کد خبر: ۶۴۲۶۰
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
طی 8 ماهه نخست سال جاری محقق شد
شهردارمنطقه 9 از کسب رتبه عالی سامانه 1888طی 8 ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت : منطقه 9 از نظر ارزیابی در حوزه نظارت همگانی با اخذ نمره 95،57 در وضعیت عالی قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدعلی مفاخریان شهردار منطقه ضمن تقدیر از تلاشهای نصیری مسئول سامانه 1888منطقه و دیگر همکاران گفت : با توجه به کوشش همکاران در پاسخگویی مناسب و به موقع پیام های مردمی و بر اساس کارنامه ارزیابی، این حوزه، موفق به کسب وضعیت عالی شد. 

وی با اشاره به وضعیت پاسخگویی سامانه 1888 منطقه در 8 ماهه نخست امسال گفت: سامانه 1888 منطقه در بخش های رسیدگی کمی 98،5 درصد امتیازات ، رسیدگی کیفی 97،8 درصد، جذب و آموزش ناظرین افتخاری 98درصد و اقدامات فرهنگی و اجتماعی 99،3 درصد امتیازات را کسب کرده است.

شهردار منطقه9  خاطرنشان کرد : امیدواریم با بررسی و تلاش های بیشتر، تقویت نقاط قوت و مرتفع کردن نقاط ضعف،بتوانیم شرایط بهبود عملکرد منطقه را بیش از پیش فراهم کنیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.