کد خبر: ۶۴۲۶۲
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰
برای رشد و تحول اقتصادی در منطقه9 صورت گرفت
شهردار منطقه 9 در دیدار با جواد انصاری سفیر ایران در سنگاپور بر ضرورت خلقِ ایده‌های نو و جذب فرصت‌های سرمایه گذاری برای رشد و تحول اقتصادی منطقه تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید علی مفاخریان شهردار منطقه در این دیدار با تاکید بر رویکردهای مدیریت شهری و رهنمودهای دکتر نجفی شهردار محترم تهران گفت: قرار گرفتن فرودگاه مهرآباد، پایانه غرب و میدان آزادی در منطقه و دارا بودنِ جمعیت شناوری در حدود 5میلیون نفر، منطقه 9 را که ورودی غربی پایتخت هم هست با ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مختلفی بهره‌مند کرده است، ما در تلاشیم با خلقِ ایده‌های نو و جذب فرصت‌های سرمایه گذاری زمینه رشد و تحول اقتصادی را در منطقه به وجود آوریم.

وی افزود: اجرای ایده‌های جدید مستلزم وجود سرمایه، تعامل و رایزنی با شرکت‌های سرمایه گذار است، امید است زمینه های مساعدی را برای رایزنی با شرکت های سرمایه گذار سنگاپوری فراهم کنید.

جواد انصاری سفیر ایران در سنگاپور در ادامه افزود: پروژه های شهری از جمله پروژه هایی هستند که جاذبه زیادی برای جذب فرصت‌های سرمایه گذاری دارند و ما به زودی با هیئتی سنگاپوری برای بررسی نقاط و مکان هایی چون میدان آزادی در منطقه می آییم.
در حاشیه این دیدار سفیر ایران در سنگاپور با حضور در میدان آزادی، از محوطه و فضای داخلی برج آزادی بازدید کرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.
مراحل تولید زولبیا و بامیه / تصاویر

مراحل تولید زولبیا و بامیه / تصاویر

زولبیا و بامیه یکی از شیرینی‌های اصیل ایرانی است که همه‌ ساله در ایام ماه مبارک رمضان در شهرهای مختلف ایران طبخ می‌شود و در اغلب سفره‌های افطار جا دارد. پخت این شیرینی در ماه مبارک رمضان رونق قابل توجهی پیدا می کند.