کد خبر: ۶۴۴۵۸
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۷
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بیمارستان ۳۶۱ تختخوابی ایلام سال ۱۳۹۷ به بهره‌برداری می‌رسد‌.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدجعفر علیزاده در بازدید از پروژه بیمارستان 361 تختخوابی ایلام اظهار داشت: بیمارستان 361 تختخوابی ایلام پایان سال مالی 1397 به اتمام می‌ر‌سد.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پروژه بیمارستان 361 تختخوابی ایلام با 64 درصد‌ پیشرفت فیزیکی یکی از بزرگ‌ترین بیمارستان‌های کشور است که در جذب توریسم‌درمانی برای استان ایلام و کشور دارای اهمیت است.

وی با بیان اینکه بیمارستان 361 تختخوابی ایلام دارای 9 اتاق عمل، 45 اتاق مراقبت‌های ویژه و 33 تخت اورژانس  است، تصریح کرد: 25 میلیارد تومان اعتبار برای این بیمارستان اختصاص و تاکنون 50 درصد اعتبار اختصاصی هزینه شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.