کد خبر: ۶۴۵۰۴
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۳
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: متهم در بازجویی‌های فنی پلیس به سرقت منازل نیمه‌ساز در شهرکرد اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار غلامعباس غلامزاده در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منازل نیمه ساز در شهرکرد به دلیل حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تجزیه و تحلیل سرنخ‎‌های بدست آمده تلاش‌های ماموران با این فرضیه که سرقت‌ها توسط سارق حرفه‌ای و با برنامه قبلی صورت پذیرفته است قوت گرفته و موفق شدند متهم را شناسایی کنند..

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان با انجام اقدامات اطلاعاتی گشت زنی‌های نامحسوس در تمامی مناطقی که احتمال حضور سارق متصور بود، متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی طی یک عملیات منسجم وی را دستگیر کردند.

غلامزاده خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی‌های فنی پلیس به 12 فقره سرقت منازل نیمه ساز اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

وی از دستگیری یک سوداگر مرگ در شهرکرد خبر داد و گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک سوداگر مرگ در امر تهیه و توزیع موادمخدردر سطح شهرکرد موضوع به صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ماموران کلانتری16منظریه با همکاری عوامل پلیس مبازره با مواد مخدر شهرستان با تحقیقات گسترده میدانی و افزایش گشت‌های نا‌محسوس ضمن کسب مجوز قضایی طی یک عملیات ضربتی این قاچاقچی را دستگیر و در بازرسی از خودرو پراید وی یک کیلوگرم تریاک کشف کردند، افزود: همچنین ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهم 3 کیلو و 265 گرم تریاک در بسته‌های آماده توزیع کشف کردند.

وی با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضایی، مواد مخدر را یکی از تهدیدات جدی جامعه دانست و گفت: پلیس در عرصه مبارزه با سوداگران مرگ نیازمند مشارکت و همکاری شهروندان است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معاون سابق سازمان محیط زیست گفت : اتاق فکری متشکل از اساتید دانشگاه برای رسیدن به پوشش گیاهی همگن با خشکسالی در پایتخت تشکیل شده که تغییر پوشش گیاهی به تدریج و به سمت بلوط و زالزالک ،خزه و "یوکا"،"پمپاسگراس" را جایگزین فضای سبز موجود خواهد کرد.
راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

زیست‌پذیری فزاینده مناطق شهری، روشی برای جلوگیری از آلودگی و حفاظت از منابع طبیعی در مناطق شهری و پیرامون آنها است که ارتباط مستقیم با بافت فرسوده شهری دارد و برای ارتقاء سطح کیفی زیست پذیری از نظر اقتصادی ،اجتماعی و محیط زیست تجدید نظر در آن صورت گیرد.