کد خبر: ۶۴۲۵۷
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 از برگزاری جشن های ترافیکی در پنجشنبه های هر هفته در بوستان آموزش ترافیک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی اناری در این زمینه گفت: به منظور اصلاح و تغییر در رفتارهای اجتماعی خانواده ها به ویژه دانش آموزان از طریق آموزش مستمر، برنامه هفتگی شادمانه های ترافیکی در روزهای 5 شنبه در بوستان آموزش ترافیک واقع در بوستان پلیس منطقه برپا می شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه در این زمینه افزود: این برنامه با  2 ساعت شادی، خنده و بازی همراه با آموزش رفتارهای ایمن ترافیکی برای خانواده ها و کودکان در غالب اجرای تاتر و دوره خلاقیت از ساعت 10 الی 12 صبح هر پنجشنبه اجرا می گردد.

 وی افزود: علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تا چهارشنبه هر هفته به بوستان آموزش ترافیک به نشانی چهارراه توحید شمالی بوستان پلیس شمالی مراجعه نمایند.

اناری در پایان خاطرنشان کرد: اینگونه برنامه های آموزشی می تواند سهم به سزایی در تغییر رفتارهای نامناسب ترافیکی در افراد به ویژه دانش آموزان داشته باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.