کد خبر: ۶۴۲۴۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
استانداردسازی هتل‌ها و مراکز اقامتی استان فارس به صورت مستمر انجام می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن سیادتان رئیس جامعه هتلداران استان فارس از استانداردسازی هتل‌ها و مراکز اقامتی استان خبر داد و اظهار داشت: استان فارس دارای ۷۶ هتل، ۱۳۲ مهمانپذیر و ۴۰ تا ۵۰ مراکز بین راهی است که همه آن‌ها در فرایند استانداردسازی قرار گرفتند.

وی با اشاره به تقاضای ۲۰۰ مرکز اقامتی در جریان استانداردسازی، ادامه داد: تاکنون برای ۳۰ درصد از آن‌ها گواهی استاندارد صادر شده و مابقی نیز در دست اقدام است.

سیادتان با اشاره به استمرار این طرح، تصریح کرد: پیش‌بینی بر این است که اواسط سال آینده تمامی مراکز اقامتی استان گواهی استاندارد دریافت کنند.

رئیس جامعه هتلداران استان فارس با اشاره به اینکه استانداردسازی برای رفاه بیشتر مسافران انجام می‌شود، بیان کرد: تمامی مراکز اقامتی استان فارس به ویژه هتل‌ها برای پذیرایی مسافران نوروزی آماده هستند و طولانی شدن فرایند استانداردسازی مانع آمادگی مراکز اقامتی برای پذیرایی از مسافران نوروزی نیست. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.
مراحل تولید زولبیا و بامیه / تصاویر

مراحل تولید زولبیا و بامیه / تصاویر

زولبیا و بامیه یکی از شیرینی‌های اصیل ایرانی است که همه‌ ساله در ایام ماه مبارک رمضان در شهرهای مختلف ایران طبخ می‌شود و در اغلب سفره‌های افطار جا دارد. پخت این شیرینی در ماه مبارک رمضان رونق قابل توجهی پیدا می کند.