کد خبر: ۶۴۳۰۰
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹
رئیس پلیس آگاهی استان همدان خبر داد
رئیس پلیس آگاهی استان همدان از دستگیری سارق خودرو و کشف ۹ دستگاه خودرو سواری پراید در همدان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ رضا زارعی در گفتگو با خبرنگاران گفت: در پی افزایش وقوع سرقت انواع خودرو مدل پایین در سطح شهر همدان که باعث نارضایتی شهروندان شده بود، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان مبارزه با سرقت قرار گرفت.

وی افزود: پس از جمع بندی و تجزیه و تحلیل پرونده ها، با هوشمندی ماموران انتظامی کلانتری ۱۶ مدنی، یکی از سارقان حرفه ای شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ رضا زارعی ادامه داد: در بازرسی از منزل متهم یک دستگاه سواری مسروقه کشف شد.

وی عنوان کرد: با انجام شگردهای خاص پلیسی، متهم به سرقت ۹ دستگاه خودو و یک عدد پلاک انتظامی اعتراف کرد.

وی بیان کرد: برابراظهارات متهم، با هماهنگی قضایی منزل پدری وی نیز مورد بازرسی قرار گرفت که پلاک مذکور به همراه مدارک خودروهای سرقتی، مقادیری اسناد و اوراق بهادار مالباختگان نیز در آنجا کشف شد.

زارعی اظهار داشت: با راهنمایی متهم، ۴ نفر از خریداران اموال سرقتی دستگیر و خودروها به همراه تعدادی لوازم و قطعات مسروقه از قبیل جک، لاستیک زاپاس، پخش خودرو، آچارآلات، کپسول سی ان جی و ال پی جی، باتری و رینگ لاستیک کشف و تحویل مالکان شد.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.
برچسب ها: شهرفردا ، همدلی ، سرقت
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معرفی گیاهان بومی سازگار با کم آبی برای فضای سبز پایتخت/ تغییر شیوه آبیاری پارکها

معاون سابق سازمان محیط زیست گفت : اتاق فکری متشکل از اساتید دانشگاه برای رسیدن به پوشش گیاهی همگن با خشکسالی در پایتخت تشکیل شده که تغییر پوشش گیاهی به تدریج و به سمت بلوط و زالزالک ،خزه و "یوکا"،"پمپاسگراس" را جایگزین فضای سبز موجود خواهد کرد.
راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

راهبرد توسعه شهری برای نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده

زیست‌پذیری فزاینده مناطق شهری، روشی برای جلوگیری از آلودگی و حفاظت از منابع طبیعی در مناطق شهری و پیرامون آنها است که ارتباط مستقیم با بافت فرسوده شهری دارد و برای ارتقاء سطح کیفی زیست پذیری از نظر اقتصادی ،اجتماعی و محیط زیست تجدید نظر در آن صورت گیرد.