کد خبر: ۶۴۴۲۳
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۵
رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان خبر داد
آتش گرفتن کامیونت کاویان در حال حرکت در محور سمنان به تهران خسارت زیادی برجای گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید اسماعیل‌پور اظهار کرد: در پی تماس خودروهای عبوری با سامانه 125 در ساعت 10:26 صبح امروز مبنی بر حریق یک دستگاه کامیونت کاویان، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی سمنان مأمورین ایستگاه شماره 1 را به همراه 2 دستگاه خودرو و 8  آتش‌نشان به محل حادثه واقع در جاده سمنان به تهران بعد از رستوران اکبر جوجه اعزام کرد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان گفت: با رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه مشاهده شد کامیونت کاویان به علت نامعلومی از قسمت بار طعمه حریق شده و در حال سرایت به کابین راننده می‌باشد و هم‌زمان خودروهای عبوری و مردم به‌وسیله خاموش‌کننده‌های دستی مشغول اطفای حریق می‌باشند.

وی در تشریح حادثه عنوان کرد: نیروهای آتش‌نشان با توجه به حجم زیاد آتش سریعاً به چند گروه عملیاتی تقسیم‌شده و بعد از قطع برق و باطری از چند جهت شروع به اطفای آتش کردند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان در ادامه گفت: این حادثه تلفات جانی نداشته ولی خسارت مالی فراوانی برجای گذاشت.

اسماعیل‌پور به رانندگان عزیز توصیه کرد: با رعایت نکات ایمنی در هنگام بارگیری و همچنین هوشیاری در هنگام رانندگی می‌توان از بروز چنین حوادثی جلوگیری کرد.

وی در پایان گفت: علت اصلی وقوع این حادثه احتیاج به کارشناسی دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

یک زلزله‌شناس با بررسی زمین‌لرزه‌های ۱۰ سال اخیر اطراف تهران اعلام کرد: مانیتورینگ خردلرزه‌ها در دو سمت شرق و غرب پایتخت می‌تواند اطلاعات موثر -پیش‌نشانگر‌- درباره رفتار گسل‌های اصلی ارائه کند.
قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

این مکان یکی از کهن‌ترین گورستان‌های تاریخی ایران است و مدفن تعدادی از عرفا، فضلا و اندیشمندان ادوار تاریخی کشور از قرون اولیه اسلام تا عصر حاضر را در خود جا داده است.