کد خبر: ۶۴۴۷۳
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر در ۷ شهرستان استان شاهد بارش برف هستیم که راهداران به ۴۱ خودروی گرفتار در برف امدادرسانی کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شهرام ندیمی در گفت‌وگو با خبرنگاران در شهرکرد اظهار داشت: علاوه‌بر بارش برف در 7 شهرستان 5 راه شریانی و 14 راه غیرشریانی شاهد بارش برف و باران هستیم.

وی افزود: در راستای امدادرسانی به مردم، خودورهای گرفتار در برف و برف روبی جاده‌ها شب گذشته 160 راهدار و 145 دستگاه ماشین‌آلات سنگین و نیمه سنگین در حالت آماهد باش و عملیات امدادرسانی را انجام دادند.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری بیان کرد: شب گذشته توسط عوامل راهداری استان 1471 کیلومتر باند برف روبی و 1088 تن شن و نمک در جاده‌ها و محورهای مواصلاتی استان مصرف شد تا از لغزندگی معابر جلوگیری شود.

ندیمی خاطرنشان کرد: همچنین در ادامه عملیات و امدادرسانی راهداران 6 ریزش مانند ریزش کوه اعلام شد که ریزش بردار همان موقع انجام و به 41 خودروی گرفتار برف امدادرسانی و 5 مسافر اسکان داده شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معاون سابق سازمان محیط زیست گفت : اتاق فکری متشکل از اساتید دانشگاه برای رسیدن به پوشش گیاهی همگن با خشکسالی در پایتخت تشکیل شده که تغییر پوشش گیاهی به تدریج و به سمت بلوط و زالزالک ،خزه و "یوکا"،"پمپاسگراس" را جایگزین فضای سبز موجود خواهد کرد.
راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

زیست‌پذیری فزاینده مناطق شهری، روشی برای جلوگیری از آلودگی و حفاظت از منابع طبیعی در مناطق شهری و پیرامون آنها است که ارتباط مستقیم با بافت فرسوده شهری دارد و برای ارتقاء سطح کیفی زیست پذیری از نظر اقتصادی ،اجتماعی و محیط زیست تجدید نظر در آن صورت گیرد.