کد خبر: ۶۴۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
معاون امور شهری شهرداری منطقه 3 خبر داد
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 3 از بازپیرایی میدان ونک از نظر زیباسازی، فضای سبز، و تجهیزات ترافیکی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،عدالت امیرزاده معاون امور شهری و محیط زیست با بیان این  اینکه در همین راستا مسایل و مشکلات این معبر بررسی و بازنگری شده است خاطر نشان کرد: معابر شهری تهران باید به گونه ای مناسب سازی شوند که این کلان شهر به شهری مطلوب برای زندگی شهروندان تبدیل شود.

وی افزود: در این راستا رنگ آمیزی نرده ها، بازپیرایی فضای سبز، مرمت پیاده روها، منظم سازی  تابلوهای ترافیکی، حذف زواید فیزیکی، رنگ آمیزی سرویس های بهداشتی اطراف میدان، نورپردازی درخت و درختچه ها، بازسازی آب نمای میدان ونک،پاکسازی و شستشوی پیاده روها و المان ها و علائم ترافیکی در میدان ونک انجام شد.

وی  افزود: میدان ونک یکی از بزرگترین میادین شهر تهران است و بخش عمده ای از جمعیت سیار منطقه 3 در این میدان تردد دارند که بوسیله پایانه های حمل و نقل عمومی به سایر نقاط شهر دسترسی پیدا می کنند. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.
مراحل تولید زولبیا و بامیه / تصاویر

مراحل تولید زولبیا و بامیه / تصاویر

زولبیا و بامیه یکی از شیرینی‌های اصیل ایرانی است که همه‌ ساله در ایام ماه مبارک رمضان در شهرهای مختلف ایران طبخ می‌شود و در اغلب سفره‌های افطار جا دارد. پخت این شیرینی در ماه مبارک رمضان رونق قابل توجهی پیدا می کند.