کد خبر: ۶۴۲۳۰
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۲
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان خبر داد
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید همراه با گردوخاک تا صبح سه شنبه در شمال استان ادامه دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی ملاشاهی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: براساس تحلیل آخرین نقشه های همدیدی و آینده نگری هواشناسی با نفوذ توده هوای سرد به سیستان و بلوچستان تا صبح سه شنبه در شمال استان وزش بادشدید همراه با گردوخاک ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه امروز شدت وزش باد در این مناطق بیشتر است، افزود: بنابر پیش بینی ها در برخی شهرهای منطقه سیستان سرعت متوسط باد امروز به حدود ۶۰ تا ۸۰ کیلومتر برساعت می رسد که موجب کاهش کیفیت هوا و کاهش دما می شود.

کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: طی امروز وفردا این شرایط با شدت کمتری در مرز غربی و نوار شرقی استان نیز انتظار می رود.

وی با اشاره به اینکه دمای هوا تا روز پنج شنبه در اکثر نقاط سیستان و بلوچستان حدود ۶ تا ۱۰ درجه کاهش می یابد، ادامه داد: این کاهش دما موجب تشدید یخبندان شبانه در نواحی مرکزی و مناطق سردسیر استان می شود.

وی گفت: همچنین  امروز شاهد رشد ابر در سطح استان خواهیم بود بطوری که شرایط برای بارش های پراکنده وجزئی در ارتفاعات جنوبی، ارتفاعات مرکزی وسواحل استان سیستان و بلوچستان وجود دارد.

ملاشاهی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته زاهدان با کمینه دمای ۲ درجه سانتی‌گراد زیر صفر و زرآباد با بیشینه دمای ۲۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و سردترین شهرهای استان بودند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.