کد خبر: ۶۴۲۱۱
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۲
استاندار چهارمحال و بختیاری:
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: سازمان نظام مهندسی استان ظرفیت‌های اشتغالزایی و سرمایه‌گذاری را شناسایی و طرح توجیهی و اقتصادی برای آن‌ها تعریف کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اقبال عباسی در نشست با اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با بیان اینکه می‌توان از طریق شناسایی ظرفیت‌های اشتغالزایی و سرمایه‌گذاری شهرستان‌های استان و با توجه به چشم انداز 20 ساله طرح توجیهی اقتصادی تعریف و اجرا کرد، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی ساختمان می‌تواند به عنوان مجموعه‌ای متشکل از افراد متخصص و کارآمد در اجرای طرح‌های سرمایه گذاری، اقتصادی، توسعه‌ای و عمرانی استان وارد عمل شود.

وی با اشاره به اهمیت تبیین خدمات و اطلاع رسانی اقدامات سازمان نظام مهندسی ساختمان از طریق رسانه‌های گروهی افزود: مهندسان باید در کنار توجه به ساخت و ساز، نقشه راه مشخصی از نظر  کارشناسی و اصولی برای توسعه شاخص‌های مختلف توسعه‌ای به مردم و مسئولان ارائه نمایند.

استاندار چهارمحال و بختیاری ترویج تفکر توسعه‌ای و مدیریتی را عاملی برای سرعت بخشی به روند توسعه‌ای بخش‌های مختلف عنوان و بیان کرد: یکی از راه‌های دستیابی به این موضوع  استفاده از نیروهای متخصص و توانمند است.

عباسی به مرز ورودی و خروجی نامناسب استان اشاره کرد و گفت: شهرداری شهرکرد باید در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به طراحی و اجرای ورودی و خروجی مناسب برای مرکز استان اقدام کند ضمن اینکه نظام مهندسی ساختمان استان نیز باید با توجه به تخصص و توان علمی خود در طراحی و اجرای ورودی شهرهای استان ایفای نقش کند.

اردشیر بنایی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری در نشست با استاندار اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی برای ارائه  خدمات فنی و مهندسی در نقاط مختلف شهری و روستایی استان هیچگونه محدودیتی ندارد.

وی به خدمات این سازمان در 20 سال گذشته اشاره کرد و افزود: خدمات سازمان نظام مهندسی در 20 سال گذشته باعث ارتقای کمی و کیفی روند ساختمان سازی و رعایت اصول فنی و مهندسی در استان شده است.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری بهره مندی و استفاده از نیروی انسانی توانمند و متخصص را یکی از مهم‌ترین خواسته‌های جامعه مهندسی استان برشمرد و تصریح کرد: نظام مهندسی ساختمان آمادگی کامل برای سرمایه گذاری، مشارکت و اجرای طرح های مختلف دارای توجیه اقتصادی را دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

استمرار بی ثباتی در بازار ارز ؛ سهم دولت در مدیریت بازار چقدر است؟

نرخ ارز که طی هفته های اخیر روند صعودی خود را حفظ کرده است به گفته کارشناسان از هیچ قانونی تبعیت نکرده و شرط بندی دلالان و نبود سیاست صحیح ارزی مهمترین دلیل ناپایداری نرخ ارز گزارش شده است.
در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

در مورد شهردار جدید فکری نکردیم

رییس شورای شهر تهران در مورد نامه‌نگاری اخیرش به مقام معظم رهبری توضیحاتی را ارائه کرد.