کد خبر: ۶۴۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
معاون امور شهری شهرداری منطقه 3 خبر داد
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 3 از بازپیرایی میدان ونک از نظر زیباسازی، فضای سبز، و تجهیزات ترافیکی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،عدالت امیرزاده معاون امور شهری و محیط زیست با بیان این  اینکه در همین راستا مسایل و مشکلات این معبر بررسی و بازنگری شده است خاطر نشان کرد: معابر شهری تهران باید به گونه ای مناسب سازی شوند که این کلان شهر به شهری مطلوب برای زندگی شهروندان تبدیل شود.

وی افزود: در این راستا رنگ آمیزی نرده ها، بازپیرایی فضای سبز، مرمت پیاده روها، منظم سازی  تابلوهای ترافیکی، حذف زواید فیزیکی، رنگ آمیزی سرویس های بهداشتی اطراف میدان، نورپردازی درخت و درختچه ها، بازسازی آب نمای میدان ونک،پاکسازی و شستشوی پیاده روها و المان ها و علائم ترافیکی در میدان ونک انجام شد.

وی  افزود: میدان ونک یکی از بزرگترین میادین شهر تهران است و بخش عمده ای از جمعیت سیار منطقه 3 در این میدان تردد دارند که بوسیله پایانه های حمل و نقل عمومی به سایر نقاط شهر دسترسی پیدا می کنند. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

یک کارشناس بودجه گفت: برای اصلاح نظام بودجه‌بندی لازم است در بالاترین سطح تصمیم گیری شهرداری، اشتراک نظری در خصوص کارآمدکردن نظام برنامه‌ای و بودجه‌ای به وجود آید که البته به معنی شفاف‌کردن فرآیندهای تخصیص منابع، رعایت اکید انضباط مالی و ... است.
ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

عضو شورای شهر زنجان گفت: در اولین جلسه علنی و رسمی شورای شهر زنجان، تمامی اعضای شورا به اتفاق از شهردار زنجان خواستند در خریدهای سال جاری اولویت با کالاهای ایرانی به خصوص کالاهای بومی تولید شده در شهر زنجان باشد.