کد خبر: ۶۴۴۶۴
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۶
ایلام نظرات معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام گفت: موزه‌های ایلام برای بازدید مسافران نوروزی آماده می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رویا ارجمندی در جمع خبرنگاران  اظهار داشت: بازسازی‌، تعمیر و مرمت فضای فیزیکی و محوطه موزه‌های ایلام برای استفاده مسافران نوروزی در حال انجام است.

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام با اشاره به موزه‌های ایلام گفت: در سه موزه مردم‌شناسی قلعه‌والی، موزه فلاحتی و موزه باستان‌شناسی اقدامات مرمتی از جمله ترمیم ایزوله‌سازی، اجرای بندکشی‌، ترمیم اندود داخلی، ساماندهی فضای سبز بازسازی کنگره‌ها  انجام و در ایام نوروز پذیرای مسافران است.

وی افزود: بازدید از موزه مردم‌شناسی قلعه والی، موزه باستان‌شناسی دره شهر و موزه تاریخ کشاورزی کاخ فلاحتی و تمامی اماکن تاریخی استان در ایام نوروز برای میهمانان نوروزی مهیا هستند.

ارجمندی تصریح کرد:  در طول سال بازدیدکنندگان و گردشگران زیادی از اقصی نقاط کشور و همچنین گردشگران خارجی از موزه‎های استان ایلام بازدید می‎کنند که این آمار در ایام نوروز با رشد خوبی مواجه می‎شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 230 هزار تومان کاهش، 4 میلیون و 771 هزار تومان و دلار با نزول 931 تومانی،16 هزار و 91 تومان فروخته شد.
پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

شروع جنگ تجاری آمریکا و چین با اعمال تعرفه علیه کالاهای دو کشور در حالی از روز گذشته اجرایی شد که تبعاتی بر اقتصاد دنیا و ایران بجا خواهد گذاشت.