کد خبر: ۶۴۲۵۷
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 از برگزاری جشن های ترافیکی در پنجشنبه های هر هفته در بوستان آموزش ترافیک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی اناری در این زمینه گفت: به منظور اصلاح و تغییر در رفتارهای اجتماعی خانواده ها به ویژه دانش آموزان از طریق آموزش مستمر، برنامه هفتگی شادمانه های ترافیکی در روزهای 5 شنبه در بوستان آموزش ترافیک واقع در بوستان پلیس منطقه برپا می شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه در این زمینه افزود: این برنامه با  2 ساعت شادی، خنده و بازی همراه با آموزش رفتارهای ایمن ترافیکی برای خانواده ها و کودکان در غالب اجرای تاتر و دوره خلاقیت از ساعت 10 الی 12 صبح هر پنجشنبه اجرا می گردد.

 وی افزود: علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تا چهارشنبه هر هفته به بوستان آموزش ترافیک به نشانی چهارراه توحید شمالی بوستان پلیس شمالی مراجعه نمایند.

اناری در پایان خاطرنشان کرد: اینگونه برنامه های آموزشی می تواند سهم به سزایی در تغییر رفتارهای نامناسب ترافیکی در افراد به ویژه دانش آموزان داشته باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

یک کارشناس بودجه گفت: برای اصلاح نظام بودجه‌بندی لازم است در بالاترین سطح تصمیم گیری شهرداری، اشتراک نظری در خصوص کارآمدکردن نظام برنامه‌ای و بودجه‌ای به وجود آید که البته به معنی شفاف‌کردن فرآیندهای تخصیص منابع، رعایت اکید انضباط مالی و ... است.
ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

عضو شورای شهر زنجان گفت: در اولین جلسه علنی و رسمی شورای شهر زنجان، تمامی اعضای شورا به اتفاق از شهردار زنجان خواستند در خریدهای سال جاری اولویت با کالاهای ایرانی به خصوص کالاهای بومی تولید شده در شهر زنجان باشد.