کد خبر: ۶۴۲۶۲
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰
برای رشد و تحول اقتصادی در منطقه9 صورت گرفت
شهردار منطقه 9 در دیدار با جواد انصاری سفیر ایران در سنگاپور بر ضرورت خلقِ ایده‌های نو و جذب فرصت‌های سرمایه گذاری برای رشد و تحول اقتصادی منطقه تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سید علی مفاخریان شهردار منطقه در این دیدار با تاکید بر رویکردهای مدیریت شهری و رهنمودهای دکتر نجفی شهردار محترم تهران گفت: قرار گرفتن فرودگاه مهرآباد، پایانه غرب و میدان آزادی در منطقه و دارا بودنِ جمعیت شناوری در حدود 5میلیون نفر، منطقه 9 را که ورودی غربی پایتخت هم هست با ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مختلفی بهره‌مند کرده است، ما در تلاشیم با خلقِ ایده‌های نو و جذب فرصت‌های سرمایه گذاری زمینه رشد و تحول اقتصادی را در منطقه به وجود آوریم.

وی افزود: اجرای ایده‌های جدید مستلزم وجود سرمایه، تعامل و رایزنی با شرکت‌های سرمایه گذار است، امید است زمینه های مساعدی را برای رایزنی با شرکت های سرمایه گذار سنگاپوری فراهم کنید.

جواد انصاری سفیر ایران در سنگاپور در ادامه افزود: پروژه های شهری از جمله پروژه هایی هستند که جاذبه زیادی برای جذب فرصت‌های سرمایه گذاری دارند و ما به زودی با هیئتی سنگاپوری برای بررسی نقاط و مکان هایی چون میدان آزادی در منطقه می آییم.
در حاشیه این دیدار سفیر ایران در سنگاپور با حضور در میدان آزادی، از محوطه و فضای داخلی برج آزادی بازدید کرد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

یک کارشناس بودجه گفت: برای اصلاح نظام بودجه‌بندی لازم است در بالاترین سطح تصمیم گیری شهرداری، اشتراک نظری در خصوص کارآمدکردن نظام برنامه‌ای و بودجه‌ای به وجود آید که البته به معنی شفاف‌کردن فرآیندهای تخصیص منابع، رعایت اکید انضباط مالی و ... است.
ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

عضو شورای شهر زنجان گفت: در اولین جلسه علنی و رسمی شورای شهر زنجان، تمامی اعضای شورا به اتفاق از شهردار زنجان خواستند در خریدهای سال جاری اولویت با کالاهای ایرانی به خصوص کالاهای بومی تولید شده در شهر زنجان باشد.