کد خبر: ۶۴۴۵۸
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۷
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بیمارستان ۳۶۱ تختخوابی ایلام سال ۱۳۹۷ به بهره‌برداری می‌رسد‌.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدجعفر علیزاده در بازدید از پروژه بیمارستان 361 تختخوابی ایلام اظهار داشت: بیمارستان 361 تختخوابی ایلام پایان سال مالی 1397 به اتمام می‌ر‌سد.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پروژه بیمارستان 361 تختخوابی ایلام با 64 درصد‌ پیشرفت فیزیکی یکی از بزرگ‌ترین بیمارستان‌های کشور است که در جذب توریسم‌درمانی برای استان ایلام و کشور دارای اهمیت است.

وی با بیان اینکه بیمارستان 361 تختخوابی ایلام دارای 9 اتاق عمل، 45 اتاق مراقبت‌های ویژه و 33 تخت اورژانس  است، تصریح کرد: 25 میلیارد تومان اعتبار برای این بیمارستان اختصاص و تاکنون 50 درصد اعتبار اختصاصی هزینه شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

یک کارشناس بودجه گفت: برای اصلاح نظام بودجه‌بندی لازم است در بالاترین سطح تصمیم گیری شهرداری، اشتراک نظری در خصوص کارآمدکردن نظام برنامه‌ای و بودجه‌ای به وجود آید که البته به معنی شفاف‌کردن فرآیندهای تخصیص منابع، رعایت اکید انضباط مالی و ... است.
ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

عضو شورای شهر زنجان گفت: در اولین جلسه علنی و رسمی شورای شهر زنجان، تمامی اعضای شورا به اتفاق از شهردار زنجان خواستند در خریدهای سال جاری اولویت با کالاهای ایرانی به خصوص کالاهای بومی تولید شده در شهر زنجان باشد.