کد خبر: ۶۴۳۸۴
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۴
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد خبر داد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد از کشف 191 کیلوگرم مواد مخدر از سوداگران مرگ در محورهای مواصلاتی این استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ محمدحسین ستوده نیا با اعلام این خبر گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد با انجام کار اطلاعاتی از خبری در خصوص بارگیری و حرکت یک محموله مواد افیونی به سمت پایتخت مطلع شدند.

وی افزود: با کسب این خبر بلافاصله تیم عملیاتی از مأموران این پلیس تشکیل و ضمن ردگیری مسیر حرکت قاچاقچیان یک دستگاه خودروی سواری مربوط به سوداگران مرگ را در محورهای مواصلاتی استان توقیف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو، 191 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و دو نفر از سوداگران مرگ نیز دستگیر و به مقامات قضائی معرفی شدند.

ستوده نیا در پایان تصریح کرد: مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان و سوداگران مرگ از اولویت‌های اصلی مأموران پلیس استان یزد است.
برچسب ها: شهرفردا ، یزد ، مواد مخدر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معاون سابق سازمان محیط زیست گفت : اتاق فکری متشکل از اساتید دانشگاه برای رسیدن به پوشش گیاهی همگن با خشکسالی در پایتخت تشکیل شده که تغییر پوشش گیاهی به تدریج و به سمت بلوط و زالزالک ،خزه و "یوکا"،"پمپاسگراس" را جایگزین فضای سبز موجود خواهد کرد.
راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

زیست‌پذیری فزاینده مناطق شهری، روشی برای جلوگیری از آلودگی و حفاظت از منابع طبیعی در مناطق شهری و پیرامون آنها است که ارتباط مستقیم با بافت فرسوده شهری دارد و برای ارتقاء سطح کیفی زیست پذیری از نظر اقتصادی ،اجتماعی و محیط زیست تجدید نظر در آن صورت گیرد.