کد خبر: ۶۴۲۱۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۲
استاندار چهارمحال و بختیاری:
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: سازمان نظام مهندسی استان ظرفیت‌های اشتغالزایی و سرمایه‌گذاری را شناسایی و طرح توجیهی و اقتصادی برای آن‌ها تعریف کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اقبال عباسی در نشست با اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با بیان اینکه می‌توان از طریق شناسایی ظرفیت‌های اشتغالزایی و سرمایه‌گذاری شهرستان‌های استان و با توجه به چشم انداز 20 ساله طرح توجیهی اقتصادی تعریف و اجرا کرد، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی ساختمان می‌تواند به عنوان مجموعه‌ای متشکل از افراد متخصص و کارآمد در اجرای طرح‌های سرمایه گذاری، اقتصادی، توسعه‌ای و عمرانی استان وارد عمل شود.

وی با اشاره به اهمیت تبیین خدمات و اطلاع رسانی اقدامات سازمان نظام مهندسی ساختمان از طریق رسانه‌های گروهی افزود: مهندسان باید در کنار توجه به ساخت و ساز، نقشه راه مشخصی از نظر  کارشناسی و اصولی برای توسعه شاخص‌های مختلف توسعه‌ای به مردم و مسئولان ارائه نمایند.

استاندار چهارمحال و بختیاری ترویج تفکر توسعه‌ای و مدیریتی را عاملی برای سرعت بخشی به روند توسعه‌ای بخش‌های مختلف عنوان و بیان کرد: یکی از راه‌های دستیابی به این موضوع  استفاده از نیروهای متخصص و توانمند است.

عباسی به مرز ورودی و خروجی نامناسب استان اشاره کرد و گفت: شهرداری شهرکرد باید در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به طراحی و اجرای ورودی و خروجی مناسب برای مرکز استان اقدام کند ضمن اینکه نظام مهندسی ساختمان استان نیز باید با توجه به تخصص و توان علمی خود در طراحی و اجرای ورودی شهرهای استان ایفای نقش کند.

اردشیر بنایی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری در نشست با استاندار اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی برای ارائه  خدمات فنی و مهندسی در نقاط مختلف شهری و روستایی استان هیچگونه محدودیتی ندارد.

وی به خدمات این سازمان در 20 سال گذشته اشاره کرد و افزود: خدمات سازمان نظام مهندسی در 20 سال گذشته باعث ارتقای کمی و کیفی روند ساختمان سازی و رعایت اصول فنی و مهندسی در استان شده است.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری بهره مندی و استفاده از نیروی انسانی توانمند و متخصص را یکی از مهم‌ترین خواسته‌های جامعه مهندسی استان برشمرد و تصریح کرد: نظام مهندسی ساختمان آمادگی کامل برای سرمایه گذاری، مشارکت و اجرای طرح های مختلف دارای توجیه اقتصادی را دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

یک زلزله‌شناس با بررسی زمین‌لرزه‌های ۱۰ سال اخیر اطراف تهران اعلام کرد: مانیتورینگ خردلرزه‌ها در دو سمت شرق و غرب پایتخت می‌تواند اطلاعات موثر -پیش‌نشانگر‌- درباره رفتار گسل‌های اصلی ارائه کند.
قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

این مکان یکی از کهن‌ترین گورستان‌های تاریخی ایران است و مدفن تعدادی از عرفا، فضلا و اندیشمندان ادوار تاریخی کشور از قرون اولیه اسلام تا عصر حاضر را در خود جا داده است.