کد خبر: ۶۴۴۲۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱
سرپرست فرمانداری بویراحمد خبر داد
سرپرست فرمانداری شهرستان بویراحمد گفت: مشاور تهیه طرح جامع ترافیک شهر یاسوج فعالیت خود را آغاز کرده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شاهرخ کناری ظهر سه شنبه در جلسه شورای ترافیک استان افزود: برای اولین بار در شهر یاسوج تحقق این طرح را شاهد خواهیم بود و هدفگذاری های مختلفی در این راستا انجام می شود.

کناری با بیان اینکه  ترافیک به وجود آمده در شهر یاسوج موجبات نارضایتی مردم را به وجود آورده است، عنوان کرد: فعالیت کارشناسی و توسعه و رفع معضلات ترافیکی شهر یاسوج ضروری است.

کناری به برخی از مشکلات موجود در شهر یاسوج اشاره کرد و گفت: عدم خط کشی مناسب در مناطقی که مدارس قرار گرفته اند، عدم خط کشی خیابان ها،  نبود و یا عدم جانمایی چراغ راهنما و همچنین بلوار کشی های غیر اصولی از جمله مشکلات موجود در شهر یاسوج است.

سرپرست فرمانداری بویراحمد با اشاره به نبود یا کمبود پل های عابر پیاده در برخی مناطق شهر، تصریح کرد: اقدام موثر برای رفع مشکلات ترافیکی در حوزه عابر پیاده نیز ضروری است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ییلاق « سوباتان » / تصاویر

ییلاق « سوباتان » / تصاویر

ییلاق سوباتان در ارتفاع 2000 متری از سطح دریا سالانه گردشگران داخلی و خارجی زیادی را میزبان می شود. این ییلاق یکی از سرسبزترین و زیباترین ییلاق های کشور است که در ۲۲ کیلومتری شهر لیسار از توابع تالش و در ۳۶ کیلومتری شمال غرب تالش استان گیلان قرار دارد.
آتش سوزی در میدان شوش / تصاویر

آتش سوزی در میدان شوش / تصاویر

آتش سوزی در انبار اجناس نخی و عدل های پنبه، واقع در میدان شوش خسارت های مالی فراوانی برجای گذاشت.