کد خبر: ۶۴۴۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان خبر داد
آتش گرفتن کامیونت کاویان در حال حرکت در محور سمنان به تهران خسارت زیادی برجای گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید اسماعیل‌پور اظهار کرد: در پی تماس خودروهای عبوری با سامانه 125 در ساعت 10:26 صبح امروز مبنی بر حریق یک دستگاه کامیونت کاویان، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی سمنان مأمورین ایستگاه شماره 1 را به همراه 2 دستگاه خودرو و 8  آتش‌نشان به محل حادثه واقع در جاده سمنان به تهران بعد از رستوران اکبر جوجه اعزام کرد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان گفت: با رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه مشاهده شد کامیونت کاویان به علت نامعلومی از قسمت بار طعمه حریق شده و در حال سرایت به کابین راننده می‌باشد و هم‌زمان خودروهای عبوری و مردم به‌وسیله خاموش‌کننده‌های دستی مشغول اطفای حریق می‌باشند.

وی در تشریح حادثه عنوان کرد: نیروهای آتش‌نشان با توجه به حجم زیاد آتش سریعاً به چند گروه عملیاتی تقسیم‌شده و بعد از قطع برق و باطری از چند جهت شروع به اطفای آتش کردند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان در ادامه گفت: این حادثه تلفات جانی نداشته ولی خسارت مالی فراوانی برجای گذاشت.

اسماعیل‌پور به رانندگان عزیز توصیه کرد: با رعایت نکات ایمنی در هنگام بارگیری و همچنین هوشیاری در هنگام رانندگی می‌توان از بروز چنین حوادثی جلوگیری کرد.

وی در پایان گفت: علت اصلی وقوع این حادثه احتیاج به کارشناسی دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.