کد خبر: ۶۴۴۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان خبر داد
آتش گرفتن کامیونت کاویان در حال حرکت در محور سمنان به تهران خسارت زیادی برجای گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید اسماعیل‌پور اظهار کرد: در پی تماس خودروهای عبوری با سامانه 125 در ساعت 10:26 صبح امروز مبنی بر حریق یک دستگاه کامیونت کاویان، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی سمنان مأمورین ایستگاه شماره 1 را به همراه 2 دستگاه خودرو و 8  آتش‌نشان به محل حادثه واقع در جاده سمنان به تهران بعد از رستوران اکبر جوجه اعزام کرد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان گفت: با رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه مشاهده شد کامیونت کاویان به علت نامعلومی از قسمت بار طعمه حریق شده و در حال سرایت به کابین راننده می‌باشد و هم‌زمان خودروهای عبوری و مردم به‌وسیله خاموش‌کننده‌های دستی مشغول اطفای حریق می‌باشند.

وی در تشریح حادثه عنوان کرد: نیروهای آتش‌نشان با توجه به حجم زیاد آتش سریعاً به چند گروه عملیاتی تقسیم‌شده و بعد از قطع برق و باطری از چند جهت شروع به اطفای آتش کردند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان در ادامه گفت: این حادثه تلفات جانی نداشته ولی خسارت مالی فراوانی برجای گذاشت.

اسماعیل‌پور به رانندگان عزیز توصیه کرد: با رعایت نکات ایمنی در هنگام بارگیری و همچنین هوشیاری در هنگام رانندگی می‌توان از بروز چنین حوادثی جلوگیری کرد.

وی در پایان گفت: علت اصلی وقوع این حادثه احتیاج به کارشناسی دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معاون سابق سازمان محیط زیست گفت : اتاق فکری متشکل از اساتید دانشگاه برای رسیدن به پوشش گیاهی همگن با خشکسالی در پایتخت تشکیل شده که تغییر پوشش گیاهی به تدریج و به سمت بلوط و زالزالک ،خزه و "یوکا"،"پمپاسگراس" را جایگزین فضای سبز موجود خواهد کرد.
راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

زیست‌پذیری فزاینده مناطق شهری، روشی برای جلوگیری از آلودگی و حفاظت از منابع طبیعی در مناطق شهری و پیرامون آنها است که ارتباط مستقیم با بافت فرسوده شهری دارد و برای ارتقاء سطح کیفی زیست پذیری از نظر اقتصادی ،اجتماعی و محیط زیست تجدید نظر در آن صورت گیرد.