کد خبر: ۶۴۲۴۶
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان‌شرقی از گازرسانی به 653 واحد صنعتی جدید در استان در راستای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیدرضا رهنمای‌توحیدی مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان‌شرقی گفت: بر اساس ظرفیت‌های ایجاد شده از مصوبه شورای اقتصاد شرکت گاز استان عملیات گازرسانی به 653 واحد صنعتی استان که در حال حاضر از سوخت مایع استفاده می‌کنند در سال‌های 96 و 97 در دستور کار خود قرار گرفته است.

وی افزود:‌ عملیات اجرایی این مصوبه در شرکت گاز استان آغاز شده و در طی 9 ماه سال‌جاری به تعداد 134 واحد معادل 21 درصد واحدهای صنعتی هدف‌گذاری شده، گازرسانی یا نزدیک رسانی شده است که پیش بینی می گردد تا آخر سال این رقم به بیش از 40 درصد افزایش یابد.

توحیدی ظرفیت گازرسانی در منطقه آزاد ارس به میزان 150 هزار مترمکعب در ساعت، احداث ایستگاه شهرک صنعتی بعثت، احداث ایستگاه خضرلو، احداث ایستگاه شهرک فناوری‌های پیشرفته سهند 4 ، گازرسانی به شهرک‌های صنعتی اسکو، بستان آباد، ملکان، هادیشهر و گازرسانی به کارخانجات آسفالت سازمان عمران شهرداری و کرجان را از اهم برنامه‌های در دست اجرای این شرکت در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در بخش گازرسانی به صنایع دانست.

مدیرعامل شرکت گاز استان صیانت از تولید و اشتغالزایی پایدار را از اولویت های اصلی شرکت گاز استان دانست و افزود :‌ شرکت گاز استان در راستای حفظ محیط زیست و بهیود شرایط زیست محیطی تاکنون بالغ بر 7570 واحد صنعتی عمده و جزء را در سطح استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار کرده است.

وی افزود: تا پایان 9 ماهه سال‌جاری در شرکت گاز استان 400 میلیارد ریال برای گازرسانی در بخش صنعت هزینه شده است.

توحیدی با بیان اینکه زیرساخت‌های گازرسانی در سراسر استان ایجاد شده است افزود: شرکت گاز استان آمادگی دارد به تناسب درخواست ها نسبت به عقد قراردارد و تأمین جریان گاز متقاضیان در تمام بخش‌های مختلف اقدام کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.