کد خبر: ۶۴۲۶۲
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰
برای رشد و تحول اقتصادی در منطقه9 صورت گرفت
شهردار منطقه 9 در دیدار با جواد انصاری سفیر ایران در سنگاپور بر ضرورت خلقِ ایده‌های نو و جذب فرصت‌های سرمایه گذاری برای رشد و تحول اقتصادی منطقه تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید علی مفاخریان شهردار منطقه در این دیدار با تاکید بر رویکردهای مدیریت شهری و رهنمودهای دکتر نجفی شهردار محترم تهران گفت: قرار گرفتن فرودگاه مهرآباد، پایانه غرب و میدان آزادی در منطقه و دارا بودنِ جمعیت شناوری در حدود 5میلیون نفر، منطقه 9 را که ورودی غربی پایتخت هم هست با ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مختلفی بهره‌مند کرده است، ما در تلاشیم با خلقِ ایده‌های نو و جذب فرصت‌های سرمایه گذاری زمینه رشد و تحول اقتصادی را در منطقه به وجود آوریم.

وی افزود: اجرای ایده‌های جدید مستلزم وجود سرمایه، تعامل و رایزنی با شرکت‌های سرمایه گذار است، امید است زمینه های مساعدی را برای رایزنی با شرکت های سرمایه گذار سنگاپوری فراهم کنید.

جواد انصاری سفیر ایران در سنگاپور در ادامه افزود: پروژه های شهری از جمله پروژه هایی هستند که جاذبه زیادی برای جذب فرصت‌های سرمایه گذاری دارند و ما به زودی با هیئتی سنگاپوری برای بررسی نقاط و مکان هایی چون میدان آزادی در منطقه می آییم.
در حاشیه این دیدار سفیر ایران در سنگاپور با حضور در میدان آزادی، از محوطه و فضای داخلی برج آزادی بازدید کرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.