کد خبر: ۶۴۴۲۶
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از احداث فرش گل در بزرگراه ها و معابر شمال شرق شهر خبر داد و گفت: بزرگراه های این منطقه با فرش گل مزین شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی معلم با اعلام این خبر افزود: به منظور حفظ و ارتقاء آراستگی و سلامت شهر کاشت فرش گل با استفاده از  گونه های گیاهی از جمله کلم زینتی و گل های مناسب فصل زمستان در بزرگراه های شهید صیاد شیرازی ، رسالت ، شهید زین الدین، خیابان های تلو، استقلال و بزرگراه امام علی(ع)  و خیابان هنگام به مساحت 1541 متر مربع اجرا شد.

معلم در ادامه گفت: کاشت 500 مترمربع گل های فصلی و دائمی در رمپ و لوپ های بزرگراه رسالت از دیگر اقدامات صورت گرفته در منطقه 4 است.

معاون خدمات شهری منطقه با اشاره به سایر اقدامات این حوزه افزود: در این میان می توان به کاشت درخت و درختچه های مقاوم و سازگار با شرایط آب و هوایی تهران  که نیاز به آبیاری کمتری دارند و در امر صرفه جویی در مصرف آب موثرند، در بوستان ها و معابر و رمپ و لوپ های حاشیه خیابان ها و بزرگراه ها اشاره کرد.

وی در پایان گفت: در این راستا اداره فضای سبز با انتخاب انواع و گونه های  مناسب و زیبا و با رویکرد استفاده از گونه های مقاوم اقدام به کاشت انواع زرشک زینتی و یاس هلندی، کلم زینتی و....کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رقابت های ورزشی کشورهای مشترک المنافع/ تصاویر

رقابت های ورزشی کشورهای مشترک المنافع/ تصاویر

رقابت های ورزشی کشورهای مشترک المنافع در رشته های مختلف در شهر گلد کوست استرالیا در حال برگزاری است.
اثرات تک‌تازی‌های نرخ ارز در بازار مسکن؛ گرانی در کمین بازار اجاره در تابستان

اثرات تک‌تازی‌های نرخ ارز در بازار مسکن؛ گرانی در کمین بازار اجاره در تابستان

نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: نوسانات نرخ ارز با رشد حبابی قیمت اوراق تسهیلات مسکن، مصالح و ملزومات ساختمانی خودنمایی کرد اما نگران کننده تر از آن احتمال گرانی بی ضابطه اجاره بها در تابستان امسال است که باید برای آن چاره اندیشی کرد.