کد خبر: ۶۴۲۲۹
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۱
رئیس اداره اصناف سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی خبر داد
رئیس اداره امور اصناف و تشکل‌های صنفی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی گفت: در 9 ماهه ابتدایی سال جاری 1577 فقره پروانه کسب فعالیت در استان صادر شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مظفر آریان‌فر اظهار کرد: در 9 ماهه ابتدایی سال جاری 1577 فقره پروانه کسب فعالیت در استان صادر شده است.

وی افزود: صدور این تعداد پروانه در راستای اجرای قانون نظام صنفی و آیین‌نامه‌های اجرایی اخذ مجوز کسب و کار بوده که بیشترین صدور مربوط به شهرهای بیرجند و قائن و در رسته‌های توزیعی بوده است.

رئیس اداره اصناف سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی ادامه داد: تعداد کل واحدهای صنفی دارای پروانه کسب استان 29 هزار و 853 واحد می‌باشد که از این تعداد، پروانه کسب 3547 واحد به دلایلی نظیر جابه‌جایی واحد صنفی یا پایان تاریخ اعتبار منقضی گردیده که در صورت عدم اقدام و پیگیری لازم توسط صاحب پروانه، اتحادیه‌های صنفی نسبت به اعمال قانون اقدام خواهند نمود.

آریان‌فر افزود: بر اساس آمار سامانه ثبت اطلاعات واحدهای صنفی، درحال حاضر بیش از 75 هزار نفر در حوزه اصناف استان مشغول به‌کار می‌باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ییلاق « سوباتان » / تصاویر

ییلاق « سوباتان » / تصاویر

ییلاق سوباتان در ارتفاع 2000 متری از سطح دریا سالانه گردشگران داخلی و خارجی زیادی را میزبان می شود. این ییلاق یکی از سرسبزترین و زیباترین ییلاق های کشور است که در ۲۲ کیلومتری شهر لیسار از توابع تالش و در ۳۶ کیلومتری شمال غرب تالش استان گیلان قرار دارد.
آتش سوزی در میدان شوش / تصاویر

آتش سوزی در میدان شوش / تصاویر

آتش سوزی در انبار اجناس نخی و عدل های پنبه، واقع در میدان شوش خسارت های مالی فراوانی برجای گذاشت.