کد خبر: ۶۴۲۹۲
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۳
حبیب الله منصورپور به عنوان مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان ایلام انتخاب شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، استاندار ایلام در جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری ها افزود: قوانین کشور باید به سمت بروند که مدیریت جامع شهرها، به شهرداریها واگذار شود.

قاسم سلیمانی دشتکی به اهمیت واگذاری امورات به مردم اشاره و ابراز داشت: شوراها جایگاه مستحکمی در قانون اساسی دارند.

وی ضمن اشاره به لزوم پرهیز از مسائل قومی قبیله ای در شوراها بیان داشت: عملکرد درست شوراها زمینه تقویت شهرداریها را فراهم می کند.

استاندار ایلام به اهمیت مفهوم مدیریت جامع شهری اشاره و ابراز داشت: قوانین کشور باید به شکلی اصلاح شوند که مدیریت جامع شهرها به شهرداریها واگذار شود.

وی علاوه بر اشاره به اینکه پیشنهاد معقول و قابل اجرا از جانب هرکسی بود باید پذیرفت، خاطرنشان کرد: شهرداران در انجام وظایف خود مر قانون را رعایت کنند و سهم خواهی های فراقانونی را از هیچ کسی نپذیرند.

سلیمانی دشتکی ضمن اشاره به اینکه منطقه ویژه اقتصادی مهران، رکن توسعه استان است، گفت: همه باید تلاش کنیم تا منطقه آزاد تجاری مهران نیز به سرانجام برسد.

حبیب الله منصورپور، منت محمدی و کامران حسنی برای مدیریت عامل سازمان همیاری شهرداریها داوطلب شده بودند که با انصراف  محمدی و حسنی، آقای منصورپور با ۲۵ رأی موافق و ۲ رأی مخالف از طرف اعضای شورا به عنوان مدیرعامل سازمان انتخاب شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 230 هزار تومان کاهش، 4 میلیون و 771 هزار تومان و دلار با نزول 931 تومانی،16 هزار و 91 تومان فروخته شد.
پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

شروع جنگ تجاری آمریکا و چین با اعمال تعرفه علیه کالاهای دو کشور در حالی از روز گذشته اجرایی شد که تبعاتی بر اقتصاد دنیا و ایران بجا خواهد گذاشت.