کد خبر: ۶۴۲۶۰
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
طی 8 ماهه نخست سال جاری محقق شد
شهردارمنطقه 9 از کسب رتبه عالی سامانه 1888طی 8 ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت : منطقه 9 از نظر ارزیابی در حوزه نظارت همگانی با اخذ نمره 95،57 در وضعیت عالی قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدعلی مفاخریان شهردار منطقه ضمن تقدیر از تلاشهای نصیری مسئول سامانه 1888منطقه و دیگر همکاران گفت : با توجه به کوشش همکاران در پاسخگویی مناسب و به موقع پیام های مردمی و بر اساس کارنامه ارزیابی، این حوزه، موفق به کسب وضعیت عالی شد. 

وی با اشاره به وضعیت پاسخگویی سامانه 1888 منطقه در 8 ماهه نخست امسال گفت: سامانه 1888 منطقه در بخش های رسیدگی کمی 98،5 درصد امتیازات ، رسیدگی کیفی 97،8 درصد، جذب و آموزش ناظرین افتخاری 98درصد و اقدامات فرهنگی و اجتماعی 99،3 درصد امتیازات را کسب کرده است.

شهردار منطقه9  خاطرنشان کرد : امیدواریم با بررسی و تلاش های بیشتر، تقویت نقاط قوت و مرتفع کردن نقاط ضعف،بتوانیم شرایط بهبود عملکرد منطقه را بیش از پیش فراهم کنیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 230 هزار تومان کاهش، 4 میلیون و 771 هزار تومان و دلار با نزول 931 تومانی،16 هزار و 91 تومان فروخته شد.
پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

شروع جنگ تجاری آمریکا و چین با اعمال تعرفه علیه کالاهای دو کشور در حالی از روز گذشته اجرایی شد که تبعاتی بر اقتصاد دنیا و ایران بجا خواهد گذاشت.