کد خبر: ۶۴۳۹۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
کارگاه تخصصی نقش نظام ضمانت اعتباری در توسعه اقتصاد دانش‌بنیان؛ تجربه ژاپن و کره جنوبی در سالن کنفرانس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تهران برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ورکشاپ تخصصی "نقش نظام ضمانت اعتباري در توسعه اقتصاد دانش بنيان: تجربه ژاپن و كره جنوبي" در روز 14 دی ماه به صورت مشترك توسط معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و صندوق ضمانت اعتباري دولت كره جنوبي در سالن كنفرانس معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري در تهران برگزار شد. 

در اين رويداد علمی دو مدير ارشد از صندوق ضمانت اعتباري كره جنوبي تجربيات كره جنوبي و دكتر فرهاد تقي زاده حصاري؛ دستیار ارشد رئیس "موسسه بانک توسعه آسیایی" (ADBI) و عضو هیئت تحریریه "فصلنامه علمی پژوهشی اقتصاد و مدیریت شهری"، تجربيات كشور ژاپن در حوزه ضمانت و تامين مالي شركت هاي كوچك و متوسط و استارت آپ ها را ارائه دادند. 

شركت كنندگان در اين كارگاه تخصصي بيش از ٩٠ تن از مديران و كارشناسان معاونت علمي و فناوري، سازمان برنامه و بودجه، وزارت صنعت، معدن و تجارت ، بانكها، بيمه ها و صندوق هاي خطر پذير بودند.

برگزاری کارگاه تخصصی نقش نظام ضمانت اعتباري در توسعه اقتصاد دانش‌بنيان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها

"تهران، شهر دوستدار کودک" از رویا تا واقعیت!

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: از سال 86 شهرداری تهران برای اجرای برنامه شهر دوستدار پایتخت اعلام آمادگی کرده و اکنون با تشکیل کمیته شهر دوستدار کودک و اختصاص چند ردیف بودجه تلاش می شود ضمن اضافه کردن رنگها ،ایمن سازی شهر و زمینه مداخله کودکان در امور شهر صورت گیرد.
گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

گرانی در کمین کوچک متراژهای بازار مسکن

کارشناس بازار مسکن گفت: با توجه به کاهش عرضه، امکان رشد قیمتی مسکن بین 5 تا 8 درصد در کوچک متراژها بیشتر از تورم موجود در سال جاری وجود دارد.