کد خبر: ۶۴۲۵۷
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 از برگزاری جشن های ترافیکی در پنجشنبه های هر هفته در بوستان آموزش ترافیک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی اناری در این زمینه گفت: به منظور اصلاح و تغییر در رفتارهای اجتماعی خانواده ها به ویژه دانش آموزان از طریق آموزش مستمر، برنامه هفتگی شادمانه های ترافیکی در روزهای 5 شنبه در بوستان آموزش ترافیک واقع در بوستان پلیس منطقه برپا می شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه در این زمینه افزود: این برنامه با  2 ساعت شادی، خنده و بازی همراه با آموزش رفتارهای ایمن ترافیکی برای خانواده ها و کودکان در غالب اجرای تاتر و دوره خلاقیت از ساعت 10 الی 12 صبح هر پنجشنبه اجرا می گردد.

 وی افزود: علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تا چهارشنبه هر هفته به بوستان آموزش ترافیک به نشانی چهارراه توحید شمالی بوستان پلیس شمالی مراجعه نمایند.

اناری در پایان خاطرنشان کرد: اینگونه برنامه های آموزشی می تواند سهم به سزایی در تغییر رفتارهای نامناسب ترافیکی در افراد به ویژه دانش آموزان داشته باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 230 هزار تومان کاهش، 4 میلیون و 771 هزار تومان و دلار با نزول 931 تومانی،16 هزار و 91 تومان فروخته شد.
پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

شروع جنگ تجاری آمریکا و چین با اعمال تعرفه علیه کالاهای دو کشور در حالی از روز گذشته اجرایی شد که تبعاتی بر اقتصاد دنیا و ایران بجا خواهد گذاشت.