کد خبر: ۶۴۲۵۷
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 از برگزاری جشن های ترافیکی در پنجشنبه های هر هفته در بوستان آموزش ترافیک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی اناری در این زمینه گفت: به منظور اصلاح و تغییر در رفتارهای اجتماعی خانواده ها به ویژه دانش آموزان از طریق آموزش مستمر، برنامه هفتگی شادمانه های ترافیکی در روزهای 5 شنبه در بوستان آموزش ترافیک واقع در بوستان پلیس منطقه برپا می شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه در این زمینه افزود: این برنامه با  2 ساعت شادی، خنده و بازی همراه با آموزش رفتارهای ایمن ترافیکی برای خانواده ها و کودکان در غالب اجرای تاتر و دوره خلاقیت از ساعت 10 الی 12 صبح هر پنجشنبه اجرا می گردد.

 وی افزود: علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تا چهارشنبه هر هفته به بوستان آموزش ترافیک به نشانی چهارراه توحید شمالی بوستان پلیس شمالی مراجعه نمایند.

اناری در پایان خاطرنشان کرد: اینگونه برنامه های آموزشی می تواند سهم به سزایی در تغییر رفتارهای نامناسب ترافیکی در افراد به ویژه دانش آموزان داشته باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

در حالی افزایش قیمت دلار دوباره آغاز شد که علت صعود قیمت به اعتقاد کارشناسان بازار ارز کم شدن عرضه و عدم ورود بانک مرکزی اعلام شده است.
شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

نماینده سه دوره مجلس گفت: نمایندگان مجلس امیدوارند با کوچک شدن جامعه یارانه بگیر ،سرمایه گذاری در فضای کسب و کار با نظارت مجلس افزایش یابد.