کد خبر: ۶۴۲۶۰
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
طی 8 ماهه نخست سال جاری محقق شد
شهردارمنطقه 9 از کسب رتبه عالی سامانه 1888طی 8 ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت : منطقه 9 از نظر ارزیابی در حوزه نظارت همگانی با اخذ نمره 95،57 در وضعیت عالی قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدعلی مفاخریان شهردار منطقه ضمن تقدیر از تلاشهای نصیری مسئول سامانه 1888منطقه و دیگر همکاران گفت : با توجه به کوشش همکاران در پاسخگویی مناسب و به موقع پیام های مردمی و بر اساس کارنامه ارزیابی، این حوزه، موفق به کسب وضعیت عالی شد. 

وی با اشاره به وضعیت پاسخگویی سامانه 1888 منطقه در 8 ماهه نخست امسال گفت: سامانه 1888 منطقه در بخش های رسیدگی کمی 98،5 درصد امتیازات ، رسیدگی کیفی 97،8 درصد، جذب و آموزش ناظرین افتخاری 98درصد و اقدامات فرهنگی و اجتماعی 99،3 درصد امتیازات را کسب کرده است.

شهردار منطقه9  خاطرنشان کرد : امیدواریم با بررسی و تلاش های بیشتر، تقویت نقاط قوت و مرتفع کردن نقاط ضعف،بتوانیم شرایط بهبود عملکرد منطقه را بیش از پیش فراهم کنیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.
مراحل تولید زولبیا و بامیه / تصاویر

مراحل تولید زولبیا و بامیه / تصاویر

زولبیا و بامیه یکی از شیرینی‌های اصیل ایرانی است که همه‌ ساله در ایام ماه مبارک رمضان در شهرهای مختلف ایران طبخ می‌شود و در اغلب سفره‌های افطار جا دارد. پخت این شیرینی در ماه مبارک رمضان رونق قابل توجهی پیدا می کند.