کد خبر: ۶۴۲۶۰
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
طی 8 ماهه نخست سال جاری محقق شد
شهردارمنطقه 9 از کسب رتبه عالی سامانه 1888طی 8 ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت : منطقه 9 از نظر ارزیابی در حوزه نظارت همگانی با اخذ نمره 95،57 در وضعیت عالی قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدعلی مفاخریان شهردار منطقه ضمن تقدیر از تلاشهای نصیری مسئول سامانه 1888منطقه و دیگر همکاران گفت : با توجه به کوشش همکاران در پاسخگویی مناسب و به موقع پیام های مردمی و بر اساس کارنامه ارزیابی، این حوزه، موفق به کسب وضعیت عالی شد. 

وی با اشاره به وضعیت پاسخگویی سامانه 1888 منطقه در 8 ماهه نخست امسال گفت: سامانه 1888 منطقه در بخش های رسیدگی کمی 98،5 درصد امتیازات ، رسیدگی کیفی 97،8 درصد، جذب و آموزش ناظرین افتخاری 98درصد و اقدامات فرهنگی و اجتماعی 99،3 درصد امتیازات را کسب کرده است.

شهردار منطقه9  خاطرنشان کرد : امیدواریم با بررسی و تلاش های بیشتر، تقویت نقاط قوت و مرتفع کردن نقاط ضعف،بتوانیم شرایط بهبود عملکرد منطقه را بیش از پیش فراهم کنیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

یک کارشناس بودجه گفت: برای اصلاح نظام بودجه‌بندی لازم است در بالاترین سطح تصمیم گیری شهرداری، اشتراک نظری در خصوص کارآمدکردن نظام برنامه‌ای و بودجه‌ای به وجود آید که البته به معنی شفاف‌کردن فرآیندهای تخصیص منابع، رعایت اکید انضباط مالی و ... است.
ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

عضو شورای شهر زنجان گفت: در اولین جلسه علنی و رسمی شورای شهر زنجان، تمامی اعضای شورا به اتفاق از شهردار زنجان خواستند در خریدهای سال جاری اولویت با کالاهای ایرانی به خصوص کالاهای بومی تولید شده در شهر زنجان باشد.