کد خبر: ۶۴۳۹۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
کارگاه تخصصی نقش نظام ضمانت اعتباری در توسعه اقتصاد دانش‌بنیان؛ تجربه ژاپن و کره جنوبی در سالن کنفرانس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تهران برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ورکشاپ تخصصی "نقش نظام ضمانت اعتباري در توسعه اقتصاد دانش بنيان: تجربه ژاپن و كره جنوبي" در روز 14 دی ماه به صورت مشترك توسط معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و صندوق ضمانت اعتباري دولت كره جنوبي در سالن كنفرانس معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در تهران برگزار شد. 

در اين رويداد علمی دو مدير ارشد از صندوق ضمانت اعتباري كره جنوبي تجربيات كره جنوبي و دكتر فرهاد تقي زاده حصاري؛ دستیار ارشد رئیس "موسسه بانک توسعه آسیایی" (ADBI) و عضو هیئت تحریریه "فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری"، تجربيات كشور ژاپن در حوزه ضمانت و تامين مالي شركت هاي كوچك و متوسط و استارت آپ ها را ارائه دادند. 

شركت كنندگان در اين كارگاه تخصصي بيش از ٩٠ تن از مديران و كارشناسان معاونت علمي و فناوري، سازمان برنامه و بودجه، وزارت صنعت، معدن و تجارت ، بانكها، بيمه ها و صندوق هاي خطر پذير بودند.

برگزاری کارگاه تخصصی نقش نظام ضمانت اعتباري در توسعه اقتصاد دانش‌بنيان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.