کد خبر: ۶۴۵۰۵
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: از سال گذشته تاکنون مجموعا ۱۳ جت‌فن غول‌پیکر تهویه هوا در تونل کارون ۴ نصب شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد جمشیدی در گفت وگو با خبرنگاران در شهرکرد اظهار داشت: سال گذشته عملیات نصب 7 جت فن غول پیکر در تونل کارون 4 انجام و امروز نیز 6 جت فن غول پیکر دیگر نصب شد.

وی افزود: این تعداد جت‌فن در تونل 1280 متری توسط جوانان متخصص، مجرب و متعهد اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان نصب شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری بیان کرد: این جت‌فن‌ها در محور شهرکرد ـ لردگان ایذه با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان نصب شده که به زودی سیستم تکمیلی تونل انجام می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

یک زلزله‌شناس با بررسی زمین‌لرزه‌های ۱۰ سال اخیر اطراف تهران اعلام کرد: مانیتورینگ خردلرزه‌ها در دو سمت شرق و غرب پایتخت می‌تواند اطلاعات موثر -پیش‌نشانگر‌- درباره رفتار گسل‌های اصلی ارائه کند.
قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

این مکان یکی از کهن‌ترین گورستان‌های تاریخی ایران است و مدفن تعدادی از عرفا، فضلا و اندیشمندان ادوار تاریخی کشور از قرون اولیه اسلام تا عصر حاضر را در خود جا داده است.