کد خبر: ۶۴۳۹۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
کارگاه تخصصی نقش نظام ضمانت اعتباری در توسعه اقتصاد دانش‌بنیان؛ تجربه ژاپن و کره جنوبی در سالن کنفرانس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تهران برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ورکشاپ تخصصی "نقش نظام ضمانت اعتباري در توسعه اقتصاد دانش بنيان: تجربه ژاپن و كره جنوبي" در روز 14 دی ماه به صورت مشترك توسط معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و صندوق ضمانت اعتباري دولت كره جنوبي در سالن كنفرانس معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در تهران برگزار شد. 

در اين رويداد علمی دو مدير ارشد از صندوق ضمانت اعتباري كره جنوبي تجربيات كره جنوبي و دكتر فرهاد تقي زاده حصاري؛ دستیار ارشد رئیس "موسسه بانک توسعه آسیایی" (ADBI) و عضو هیئت تحریریه "فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری"، تجربيات كشور ژاپن در حوزه ضمانت و تامين مالي شركت هاي كوچك و متوسط و استارت آپ ها را ارائه دادند. 

شركت كنندگان در اين كارگاه تخصصي بيش از ٩٠ تن از مديران و كارشناسان معاونت علمي و فناوري، سازمان برنامه و بودجه، وزارت صنعت، معدن و تجارت ، بانكها، بيمه ها و صندوق هاي خطر پذير بودند.

برگزاری کارگاه تخصصی نقش نظام ضمانت اعتباري در توسعه اقتصاد دانش‌بنيان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

نرخ ارز که طی هفته های اخیر روند صعودی خود را حفظ کرده است به گفته کارشناسان از هیچ قانونی تبعیت نکرده و شرط بندی دلالان و نبود سیاست صحیح ارزی مهمترین دلیل ناپایداری نرخ ارز گزارش شده است.
در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

رییس شورای شهر تهران در مورد نامه‌نگاری اخیرش به مقام معظم رهبری توضیحاتی را ارائه کرد.