کد خبر: ۶۴۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
معاون امور شهری شهرداری منطقه 3 خبر داد
معاون امور شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 3 از بازپیرایی میدان ونک از نظر زیباسازی، فضای سبز، و تجهیزات ترافیکی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،عدالت امیرزاده معاون امور شهری و محیط زیست با بیان این  اینکه در همین راستا مسایل و مشکلات این معبر بررسی و بازنگری شده است خاطر نشان کرد: معابر شهری تهران باید به گونه ای مناسب سازی شوند که این کلان شهر به شهری مطلوب برای زندگی شهروندان تبدیل شود.

وی افزود: در این راستا رنگ آمیزی نرده ها، بازپیرایی فضای سبز، مرمت پیاده روها، منظم سازی  تابلوهای ترافیکی، حذف زواید فیزیکی، رنگ آمیزی سرویس های بهداشتی اطراف میدان، نورپردازی درخت و درختچه ها، بازسازی آب نمای میدان ونک،پاکسازی و شستشوی پیاده روها و المان ها و علائم ترافیکی در میدان ونک انجام شد.

وی  افزود: میدان ونک یکی از بزرگترین میادین شهر تهران است و بخش عمده ای از جمعیت سیار منطقه 3 در این میدان تردد دارند که بوسیله پایانه های حمل و نقل عمومی به سایر نقاط شهر دسترسی پیدا می کنند. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

کاهش ۲۳۰ هزار تومانی قیمت سکه+ جدول

سکه طرح جدید امروز در بازار تهران با 230 هزار تومان کاهش، 4 میلیون و 771 هزار تومان و دلار با نزول 931 تومانی،16 هزار و 91 تومان فروخته شد.
پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

پیامد آغاز جنگ تجاری آمریکا و چین برای ایران چیست؟

شروع جنگ تجاری آمریکا و چین با اعمال تعرفه علیه کالاهای دو کشور در حالی از روز گذشته اجرایی شد که تبعاتی بر اقتصاد دنیا و ایران بجا خواهد گذاشت.