کد خبر: ۶۴۴۶۴
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۶
ایلام نظرات معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام گفت: موزه‌های ایلام برای بازدید مسافران نوروزی آماده می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رویا ارجمندی در جمع خبرنگاران  اظهار داشت: بازسازی‌، تعمیر و مرمت فضای فیزیکی و محوطه موزه‌های ایلام برای استفاده مسافران نوروزی در حال انجام است.

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام با اشاره به موزه‌های ایلام گفت: در سه موزه مردم‌شناسی قلعه‌والی، موزه فلاحتی و موزه باستان‌شناسی اقدامات مرمتی از جمله ترمیم ایزوله‌سازی، اجرای بندکشی‌، ترمیم اندود داخلی، ساماندهی فضای سبز بازسازی کنگره‌ها  انجام و در ایام نوروز پذیرای مسافران است.

وی افزود: بازدید از موزه مردم‌شناسی قلعه والی، موزه باستان‌شناسی دره شهر و موزه تاریخ کشاورزی کاخ فلاحتی و تمامی اماکن تاریخی استان در ایام نوروز برای میهمانان نوروزی مهیا هستند.

ارجمندی تصریح کرد:  در طول سال بازدیدکنندگان و گردشگران زیادی از اقصی نقاط کشور و همچنین گردشگران خارجی از موزه‎های استان ایلام بازدید می‎کنند که این آمار در ایام نوروز با رشد خوبی مواجه می‎شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

یک کارشناس بودجه گفت: برای اصلاح نظام بودجه‌بندی لازم است در بالاترین سطح تصمیم گیری شهرداری، اشتراک نظری در خصوص کارآمدکردن نظام برنامه‌ای و بودجه‌ای به وجود آید که البته به معنی شفاف‌کردن فرآیندهای تخصیص منابع، رعایت اکید انضباط مالی و ... است.
ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

عضو شورای شهر زنجان گفت: در اولین جلسه علنی و رسمی شورای شهر زنجان، تمامی اعضای شورا به اتفاق از شهردار زنجان خواستند در خریدهای سال جاری اولویت با کالاهای ایرانی به خصوص کالاهای بومی تولید شده در شهر زنجان باشد.