کد خبر: ۶۴۲۹۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۳۳
معاون اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی:
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: ۱۲۵ کیلومتر انواع راه های استان امسال روکش و آسفالت شده اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ارسلان شکری در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون ۳۵ از این میزان روکش و آسفالت شده است عنوان کرد: برای ۹۰ کیلومتر باقی مانده نیز عقدقرارداد شده و بزودی وارد فاز اجرایی می شود.

وی از آسفالت و لکه گیری ۲۵۰ کیلومتر از راه های استان با هدف ایمن سازی در فصل کاری سال آینده خبر داد و افزود: امسال همچنین هزار کیلومتر از راه های استان خط کشی شده اند.

شکری با اشاره به نصب تابلو در دو هزار کیومتر از راه های استان خاطرنشان کرد: این اقدامات در راستای افزایش ایمنی راه های استان در آستانه سفرهای نوروزی صورت گرفته است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر نزدیک سه هزار کیلومتر از انواع راه های استان آسفالت هستند.

شکری ادامه داد: همچنین هفت هزار و ۹۰۰ کیلومتر راه روستایی داریم که از این میزان ۵۰درصد راه های روستایی استان آسفالت و مابقی در حال برنامه ریزی است.

وی با متوسط ارزیابی کردن وضعیت راههای استان گفت: این ارزیابی ها باید براساس میزان ترافیک و تردد و اعتبارات اختصاصی انجام شود و توسعه مباحث نگهداری و ساخت و توسعه باید مستمر و همیشگی باشد که برنامه ریزی های لازم نیز در این خصوص انجام شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور

آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور از مه‌گرفتگی در برخی محورهای استان گلستان و اردبیل خبر داد.
پیش‌بینی چهار هزار میلیارد تومان اعتبار برای مترو کلانشهرها

پیش‌بینی چهار هزار میلیارد تومان اعتبار برای مترو کلانشهرها

معاون عمرانی وزیر کشور گفت: خرید دو هزار واگن از طریق فاینانس طبق مصوبه دولت برای تمام قطارهای شهری کشور انجام شده است که ۳۵۰ واگن مربوط به شهرهای اصفهان، شیراز و تبریز است.
آخرین اخبار