کد خبر: ۶۴۴۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان خبر داد
آتش گرفتن کامیونت کاویان در حال حرکت در محور سمنان به تهران خسارت زیادی برجای گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید اسماعیل‌پور اظهار کرد: در پی تماس خودروهای عبوری با سامانه 125 در ساعت 10:26 صبح امروز مبنی بر حریق یک دستگاه کامیونت کاویان، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی سمنان مأمورین ایستگاه شماره 1 را به همراه 2 دستگاه خودرو و 8  آتش‌نشان به محل حادثه واقع در جاده سمنان به تهران بعد از رستوران اکبر جوجه اعزام کرد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان گفت: با رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه مشاهده شد کامیونت کاویان به علت نامعلومی از قسمت بار طعمه حریق شده و در حال سرایت به کابین راننده می‌باشد و هم‌زمان خودروهای عبوری و مردم به‌وسیله خاموش‌کننده‌های دستی مشغول اطفای حریق می‌باشند.

وی در تشریح حادثه عنوان کرد: نیروهای آتش‌نشان با توجه به حجم زیاد آتش سریعاً به چند گروه عملیاتی تقسیم‌شده و بعد از قطع برق و باطری از چند جهت شروع به اطفای آتش کردند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان در ادامه گفت: این حادثه تلفات جانی نداشته ولی خسارت مالی فراوانی برجای گذاشت.

اسماعیل‌پور به رانندگان عزیز توصیه کرد: با رعایت نکات ایمنی در هنگام بارگیری و همچنین هوشیاری در هنگام رانندگی می‌توان از بروز چنین حوادثی جلوگیری کرد.

وی در پایان گفت: علت اصلی وقوع این حادثه احتیاج به کارشناسی دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 230 هزار تومان کاهش، 4 میلیون و 771 هزار تومان و دلار با نزول 931 تومانی،16 هزار و 91 تومان فروخته شد.
پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

شروع جنگ تجاری آمریکا و چین با اعمال تعرفه علیه کالاهای دو کشور در حالی از روز گذشته اجرایی شد که تبعاتی بر اقتصاد دنیا و ایران بجا خواهد گذاشت.