کد خبر: ۶۴۱۹۸
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی خبر داد
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از انهدام باند سوداگران مرگ در بیرجند خبرداد و گفت: در عملیات مشترک پلیس استان و پلیس خراسان رضوی ۳۶۱کیلو و ۲۰۰گرم تریاک از این باند کشف شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردارمجید شجاع در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با دریافت اطلاعاتی مبنی بر فعالیت افرادی به صورت باندی در زمینه حمل و جابجایی محموله های سنگین مواد مخدر در شهرستان بیرجند،بلافاصله دستگیری اعضای این باند در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پس از رصد اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی؛تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و پلیس خراسان رضوی، مخفیگاه قاچاقچیان را شناسایی و مورد پایش قرار دادند.

سردار شجاع تصریح کرد:پس از هماهنگی با مقام قضائی،مکان و ۲خودروی متهمان مورد بازرسی قرار گرفت که پس از چند ساعت تلاش بی وقفه  مقدار ۳۶۱ کیلو و ۲۰۰گرم تریاک از قاچاقچیان کشف شد.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: در این عملیات دو دستگاه خودرو توقیف و  هفت نفر قاچاقچی پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار شجاع در پایان ضمن تقدیر از همکاری فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: استمرار عملیات مشترک پلیس با سایر استان ها به منظور ضربه زدن به قاچاقچیان از برنامه های تعریف شده است که نشانه همدلی و همگرایی و هم پوشانی نیروی انتظامی است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

مانیتور لرزه‌ای دو سوی پایتخت

یک زلزله‌شناس با بررسی زمین‌لرزه‌های ۱۰ سال اخیر اطراف تهران اعلام کرد: مانیتورینگ خردلرزه‌ها در دو سمت شرق و غرب پایتخت می‌تواند اطلاعات موثر -پیش‌نشانگر‌- درباره رفتار گسل‌های اصلی ارائه کند.
قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

قبرستان دارالسلام در شیراز / تصاویر

این مکان یکی از کهن‌ترین گورستان‌های تاریخی ایران است و مدفن تعدادی از عرفا، فضلا و اندیشمندان ادوار تاریخی کشور از قرون اولیه اسلام تا عصر حاضر را در خود جا داده است.