کد خبر: ۶۴۴۲۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
سرپرست فرمانداری بویراحمد خبر داد
سرپرست فرمانداری شهرستان بویراحمد گفت: مشاور تهیه طرح جامع ترافیک شهر یاسوج فعالیت خود را آغاز کرده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شاهرخ کناری ظهر سه شنبه در جلسه شورای ترافیک استان افزود: برای اولین بار در شهر یاسوج تحقق این طرح را شاهد خواهیم بود و هدفگذاری های مختلفی در این راستا انجام می شود.

کناری با بیان اینکه  ترافیک به وجود آمده در شهر یاسوج موجبات نارضایتی مردم را به وجود آورده است، عنوان کرد: فعالیت کارشناسی و توسعه و رفع معضلات ترافیکی شهر یاسوج ضروری است.

کناری به برخی از مشکلات موجود در شهر یاسوج اشاره کرد و گفت: عدم خط کشی مناسب در مناطقی که مدارس قرار گرفته اند، عدم خط کشی خیابان ها،  نبود و یا عدم جانمایی چراغ راهنما و همچنین بلوار کشی های غیر اصولی از جمله مشکلات موجود در شهر یاسوج است.

سرپرست فرمانداری بویراحمد با اشاره به نبود یا کمبود پل های عابر پیاده در برخی مناطق شهر، تصریح کرد: اقدام موثر برای رفع مشکلات ترافیکی در حوزه عابر پیاده نیز ضروری است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معاون سابق سازمان محیط زیست گفت : اتاق فکری متشکل از اساتید دانشگاه برای رسیدن به پوشش گیاهی همگن با خشکسالی در پایتخت تشکیل شده که تغییر پوشش گیاهی به تدریج و به سمت بلوط و زالزالک ،خزه و "یوکا"،"پمپاسگراس" را جایگزین فضای سبز موجود خواهد کرد.
راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

زیست‌پذیری فزاینده مناطق شهری، روشی برای جلوگیری از آلودگی و حفاظت از منابع طبیعی در مناطق شهری و پیرامون آنها است که ارتباط مستقیم با بافت فرسوده شهری دارد و برای ارتقاء سطح کیفی زیست پذیری از نظر اقتصادی ،اجتماعی و محیط زیست تجدید نظر در آن صورت گیرد.