کد خبر: ۶۴۳۹۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
کارگاه تخصصی نقش نظام ضمانت اعتباری در توسعه اقتصاد دانش‌بنیان؛ تجربه ژاپن و کره جنوبی در سالن کنفرانس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تهران برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ورکشاپ تخصصی "نقش نظام ضمانت اعتباري در توسعه اقتصاد دانش بنيان: تجربه ژاپن و كره جنوبي" در روز 14 دی ماه به صورت مشترك توسط معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و صندوق ضمانت اعتباري دولت كره جنوبي در سالن كنفرانس معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در تهران برگزار شد. 

در اين رويداد علمی دو مدير ارشد از صندوق ضمانت اعتباري كره جنوبي تجربيات كره جنوبي و دكتر فرهاد تقي زاده حصاري؛ دستیار ارشد رئیس "موسسه بانک توسعه آسیایی" (ADBI) و عضو هیئت تحریریه "فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری"، تجربيات كشور ژاپن در حوزه ضمانت و تامين مالي شركت هاي كوچك و متوسط و استارت آپ ها را ارائه دادند. 

شركت كنندگان در اين كارگاه تخصصي بيش از ٩٠ تن از مديران و كارشناسان معاونت علمي و فناوري، سازمان برنامه و بودجه، وزارت صنعت، معدن و تجارت ، بانكها، بيمه ها و صندوق هاي خطر پذير بودند.

برگزاری کارگاه تخصصی نقش نظام ضمانت اعتباري در توسعه اقتصاد دانش‌بنيان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

نماینده سه دوره مجلس گفت: نمایندگان مجلس امیدوارند با کوچک شدن جامعه یارانه بگیر ،سرمایه گذاری در فضای کسب و کار با نظارت مجلس افزایش یابد.
چرا در کاهش آلودگی هوای شهرها درجا می زنیم؟

چرا در کاهش آلودگی هوای شهرها درجا می زنیم؟

محمد درویش می گوید: مشکل اصلی در عدم حل مشکل آلودگی هوا و ترافیک در شهرهای ما این است که ما به جای تمرکز روی راه حل روی مشکل تمرکز کرده ایم و این گره ای از ما باز نخواهد کرد.