کد خبر: ۶۴۲۴۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
استانداردسازی هتل‌ها و مراکز اقامتی استان فارس به صورت مستمر انجام می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن سیادتان رئیس جامعه هتلداران استان فارس از استانداردسازی هتل‌ها و مراکز اقامتی استان خبر داد و اظهار داشت: استان فارس دارای ۷۶ هتل، ۱۳۲ مهمانپذیر و ۴۰ تا ۵۰ مراکز بین راهی است که همه آن‌ها در فرایند استانداردسازی قرار گرفتند.

وی با اشاره به تقاضای ۲۰۰ مرکز اقامتی در جریان استانداردسازی، ادامه داد: تاکنون برای ۳۰ درصد از آن‌ها گواهی استاندارد صادر شده و مابقی نیز در دست اقدام است.

سیادتان با اشاره به استمرار این طرح، تصریح کرد: پیش‌بینی بر این است که اواسط سال آینده تمامی مراکز اقامتی استان گواهی استاندارد دریافت کنند.

رئیس جامعه هتلداران استان فارس با اشاره به اینکه استانداردسازی برای رفاه بیشتر مسافران انجام می‌شود، بیان کرد: تمامی مراکز اقامتی استان فارس به ویژه هتل‌ها برای پذیرایی مسافران نوروزی آماده هستند و طولانی شدن فرایند استانداردسازی مانع آمادگی مراکز اقامتی برای پذیرایی از مسافران نوروزی نیست. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

نرخ ارز که طی هفته های اخیر روند صعودی خود را حفظ کرده است به گفته کارشناسان از هیچ قانونی تبعیت نکرده و شرط بندی دلالان و نبود سیاست صحیح ارزی مهمترین دلیل ناپایداری نرخ ارز گزارش شده است.
در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

رییس شورای شهر تهران در مورد نامه‌نگاری اخیرش به مقام معظم رهبری توضیحاتی را ارائه کرد.