کد خبر: ۶۴۲۴۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
استانداردسازی هتل‌ها و مراکز اقامتی استان فارس به صورت مستمر انجام می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن سیادتان رئیس جامعه هتلداران استان فارس از استانداردسازی هتل‌ها و مراکز اقامتی استان خبر داد و اظهار داشت: استان فارس دارای ۷۶ هتل، ۱۳۲ مهمانپذیر و ۴۰ تا ۵۰ مراکز بین راهی است که همه آن‌ها در فرایند استانداردسازی قرار گرفتند.

وی با اشاره به تقاضای ۲۰۰ مرکز اقامتی در جریان استانداردسازی، ادامه داد: تاکنون برای ۳۰ درصد از آن‌ها گواهی استاندارد صادر شده و مابقی نیز در دست اقدام است.

سیادتان با اشاره به استمرار این طرح، تصریح کرد: پیش‌بینی بر این است که اواسط سال آینده تمامی مراکز اقامتی استان گواهی استاندارد دریافت کنند.

رئیس جامعه هتلداران استان فارس با اشاره به اینکه استانداردسازی برای رفاه بیشتر مسافران انجام می‌شود، بیان کرد: تمامی مراکز اقامتی استان فارس به ویژه هتل‌ها برای پذیرایی مسافران نوروزی آماده هستند و طولانی شدن فرایند استانداردسازی مانع آمادگی مراکز اقامتی برای پذیرایی از مسافران نوروزی نیست. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

اصلاح نظام بودجه ریزی شهرداری ها از کجا آغاز می‌شود؟

یک کارشناس بودجه گفت: برای اصلاح نظام بودجه‌بندی لازم است در بالاترین سطح تصمیم گیری شهرداری، اشتراک نظری در خصوص کارآمدکردن نظام برنامه‌ای و بودجه‌ای به وجود آید که البته به معنی شفاف‌کردن فرآیندهای تخصیص منابع، رعایت اکید انضباط مالی و ... است.
ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

ظرفیت‌های شورای شهر برای تحقق شعار سال

عضو شورای شهر زنجان گفت: در اولین جلسه علنی و رسمی شورای شهر زنجان، تمامی اعضای شورا به اتفاق از شهردار زنجان خواستند در خریدهای سال جاری اولویت با کالاهای ایرانی به خصوص کالاهای بومی تولید شده در شهر زنجان باشد.