کد خبر: ۶۴۲۹۲
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۳
حبیب الله منصورپور به عنوان مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان ایلام انتخاب شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، استاندار ایلام در جلسه شورای سازمان همیاری شهرداری ها افزود: قوانین کشور باید به سمت بروند که مدیریت جامع شهرها، به شهرداریها واگذار شود.

قاسم سلیمانی دشتکی به اهمیت واگذاری امورات به مردم اشاره و ابراز داشت: شوراها جایگاه مستحکمی در قانون اساسی دارند.

وی ضمن اشاره به لزوم پرهیز از مسائل قومی قبیله ای در شوراها بیان داشت: عملکرد درست شوراها زمینه تقویت شهرداریها را فراهم می کند.

استاندار ایلام به اهمیت مفهوم مدیریت جامع شهری اشاره و ابراز داشت: قوانین کشور باید به شکلی اصلاح شوند که مدیریت جامع شهرها به شهرداریها واگذار شود.

وی علاوه بر اشاره به اینکه پیشنهاد معقول و قابل اجرا از جانب هرکسی بود باید پذیرفت، خاطرنشان کرد: شهرداران در انجام وظایف خود مر قانون را رعایت کنند و سهم خواهی های فراقانونی را از هیچ کسی نپذیرند.

سلیمانی دشتکی ضمن اشاره به اینکه منطقه ویژه اقتصادی مهران، رکن توسعه استان است، گفت: همه باید تلاش کنیم تا منطقه آزاد تجاری مهران نیز به سرانجام برسد.

حبیب الله منصورپور، منت محمدی و کامران حسنی برای مدیریت عامل سازمان همیاری شهرداریها داوطلب شده بودند که با انصراف  محمدی و حسنی، آقای منصورپور با ۲۵ رأی موافق و ۲ رأی مخالف از طرف اعضای شورا به عنوان مدیرعامل سازمان انتخاب شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.