کد خبر: ۶۴۲۴۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
استانداردسازی هتل‌ها و مراکز اقامتی استان فارس به صورت مستمر انجام می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن سیادتان رئیس جامعه هتلداران استان فارس از استانداردسازی هتل‌ها و مراکز اقامتی استان خبر داد و اظهار داشت: استان فارس دارای ۷۶ هتل، ۱۳۲ مهمانپذیر و ۴۰ تا ۵۰ مراکز بین راهی است که همه آن‌ها در فرایند استانداردسازی قرار گرفتند.

وی با اشاره به تقاضای ۲۰۰ مرکز اقامتی در جریان استانداردسازی، ادامه داد: تاکنون برای ۳۰ درصد از آن‌ها گواهی استاندارد صادر شده و مابقی نیز در دست اقدام است.

سیادتان با اشاره به استمرار این طرح، تصریح کرد: پیش‌بینی بر این است که اواسط سال آینده تمامی مراکز اقامتی استان گواهی استاندارد دریافت کنند.

رئیس جامعه هتلداران استان فارس با اشاره به اینکه استانداردسازی برای رفاه بیشتر مسافران انجام می‌شود، بیان کرد: تمامی مراکز اقامتی استان فارس به ویژه هتل‌ها برای پذیرایی مسافران نوروزی آماده هستند و طولانی شدن فرایند استانداردسازی مانع آمادگی مراکز اقامتی برای پذیرایی از مسافران نوروزی نیست. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

چرا قیمت دلار در آستانه شب عید دوباره طغیان کرد؟

در حالی افزایش قیمت دلار دوباره آغاز شد که علت صعود قیمت به اعتقاد کارشناسان بازار ارز کم شدن عرضه و عدم ورود بانک مرکزی اعلام شده است.
شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

شرط مجلس برای حذف یارانه بگیران بهبود فضای کسب وکار بود

نماینده سه دوره مجلس گفت: نمایندگان مجلس امیدوارند با کوچک شدن جامعه یارانه بگیر ،سرمایه گذاری در فضای کسب و کار با نظارت مجلس افزایش یابد.