کد خبر: ۶۴۲۹۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۳۳
معاون اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی:
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: ۱۲۵ کیلومتر انواع راه های استان امسال روکش و آسفالت شده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ارسلان شکری در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون ۳۵ از این میزان روکش و آسفالت شده است عنوان کرد: برای ۹۰ کیلومتر باقی مانده نیز عقدقرارداد شده و بزودی وارد فاز اجرایی می شود.

وی از آسفالت و لکه گیری ۲۵۰ کیلومتر از راه های استان با هدف ایمن سازی در فصل کاری سال آینده خبر داد و افزود: امسال همچنین هزار کیلومتر از راه های استان خط کشی شده اند.

شکری با اشاره به نصب تابلو در دو هزار کیومتر از راه های استان خاطرنشان کرد: این اقدامات در راستای افزایش ایمنی راه های استان در آستانه سفرهای نوروزی صورت گرفته است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر نزدیک سه هزار کیلومتر از انواع راه های استان آسفالت هستند.

شکری ادامه داد: همچنین هفت هزار و ۹۰۰ کیلومتر راه روستایی داریم که از این میزان ۵۰درصد راه های روستایی استان آسفالت و مابقی در حال برنامه ریزی است.

وی با متوسط ارزیابی کردن وضعیت راههای استان گفت: این ارزیابی ها باید براساس میزان ترافیک و تردد و اعتبارات اختصاصی انجام شود و توسعه مباحث نگهداری و ساخت و توسعه باید مستمر و همیشگی باشد که برنامه ریزی های لازم نیز در این خصوص انجام شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

نرخ ارز که طی هفته های اخیر روند صعودی خود را حفظ کرده است به گفته کارشناسان از هیچ قانونی تبعیت نکرده و شرط بندی دلالان و نبود سیاست صحیح ارزی مهمترین دلیل ناپایداری نرخ ارز گزارش شده است.
در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

رییس شورای شهر تهران در مورد نامه‌نگاری اخیرش به مقام معظم رهبری توضیحاتی را ارائه کرد.