کد خبر: ۶۴۲۹۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۳۳
معاون اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی:
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: ۱۲۵ کیلومتر انواع راه های استان امسال روکش و آسفالت شده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ارسلان شکری در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون ۳۵ از این میزان روکش و آسفالت شده است عنوان کرد: برای ۹۰ کیلومتر باقی مانده نیز عقدقرارداد شده و بزودی وارد فاز اجرایی می شود.

وی از آسفالت و لکه گیری ۲۵۰ کیلومتر از راه های استان با هدف ایمن سازی در فصل کاری سال آینده خبر داد و افزود: امسال همچنین هزار کیلومتر از راه های استان خط کشی شده اند.

شکری با اشاره به نصب تابلو در دو هزار کیومتر از راه های استان خاطرنشان کرد: این اقدامات در راستای افزایش ایمنی راه های استان در آستانه سفرهای نوروزی صورت گرفته است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر نزدیک سه هزار کیلومتر از انواع راه های استان آسفالت هستند.

شکری ادامه داد: همچنین هفت هزار و ۹۰۰ کیلومتر راه روستایی داریم که از این میزان ۵۰درصد راه های روستایی استان آسفالت و مابقی در حال برنامه ریزی است.

وی با متوسط ارزیابی کردن وضعیت راههای استان گفت: این ارزیابی ها باید براساس میزان ترافیک و تردد و اعتبارات اختصاصی انجام شود و توسعه مباحث نگهداری و ساخت و توسعه باید مستمر و همیشگی باشد که برنامه ریزی های لازم نیز در این خصوص انجام شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.