراه بابایی با نصب 100 مترطول نرده ایمن سازی شد.

وی گفت: این عملیات به منظور جلوگیری از ورود عابران پیاده در مدخل ورودی شرقی محدوده بزرگراه یاسینی – بزرگراه شهید بابایی در زیر بزرگراه های فوق الذکر (پل غیر همسطح) اجرا شد.

اناری در پایان افزود: شناسایی اماکن خطر آفرین در سطح منطقه یکی از اولویت های مهم این معاونت است که همچنان تا پایان سال جاری و استقبال از سال جدید ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ییلاق « سوباتان » / تصاویر

ییلاق « سوباتان » / تصاویر

ییلاق سوباتان در ارتفاع 2000 متری از سطح دریا سالانه گردشگران داخلی و خارجی زیادی را میزبان می شود. این ییلاق یکی از سرسبزترین و زیباترین ییلاق های کشور است که در ۲۲ کیلومتری شهر لیسار از توابع تالش و در ۳۶ کیلومتری شمال غرب تالش استان گیلان قرار دارد.
آتش سوزی در میدان شوش / تصاویر

آتش سوزی در میدان شوش / تصاویر

آتش سوزی در انبار اجناس نخی و عدل های پنبه، واقع در میدان شوش خسارت های مالی فراوانی برجای گذاشت.