کد خبر: ۶۴۲۲۹
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۱
رئیس اداره اصناف سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی خبر داد
رئیس اداره امور اصناف و تشکل‌های صنفی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی گفت: در 9 ماهه ابتدایی سال جاری 1577 فقره پروانه کسب فعالیت در استان صادر شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مظفر آریان‌فر اظهار کرد: در 9 ماهه ابتدایی سال جاری 1577 فقره پروانه کسب فعالیت در استان صادر شده است.

وی افزود: صدور این تعداد پروانه در راستای اجرای قانون نظام صنفی و آیین‌نامه‌های اجرایی اخذ مجوز کسب و کار بوده که بیشترین صدور مربوط به شهرهای بیرجند و قائن و در رسته‌های توزیعی بوده است.

رئیس اداره اصناف سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی ادامه داد: تعداد کل واحدهای صنفی دارای پروانه کسب استان 29 هزار و 853 واحد می‌باشد که از این تعداد، پروانه کسب 3547 واحد به دلایلی نظیر جابه‌جایی واحد صنفی یا پایان تاریخ اعتبار منقضی گردیده که در صورت عدم اقدام و پیگیری لازم توسط صاحب پروانه، اتحادیه‌های صنفی نسبت به اعمال قانون اقدام خواهند نمود.

آریان‌فر افزود: بر اساس آمار سامانه ثبت اطلاعات واحدهای صنفی، درحال حاضر بیش از 75 هزار نفر در حوزه اصناف استان مشغول به‌کار می‌باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رقابت های ورزشی کشورهای مشترک المنافع/ تصاویر

رقابت های ورزشی کشورهای مشترک المنافع/ تصاویر

رقابت های ورزشی کشورهای مشترک المنافع در رشته های مختلف در شهر گلد کوست استرالیا در حال برگزاری است.
اثرات تک‌تازی‌های نرخ ارز در بازار مسکن؛ گرانی در کمین بازار اجاره در تابستان

اثرات تک‌تازی‌های نرخ ارز در بازار مسکن؛ گرانی در کمین بازار اجاره در تابستان

نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: نوسانات نرخ ارز با رشد حبابی قیمت اوراق تسهیلات مسکن، مصالح و ملزومات ساختمانی خودنمایی کرد اما نگران کننده تر از آن احتمال گرانی بی ضابطه اجاره بها در تابستان امسال است که باید برای آن چاره اندیشی کرد.