کد خبر: ۶۴۱۹۸
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی خبر داد
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از انهدام باند سوداگران مرگ در بیرجند خبرداد و گفت: در عملیات مشترک پلیس استان و پلیس خراسان رضوی ۳۶۱کیلو و ۲۰۰گرم تریاک از این باند کشف شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردارمجید شجاع در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با دریافت اطلاعاتی مبنی بر فعالیت افرادی به صورت باندی در زمینه حمل و جابجایی محموله های سنگین مواد مخدر در شهرستان بیرجند،بلافاصله دستگیری اعضای این باند در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از رصد اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی؛تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پلیس خراسان رضوی، مخفیگاه قاچاقچیان را شناسایی و مورد پایش قرار دادند.

سردار شجاع تصریح کرد:پس از هماهنگی با مقام قضائی،مکان و ۲خودروی متهمان مورد بازرسی قرار گرفت که پس از چند ساعت تلاش بی وقفه  مقدار ۳۶۱ کیلو و ۲۰۰گرم تریاک از قاچاقچیان کشف شد.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: در این عملیات دو دستگاه خودرو توقیف و  هفت نفر قاچاقچی پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار شجاع در پایان ضمن تقدیر از همکاری فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: استمرار عملیات مشترک پلیس با سایر استان ها به منظور ضربه زدن به قاچاقچیان از برنامه های تعریف شده است که نشانه همدلی و همگرایی و هم پوشانی نیروی انتظامی است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

اجرای تئاترهای محیطی در پلازای میدان ولیعصر

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو از انعقاد قرارداد این شرکت با دبیرخانه جشنواره تئاتر خبر داد.
انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

انعقاد توافقنامه ساخت 376 واگن براي متروي تهران

در مراسم انعقاد توافقنامه تامین قطارهای خط ۷ متروی تهران که امروز با حضور شهردار و رئیس شورای شهر تهران برگزار شد، قرار ساخت ۳۷۶ واگن برای متروی تهران گذاشته شد.
آخرین اخبار