کد خبر: ۶۴۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
معاون امور شهری شهرداری منطقه 3 خبر داد
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 3 از بازپیرایی میدان ونک از نظر زیباسازی، فضای سبز، و تجهیزات ترافیکی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،عدالت امیرزاده معاون امور شهری و محیط زیست با بیان این  اینکه در همین راستا مسایل و مشکلات این معبر بررسی و بازنگری شده است خاطر نشان کرد: معابر شهری تهران باید به گونه ای مناسب سازی شوند که این کلان شهر به شهری مطلوب برای زندگی شهروندان تبدیل شود.

وی افزود: در این راستا رنگ آمیزی نرده ها، بازپیرایی فضای سبز، مرمت پیاده روها، منظم سازی  تابلوهای ترافیکی، حذف زواید فیزیکی، رنگ آمیزی سرویس های بهداشتی اطراف میدان، نورپردازی درخت و درختچه ها، بازسازی آب نمای میدان ونک،پاکسازی و شستشوی پیاده روها و المان ها و علائم ترافیکی در میدان ونک انجام شد.

وی  افزود: میدان ونک یکی از بزرگترین میادین شهر تهران است و بخش عمده ای از جمعیت سیار منطقه 3 در این میدان تردد دارند که بوسیله پایانه های حمل و نقل عمومی به سایر نقاط شهر دسترسی پیدا می کنند. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

در حالی افزایش قیمت دلار دوباره آغاز شد که علت صعود قیمت به اعتقاد کارشناسان بازار ارز کم شدن عرضه و عدم ورود بانک مرکزی اعلام شده است.
شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

نماینده سه دوره مجلس گفت: نمایندگان مجلس امیدوارند با کوچک شدن جامعه یارانه بگیر ،سرمایه گذاری در فضای کسب و کار با نظارت مجلس افزایش یابد.